اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روشن نشدن 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

باطریش هم در آوردم فقط یه تغییر کرد وقتی usb بهش میزنم میره تو حالت ریکاوری حالا چه وصل به شارژر باشه چه سیستم تو این حالت میمونه

نظر

این مشکل و چکار کنم کمک

نظر

دوست عزیز برای من هم دقیقا عین مشکل شما پیش اومد همه کارم کردم به ریکاوریم بردم و ارورهای مختلف گرفتم و هر کدومم که رفع کردم بازم درست نشد و یه ارور دیگه میومد
        من وقتی usb را با برق مستقیم بهش وصل میکردم تا جایی که یه صدایی میومد که نشان دهنده این بود که گوشی داره شارژ میشه گوشی بالا میومد و بعد ریستارت میشد وقتی از usb پشت کیس استفاده میکردم که به اونجا هم نمیرسید البته فکر کنم دو یا سه بار گوشی بالا اومد ولی بعد از حدودا 30 ثانیه گوشی ریستارت میشد و دوباره همون مشکلات پیش میومد بدون usb هم اصلا روشن نمیشد

حتی به باطریشم شک کردمو باطریشو عوض کردم جالب بود که باطری که انداختم گوشی را روشن کرد و بالا اومد خیلی راحتم داشت کار میکرد و وقتی usb را بهش زدم عکس باطری و صدای شارژ شدنش اومد ولی وقتی دقت کردم دیدم شارژ نمیکنه و درصد باطری فقط داره کم میشه و وقتی شارژش تموم شد دوباره همون مشکلات پیش اومد

خلاصه بردم پیش یه تعمیر کار و گفت که مشکلش سخت افزاریه و از تغذیش هست و برای اینکه تغذیشو پیدا کنه الان 3-2 روزی هست که گوشی پیشش هست

شما هم همه کارهاییو که دوستان میگن مثل گرفتن home + power و دیگر کارها را انجام بده شاید نرم افزاری باشه و اگه دیدی مشکلت حل نشد به یه تعمیر کار نشون بده و باهاش مشورت کن

موفق باشی
        ویرایش توسط mahyareee : https://i-phone.ir/forums/member/13466-mahyareee در ساعت 22-02-2012, 01:49 AM

نظر

از همه دوستان تشکر میکنم مشکلشش رو حل کردم دل و زدم به دریا و بازش کردم مشکل سخت افزاری بود مدار شارژ رو یه هیت گرفتم و باطری هم عوض کردم مثل جون کار میکنه.

نظر

صبر کنید ..
          X