اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عمر باطری بعد از ۵ ماه خاموشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من از وقتي آيپاد گرفتم نظرم نسبت به كنكور عوض شده فكر كنم تو يكي از روستاهاي قزوين بتونم درس بخونم))))
    تنها راهش اينه كه با چكش دااااااغونش كني تا ديگه سمتشم نري))))
    (البته اگه مثل من اراده نداري!!!)

iMessage:
    Morefa995@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
      منم پارسال کنکور داشتم درکت میکنم ادم دنبال یه بهونس که استرسو کم کنه ، گوشیتو رستور کن برنامه روش نریز مثه یه گوشی عادی ازش استفاده کن
      عزیز همین کار کردم
      باور کن من تنها فردی هستم که فقط یه app رو کوشیم دارم تازه اونم دیکشنری

نظر

کنکور چیه منم کنکور دارم ! ولش کن نمیخواد خاموشش کنی! دیگه باید اونقدر اراده آدم قوی باشه که با آیفونم بتونه درسش رو بخونه!(من ارادم ضعیفه)

نظر

گوشی رو بذار یه ذره باطری توش باشه مثلا ۳۰٪ بعد خاموش کن بده بابات تا روز کنکور واست نگه داره اصلا نترس گوشیت هیچیش نمیشه.

نظر

نوشته اصلی توسط R-E-Z-A 66 نمایش پست ها
            بنده خدا شاید زنگ خور زیاد داره
            تمرکزشو بهم میزنن موقع درس خوندن

iBlacklist

ولی گذشته از شوخی اگر شما واقعا فکر میکنید خاموش کردن گوشی به موفقیت شما کمک میکنه این کار رو بکنید حتما,
            چون بعضی وقتا کمک که نمیکنه بیشتر اعصاب بهم میریزه که نمیتونی از گوشی استفاده کنی و همین عامل تمرکز رو بهم میریزه.

نظر

شما اول باطریتو 100% شارژ کن بعد خاموش کن اینجوری خیلی بهتره

نظر

نوشته اصلی توسط baby face نمایش پست ها
                با سلام به دوستان عزیز

آقا ما امسال کنکور داریم میخاییم این چند ماه
                آخر بترکونیم
                تصمیم گرفتم گوشیمو خاموش کنم
                اگه گوشی تا ۵ ماه پشت سر هم خاموش باشه و اصلا روشن نشه
                مشکلی واسه باتریش پیش نمیاد؟؟
                در مورد مصرف باتری و این حرفاش نمیدونم، شاید هم خیلی جاش نباشه این رو اینجا بگم، ولی چون ممکنه کمکت کنه میگم
                من خودم ورودی 90 دانشگاه ام، همین پارسال کنکور دادم، آیفونم رو هم پارسال قبل از سپتامبر گرفتم
                یعنی دقیقا از اول تا آخر کنکور آیفون داشتم
                خودتو با خاموش کردنش اذیت نکن، بدتر حواست میره سمتش، از اونجایی که آیفون دار ها هم با گوشی دیگه ای نمیتونن کار کنن، اعصابت بهم میریزه.
                گوشی رو روشن همیشه تو جیبت داشته باش، از کلی چیزهاش هم برای درست استفاده میکنی، هروقت هم حوصلت سر رفت میتونه برات یه سرگرمی باشه.
                اگه بخوای درس بخونی، میخونی، اگر نخوای بخونی هم نمیخونی، چه بی آیفون، چه با آیفون
                من خودم الان شهید بهشتی میخونم، تمام کنکورم رو هم آیفون داشتم

نظر

تجربه شخصی خودم رو میگم
                  منم دقیقا موقعیت شما رو دارم ولی یه توصیه دارم بهت ، پیشنهاد می کنم که گوشی رو کلاً کنار نذاری
                  من تابستون که خیر سرم میخواستم بشینم خرخونی کنم بیشتر یه هفته نتونستم دووم بیارم
                  نمیدونم که شما هم این جوری هستید یا نه ولی من که مثل یه معتاد شدم و نمیتونم از خودم دورش کنم
                  درس خوندن به ایفون و این جور چیزا نیست
                  من توصیه می کنم که برا خودت یه برنامه تعریف کن که در فلان ساعت از روز مثلاً نیم ساعت با گوشی ور می ری من خودم که این طوری هستم و الان عادت کردم

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز، من می خواستم بهتون بگم که هیچ مشکلی برای گوشیتون پیش نمیاد و بعد از 6 ماه گوشی را روشن کنید مشکلی نداره و مثل قبل کار میکنه.
                    در کل یعنی اینکه باطری نمیمیره.

نظر

یکی چی میگم نخندیا
                      من این سری از بس بازی های اکشن ریختم موقع امتحانام همش هواسم به ایفن بود کش برم ببینم انجمن چه خبره و یکم بازی کنم و ....
                      :dاخرشم مشروط شدم و ایفنم رو فروختم
                      ولی دوام نمیارم انشالا تا هفته دیگه 4 اس برمیدارم

نظر

صبر کنید ..
                      X