اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خارج شدن ناگهانی از بازی آسفالت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خارج شدن ناگهانی از بازی آسفالت

سلام دوستان خسته نباشید
    راستش من یه مشکل دارم که خوشحال میشم کمکم کنید
    گوشیم آیفون 4 هست با ios 5.0.1 و جیلبریک آنتترد
    چند وقت پیش که بازی آسفالت 6 رو نصب کردم وقتی داخل بازی میرفتم بعد از رد کردن اون دموی اول بازی یه دفعه از بازی خارج میشدم ...بعد که ریستور کردم و دوباره نصب کردم دیدم درست شده و کار میکنه اما دوباره بعد از چند روز همون مشکلو پیدا کرد
    خواهش میکنم اگه کسی میدونه ایراد از چیه راهنماییم کنه چون بدجوری این بازیو دوست دارم... با تشکر

بازی رو توو سیف مود ادامه بدید ببینید باز هم این مشکل پیش میاد؟

نظر

ممنون ولی چجور گوسی رو ببرم رو حالت سیف مود ؟

نظر

منظورم اینه که فقط از بازی خارج میشم گوشی رو سیف مود نمیره

نظر

منظورتون رو متوجه شدم .

من پیشنهاد دادم برنامه رو توو سیف مود اجرا کنید و بازی کنید . ببینید باز هم کرش میکنه

sbsetting رو از سیدیا اگه نصب داشته باشین میتونین برین به سیف مود

نظر

آقا ممنون تو سیف مود کار میکنه
            این یعنی هر وقت بخوام این بازیو بکنم باید برم سیف مود یا راه دیگه ای هم داره ؟؟
            یه مشکل هم با این sbsetting دارم هرزگاهی گوشی ریستارت میشه ولی رو سیف مود نمیره وزژن 5.2.2 رو نصب کردم ...این ورژن با 5.0.1 سازگاره ؟
            بازم ممنون

نظر

اگه با sbsetting مشکل دارین میتونین respringicon رو از بیگ باس نصب کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط smh1983 نمایش پست ها
                آقا ممنون تو سیف مود کار میکنه
                این یعنی هر وقت بخوام این بازیو بکنم باید برم سیف مود یا راه دیگه ای هم داره ؟؟
                یه مشکل هم با این sbsetting دارم هرزگاهی گوشی ریستارت میشه ولی رو سیف مود نمیره وزژن 5.2.2 رو نصب کردم ...این ورژن با 5.0.1 سازگاره ؟
                بازم ممنون
                ممکنه برنامه رو مجدد نصب کنید و یا مجدد ریستور کنید این مشکل حل شه . اما بهتره موقع بازی کردن به سیف مود برین .

نظر

صبر کنید ..
                X