اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حذف کردن app از iOS بدون حذف شدن دیتای داخل آنها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حذف کردن app از iOS بدون حذف شدن دیتای داخل آنها

من یه مشکلی دارم میخوام بعضی برنامه ها رو از روی ایفون پاک کنم ولی save ها و داده هایی که درونشون خودم بازی کردم یا اطلاعاتی درونشون هست پاک نشن
    وقتی از طریق آیفون مدستمو روش نگه میدارم تا بلرزه و علامت X بیاد که پاکش کنم اخطار میده تموم داده های درونش هم پاک میشه از آیتونز هم میخوام تیک برنامه رو بردارم برنامه پاک میشه و دوباره که میخوام بزنم میبینم محتوایاتش پاک شده و برنامه خام شده که ارز اول باید باهاش کار کرد
    حالا راهی برای این نیست که محتویات app ها پاک نشن

اگه جيلبريك كرديد
    با برنامه ifunbox به مسير /User/Applications بريد و در پوشه برنامه مربوطه، پوشه documents رو در رايانه تون ذخيره كنيد
    و بعدا هر موقع برنامه رو نصب كرديد برگردونيد سر جاش

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
      من یه مشکلی دارم میخوام بعضی برنامه ها رو از روی ایفون پاک کنم ولی save ها و داده هایی که درونشون خودم بازی کردم یا اطلاعاتی درونشون هست پاک نشن
      وقتی از طریق آیفون مدستمو روش نگه میدارم تا بلرزه و علامت x بیاد که پاکش کنم اخطار میده تموم داده های درونش هم پاک میشه از آیتونز هم میخوام تیک برنامه رو بردارم برنامه پاک میشه و دوباره که میخوام بزنم میبینم محتوایاتش پاک شده و برنامه خام شده که ارز اول باید باهاش کار کرد
      حالا راهی برای این نیست که محتویات app ها پاک نشن
      اگر دستگاهتان در ورژن 5.0 به بالا است،از طریق سیستم ایکلود در قسمت ستینگ دستگاه از اطلاعاتتان بکاپ بگیرید.(میتوانید فقط از محتویات برنامه ها بکاپ بگیرید)
      سپس بعد از حذف برنامه ها هر کار دیگری،گوشی را ریستور و با سیستم ایکلود دستگاه را به کار بیاندازید.

نظر

صبر کنید ..
      X