اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما پیرامون نشریه آی مگ "نسخه دوم"

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
    نسبت به شماره یک پیشرفت داشت
    گرافیک صفحه ها عالی بود
    ولی باید مشخص کنید چه دسته ای از افراد مخاطبتون هستن ویا برای هر دسته بخش بندی بشه مثلا قسمت معرفی برنامه ها کاملا برای من بی استفاده بود
    ویا تعاریف ایتونز و ... هم همینطور اینها چیزایی نیست لازم باشه توی این کار بیاد ومیتونست نباشه
    صفحات اخر هم دیگه زیادی عکس از استیو داشتید که کاملا زائد بود.
    همه استیو و میشناسن میبایست از صفحات استفاده میشد تا اطلاعات جدیدی بدید مثلا تاحالا فکر کردید کی محصولات اپل و طراحی میکنه؟ این فرد خیلی مهمه
    یک اشتباه لپی هم بود توی صفحه ۴۳ و ۴۴ توی ۴۳ فرمودید در اواسط آپدیت مک بوک ایر هستیم و نخریم بهتره و در صفحه ۴۴ فرمودید که مک بوک ایر ها تازه آپدیت شدند
    سلام٬ مخاطب رو نمیشه مشخص کرد٬ مخاطب ما هم ممکنه یک آدم حرفه ای باشه و هم ممکنه کسی باشه که تازه ۱ هفته به ما ملحق شده باشه. پس تنوع مطالب باید باشه تا هر دو گروه ارضاء بشن. شاید بعضی از مطالب برای شما خوشایند نباشه و بعضی هم برای اون دوست تازه وارد٬ ولی ترجیح میدیم هردو گروه بتونن تا حدی از مطالب لذت ببرن.

عکس های استیو جابز هم به واسطه احترامی که برای این شخصیت قائل بودیم و اینکه بعد از فوت ایشون شماره بعدی ما منتشر شد٬ تنها به دلیل ادای احترام بود و بس.

مقاله های صفحه ۴۳ و ۴۴ جدای از هم هستند و نویسنده های اونها هم یک نفر نیست و البته هدف این دو مقاله جداست یکی مقایسه بین دو دستگاه هست و یکی آمار کلی محصولات .

ممنون از نظراتتون و خوشحالم که اینقدر با دقت مطالب رو مطالعه میکنید

نظر

واقعا نشریه زیبا و جذابی شده .ممنون از زحمات همگی شما.

نظر

نشریه خیلی عالی و جذابی بود. از زحمات همگی سپاسگزارم.
        فقط یه مورد کوچیک به چشمم خورد که بد نیست بهش اشاره کنم:
        تو مقاله صفحه ۴۴ که مک بوک ایر و پرو رو باهم مقایسه کرده بود به اشتباه Core i5 پنج هسته ای و Core i7 هفت هسته ای ذکر شده بود.
        ویرایش توسط hossein61 : https://i-phone.ir/forums/member/13761-hossein61 در ساعت 14-02-2012, 09:44 PM

نظر

مجله بسیار عالی و پر محتوایی بود......
          فقط یه خطای کوچیک بود اونم اینکه تو بخش beatsbydre توضیحات گفته شده در قسمت دوم فقط مختص مدل studio می باشد(باتری و earcup door ,..) و detox وsolo نیازی به باتری ندارند... بهتر بود که اشاره میشد که درباره این مدل صحبت میشه.....
          ...واقعا بهتون تبریک میگم بابت این مجله....

نظر

بابا اصلا حق ندارم از این تعریف کنم٬ مثل دسته گل شده

نظر

راهي نيست حجم مجله رو فشرده كنيد

چون با اين مشكلات اينترنتي كه هر روز بيشتر ميشه دانلود كردن حتي در لينك مستقيم سختر از قبل شده

٧٠ مگ براي يه مجله يه كم زياده

نظر

نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
                راهي نيست حجم مجله رو فشرده كنيد

چون با اين مشكلات اينترنتي كه هر روز بيشتر ميشه دانلود كردن حتي در لينك مستقيم سختر از قبل شده

٧٠ مگ براي يه مجله يه كم زياده
                نه واقعا امکانش نیست حجمش رو کمتر دربیاریم چون از کیفیت کار کاسته میشه٬ البته این شماره با اینکه تعداد صفحاتش بیشتر از ۲ برابر آی مگ ۱ بود ( آی مگ ۱ تعداد صفحاتش ۲۵ تا بود و آی مگ ۲ ٬ ۵۷ صفحه ) حجمش تنها چند مگابایت بیشتر بود ( تقریبا ۶ مگابایت ). به هر صورت سعی میکنیم در شماره بعدی هم تا جایی که امکانش باشه حجمش رو بهینه کنیم ولی در نهایت در همین رنج تغییر میکنه.

نظر

من مجله رو دیشب دانلود کردم و دیدم
                  آقا بیمظیر شده بینظیر واقعا لذت بردم

کامل جامع و عالی شده دست همه کسانی که زحمت کشیدن درد نکنه

موفق باشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
                    اول تشکر از همه بابت مجله
                    دوم اینکه آیا راهی هست اینو از پ د ف به epub تبدیل کرد؟
                    فكر نكنم براي اينكه طراحي انجام شده رو نميشه روي epub پياده كرد

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

فقط میخواستم بدونم تو newsstand نمیشه بره؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                        فقط میخواستم بدونم تو newsstand نمیشه بره؟؟
                        فعلا در حال کار کردن روی یک نرم افزار اختصاصی برای آی مگ هستیم و احتمالا به زودی نسخه بتای اون رو منتشر خواهیم کرد.

نظر

سلام
                          من نميتونم اين فايل را دانلود كنم. آيا جاي ديگري هم آپلود شده كه بتونم از اونجا دانلود كنم

نظر

نوشته اصلی توسط goliasghar نمایش پست ها
                            سلام
                            من نميتونم اين فايل را دانلود كنم. آيا جاي ديگري هم آپلود شده كه بتونم از اونجا دانلود كنم
                            لینک مستقیم : http://ir-iphone.org/modiran/oosin/I.../Imag%2002.pdf

نظر

ای مگ ۲ خیلی بهتر و مفید تر از ای مگ ۱ شده واقعاً دستتون درد نکنه.

نظر

دوستان واقعا خسته نباشید کارتون فراتر از یه نشریه اینترنتی ساده بود و جا داره از شما تقدیر بشه

ولی یکی دوتا پیشنهاد و انتقاد کوچولو دارم :

فک کنم بهتر باشه یه فهرست به مجله اضاف بشه تا سرفصلها بهتر دیده بشه .

عکسهایی که برای Header هر صفحه گذاشتین یه کم زیادی بزرگه , بعضی جاها حتی نصف صفحه رو پوشونده .

یه مقدار به مساله ی مرگ استیو جابز زیادی پرداخته شده , به خصوص اون عکسای آخر مجله که یه کم اضافه به نظر میان .

بعضی مطالب قدیمی به نظر میرسن , پس نیازه که سرعت واقعا بالاتر بره . که البته در ابتدای کار هستین , امیدوارم نسخه های بعدی سریعتر بیان .

به طور کلی , از نظر محتوا , عالی بودید .

خسته نباشین ... .

---------------------------------------------------------------
                                :: MAC 4 YOU ::

ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 19-11-2012, 09:40 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X