اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با Bitesms

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با Bitesms

سلام
    من امروز ایفونم رو ریستور کردم بعد جیل کردم با absinthe بعد از سورس insanelyi برنامه bitesms رو ریختم ولی خیلی هنگ میکرد....از سورس های دیگه هم ریختم همینجوریه...یعنی هربار که بازش میکنم ۱ ۲ ثانیه هنگ میکنه بعد کار میکنه...حتی دوباره ریستور کردم ولی هنوز همین مشکلو دارم....بقیه برنامه ها هیچ مشکلی ندارن
    کسی این مشکلو داره؟چجوری درستش کنم؟البته من smsهامو دستی restore کردم ولی این کارو قبلا هم کرده بودم هیچوقت این مشکلو نداشتم

مرسی

فکر کنم پرمیشن رو درست نکردین
    راحتترین راهش اینه که شما iFile رو نصب کنی،بعد به مسیر var/mobile/library/SMS برید
    4تا فیال هست معمولا(ممکنه کمتر باشه) و یه پوشه Draftsروی فلش آبی کنارشون بزنید بعد پایین روی قسمت Access Permissions برید و در قسمتهای User-Groups-World تیک قسمتهای Execute,Read,Write رو بزنید
    کلا هرچی فایل بود واسش این کار رو انجام بدین
    درست میشه و دیگه هنگ نمیکنه

نظر

نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
      فکر کنم پرمیشن رو درست نکردین
      راحتترین راهش اینه که شما ifile رو نصب کنی،بعد به مسیر var/mobile/library/sms برید
      4تا فیال هست معمولا(ممکنه کمتر باشه) و یه پوشه draftsروی فلش آبی کنارشون بزنید بعد پایین روی قسمت access permissions برید و در قسمتهای user-groups-world تیک قسمتهای execute,read,write رو بزنید
      کلا هرچی فایل بود واسش این کار رو انجام بدین
      درست میشه و دیگه هنگ نمیکنه
      نه فرقی نکرد.....پرمیشنم درست کرده بودم قبلش
      الان از یکی از دوستام هم پرسیدم همین مشکلو داره

نظر

خیلی شانسی مشکل حل شد....اول رفتم بایت اصل رو ریختم بعد چون تبلیغ داشت منم پاکش کردم و کرکشو ریختم الان دیگه مشکلی نداره

نظر

بایت اصلی رو خریدید بعد نصب کردید یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط aletaha نمایش پست ها
            بایت اصلی رو خریدید بعد نصب کردید یا نه؟
            نه ترایالو ریختم بعد گفت تموم شده و تبلیغاش اومد که پاکش کردم و از xsellize ریختم

نظر

صبر کنید ..
            X