اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

disable شدن ipad2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• disable شدن ipad2

باسلام خدمت تمام دوستان عزیز
    ipad2 بنده دست بچه افتاده و اونقدر password و اشتباه زده که الان فقط رو صفحه نوشتهipad is disabled
    connect to iTunes.
    زمانی که هم به وسیله pc به iTunes وصلش می کنم، پیغام میده که نمیونه وصل شه چون دستگاه password داره.
    لطفا راه حل بهم بدید.
    با تشکر

راهش اینه که رستور کنید ایپد رو ، دی فی یو مود ، فریمور ۵.۰.۱ رو به ایتیونز بدید، اموزش هاش هست کامل تو انجمن

نظر

نه اقا الکی چرا میگید ریستور؟(راحت ترین و بهترین جواب برای حل تمام مشکل ها:d)
      ایشون پسورد رو میدونن(درسته؟)

نظر

آخه اگه پسورد روهمش اشتباه بده diasable میکنه..

نظر

بله پسورد و می دونم، حالا چی کار کنم؟

نظر

حقیقتش من تاحالا با پسورد ور نرفتم ببینم چی راه حلشه!
            اما مطمئننا وقتی شما پسورد رو میدونید یه راهی داره
            شما گوشی رو خاموش کن و روشن کن ببینید چی میشه؟
            یا این که بذارید یه مدت زمانی بگذره تا این که اجازه بده پسوردتون رو وارد کنید

نظر

امیر حسن جان این یه پاسخ امنیتی از طرف سیستم هست عزیزم..
              مثله pinکد سیم کارت.

نظر

نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                نه اقا الکی چرا میگید ریستور؟(راحت ترین و بهترین جواب برای حل تمام مشکل ها:d)
                ایشون پسورد رو میدونن(درسته؟)
                استاد شما مارو شرمنده میکنید اگه یادمون بدید، الان این ۲ تا پست شما الکی بود یا پست من ؟ بگید راهشو پس ؟

نظر

دوست عزیز من نه استادم نه ... .(انجمن رو گذاشتن برا تبادل نظر)
                  بعدشم آدم میخواد یکیو راهنمایی کنه سریع نمیاد بگه که ریستور کن و تموم!(منم میدونم ریستور حلال تمام مشکلاته ولی ...)
                  من فکر میکنم راه داره چون ایشون پسورد رو میدونن(شایدم راه نداشته باشه!) ولی تاکید نمیکنم که راه نداره و تنها راه ریستوره!!!
                  فکر میکنم محدودیتش هم بعد از مدت زمانی از بین بره و بتونن برطرف کنن مشکلشون رو
                  منم که خدا نیستم!(اونم که میبینید تنها یه تگه)
                  شرمنده دیگه موجب ناراحتی شما شدم

در ضمن از اون دوستمون هم می خوام که اگر راه حلی پیدا کردن بیان و بگن تا ما هم یاد بگیریم
                  ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 12-02-2012, 02:11 PM

نظر

اول یه زمانی میده میگه بعد یک ساعت دو ساعت ۱۰۰ ساعت انقدر زدن که دیگه محدودیت زمانی هم برداشته شده ، راهی که پیشنهاد میدن همین رستور ، البته اگر جیلبریک باشه با ایفان باکس شاید کسی بلد باشه پاک
                    کنه پسوورد رو که من ندیدم با این گوشی شایدم عملی باشه

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                      استاد شما مارو شرمنده میکنید اگه یادمون بدید، الان این ۲ تا پست شما الکی بود یا پست من ؟ بگید راهشو پس ؟
                      راستی اینم راه حلش
                      iOS: Wrong passcode results in red disabled screen

البته خوندم که اگر زیاد اشتباه بزنید بعد از مدتی محدودیت زمانی هم برداشته میشه!
                      ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 12-02-2012, 02:25 PM

نظر

من درست نفهمیدم اینو
                        اینجا که نوشته رستور کنید:
                        you cannot remember the passcode, you will need to restore your device using the computer with which you last synced it. This allows you to reset your passcode and resync the data from the device (or restore from a backup).

دوستان دیگه اگه متوجه شدن یا راه حلی دارن بگن ما هم یاد بگیریم شاید یه روز ما هم به مشکل خوردیم

نظر

اینم دقیقا گفته رستور کنید بعدش بک اپ برگردونید و یه پسوورد جدید بذارید براش پویا جان

نظر

میدونم چی گفته پرهام جون منظورم این بود که اینجا راه حل رو همون رستور بیان کرده..
                            اگه لینک بالا رو باز کنی و کامل بخونی نوشته که سیستم بطور اتوماتیک بعد از 10 بار دادن پسورد اشتباه خودش پیکر بندی میشه و به اون حالت در میاد..
                            در پایان گفته اگه میخوایید این اتفاق نیفته تو اون مسیر که نوشته تنظیمات رو عوض کنید..
                            و در پایان هم گفته شده از همون سیستمی که باهاش سینک میکنید دوباره رستور کنید که بکاپ و فلان اینارو بتونین برگردونین اینی که میگم نفهمیدم منظورم پست های قبلی با این راه حل امیر حسین بود چون ساپورت اپل اینو گفته

نظر

سلام
                              من الان همین مشکل رو دارم و میخوام ریستور کنم ولی وقتی وصل میکنم ایتونز نمیشناسه
                              چکار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                              X