اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش فوق العاده AirBlue Sharing بلوتوث جدید آی دیوایس ها !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش فوق العاده AirBlue Sharing بلوتوث جدید آی دیوایس ها !

خرید برنامه خیلی ساده و سریع هستش. کافیه به فروشگاه سیدیا به آدرس www.cydia.ir و یا CydiaStore.ir رفته و خریداری کنید. برای اون دسته از دوستانی که بار اولشون هست که میخوان خریداری کنند, دو آموزش خرید و نصب بصورت خیلی ساده و قابل فهم قرار داده شده که میتونید مطالعه کنید
    راهنمای نصب

روش دیگر خرید که بسیار ساده و راحت هستش رو میتونید اینجا دنبال کنید:
    فعالسازی ایربلو با یک کلیک

چند نکته:
    این نرم افزار فقط برای دستگاه های جیلبرک شده می باشد.
    هر خرید برای یک دستگاه می باشد. پس اگر شما دو دستگاه دارید باید دو بار خرید کنید.

بنده نه سازنده این برنامه هستم نه ضمانت میدم که کلیه قابلیتهاش روی دستگاه شما اجرا بشه. پس قبل از خرید فیدبکهای این تاپیک رو مطالعه کنید و تحقیق کنید, اگر به دردتون میخوره خریداری کنید.
    طبق گفته برنامه نویس, بروی ورژن 4.2 تا 8.1.2 قابل استفاده هست.
    همونطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید, پس از خرید سریال گوشی شما ثبت خواهد شد و پس از آن هرسری که وارد برنامه Airblue بشید میزنه Install بجای اینکه بزنه Purchase حتی زمانی که ری ستور کرده باشید, دلیلش هم اینه که سریال شما در دیتابیس برنامه ثبت هستش. هر آپدیت جدید هم که اومد میتونید آپدیت کنید.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 06-03-2013, 03:33 AM

به راحتي توسط ايمان عزيز خريداري شد. با تشكر ويژه از ايشون

نظر

منم برنامه رو گرفتم ، کاملا کار میکنه ... مشکلی هم برای اکتیو شدن و ... نداره. مرسی
      من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
      I cannot put my finger on It now
      The Child is Grown , The Dream is Gone
      I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

لطفا بگید فرقی بین این و سلسته هست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
          لطفا بگید فرقی بین این و سلسته هست ؟
          سلسته پر از باگه اما این نه

نظر

با واي فاي هم ارسال ميكنه درسته؟

نظر

اونایی ک هنصب کردن لطفا نظر بدن!من الان میخواستم بخرم سلسته رو ولی الان دودل شدم.ممنون میشم

نظر

celeste ده دلاری 10000 تومنه اونوقت این 5 دلاری هم 10000 تومن؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen418 نمایش پست ها
                  خب دیگه اینجا ایران است !

نظر

دوستان کسی تست کرده؟
                    از سلست بهتره؟
                    برای آیپد۲ کار میکنه؟

نظر

دوستان من از طریق ایمان جان این برنامه رو خریدم واقغا دستشون درد نکنه گل کاشتن خیلی راحت تونستم بخرم این برنامه رو و بخوبی کار می کنه تا اینجا که فایلهای مثله Note و Voice Memos و Contact رو راحت به گوشی N8 فرستاد بیشتر تست می کنم و بهتون می گم بازم تشکر از ایمان جان عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen418 نمایش پست ها
                        در هر حالت با قیمت کنونی دلار که به نفع شماست چون در هر دو قیمت زیر قیمت خریده ! واقعا باز هم شاکی هستین ؟

نظر

من برنامه رو خریدم به خوبی کار میکنه از Note Music Photo Video و ... راحت Send می کنه تیک بلوتوث خیلی راحت در دسترسه فقط نمی دونم یکی بخواد یک چیزی واسه ما بفرسته باید چیکار کرد اگه کسی بلد بوذ به ما هم بگه

نظر

نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
                            در هر حالت با قیمت کنونی دلار که به نفع شماست چون در هر دو قیمت زیر قیمت خریده ! واقعا باز هم شاکی هستین ؟
                            دوست عزیز ماشاالله سیدیا قانون اینا حالیش نیست با یک خرید به ۱۰-۲۰ نفر میشه داد یعنی یک خرید و فروش به ۱۰ فقط باید حواسشون باشه از اکانتشون زیاد استفاده نکنن چون بلاکه میشه یک مقدار مشخص در هفته داره مثل این که !

B.

نظر

باسلام
                              آقا منم می خوام بخرم میشه لطفا بگید از طریق وایفای کار می کنه و هم چنین میشه باهاش فایل دریافت کرد؟
                              باتشکر
                              جعفریان

نظر

صبر کنید ..
                              X