اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ضبط نشدن صدا در هنگام فیلم برداری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ضبط نشدن صدا در هنگام فیلم برداری

سلام.من یه i phone 4 جدیدا" خریدم البته دست دو.هنگام فیلم برداری صدارو ضبط نمیکنه!نمیدونم چه مرگشه.ایا مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟؟اگه سخت افزاریه از کدم قطعشه و حدودا" هزینش چقدر میشه؟؟؟ایا این مشکل برا دوستانه دیگه ای هم بوجود اومده؟؟ممنون

سلام وقتى رو ٤.٣.١ بودم بعضى وقتا اينطور ميشد، اگه مثلا برنامه voice memos خود گوشيتون ضبط ميكنه كه نه نگران سخت افزار نباش بهتره به ٥.٠.١ آپديت كنى

نظر

من گوشیم این مشکل رو پید ا کرد یه تاپیک هم براش تو انجمن زدم و دوستان کمک کردن ولی نشد
      بلاخره وقتی Italk رو نصب کردم دیدم صدا رو ضبط میکنه!!!
      راستی یادم رفت تو اون حالت که دوربین صدا ضبط نمیکرد ضبط صدای اصلی آیفون هم صدا رو ضبط نمیکرد
      بعد نمیدونم ریسپرینگ کردم یا چه کاری درست شد حالا شما امتحان کنید از لینک تاپیک زیر اون برنامه رو بگیرید و بگین ضبط میکنه یا نه؟
      http://www.i-phone.ir/forums/thread59367.html

نظر

اان رو 5.01 هستش.رکورد هم میکنم کاملا" ضبط میکنه بدونه هیچ اشکالی.فقط رو فیلم برداری اینجوریه!!!

نظر

راحت ترین کار اینه که یه بار ریستور کنید! :d

نظر

نوشته اصلی توسط sina_bonjovi نمایش پست ها
            اان رو 5.01 هستش.رکورد هم میکنم کاملا" ضبط میکنه بدونه هیچ اشکالی.فقط رو فیلم برداری اینجوریه!!!
            پس احتمالا مورد شما با مال من متفاوت هست...فیلمی که گرفتین رو توی کامپیوتر تست کنید ببینید صدا داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
              راحت ترین کار اینه که یه بار ریستور کنید! :d
              این کار رو هم کردم!!!!

نظر

پس ريستور كن دوباره، از سيديا چيا نصب كردى؟

نظر

ایفون یکی از دوستام همین مشکل رو داشت فقط تو فیلمبرداری صدا ضیط نمیکرد . بعد دیدیم که میک بالای گوشی یعنی همون سوراخ کوچولوی بغل سوکت هدفون رو با چسب پوشونده بود - ببین میک بالای گوشی شما جلوش مسدود نشده ؟

نظر

واقعا با پست 5 موافقم
                    البته تموم کارهایی رو که می گن بکن و بعد برو سراغ ریستور
                    گزینه ی اخرت این باشه

نظر

البته دوباره به همون فریم ور نرو ریستور کن به 5.0.1 و بعد ببین همون مشکلاتو داری یا نه

نظر

نوشته اصلی توسط eliteron05 نمایش پست ها
                        ایفون یکی از دوستام همین مشکل رو داشت فقط تو فیلمبرداری صدا ضیط نمیکرد . بعد دیدیم که میک بالای گوشی یعنی همون سوراخ کوچولوی بغل سوکت هدفون رو با چسب پوشونده بود - ببین میک بالای گوشی شما جلوش مسدود نشده ؟
                        دوستمون گفتند که با ریکوردر ضبط میکند
                        من فکر میکنم مشکل نرم افزاری هست برای اطمینان برنامه camrecorder را نصب کنند (البته مطمعن شوید که روی ورژن 5.0.1 کار میکند) و با آن ریکورد بگیرید ببینند صدا دارد؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                          دوستمون گفتند که با ریکوردر ضبط میکند
                          من فکر میکنم مشکل نرم افزاری هست برای اطمینان برنامه camrecorder را نصب کنند (البته مطمعن شوید که روی ورژن 5.0.1 کار میکند) و با آن ریکورد بگیرید ببینند صدا دارد؟؟
                          بله میدونم
                          هنگام فیلمبرداری فقط از میک بالا صدا ضبط میشه ولی voice recorder با میکروفن پایین هم کار میکنه خودتون امتحان کنید میک بالا رو با دست بگیرید و فیلمبرداری کنید

نظر

نوشته اصلی توسط eliteron05 نمایش پست ها
                            اون میکروفونه؟؟؟البته چیزی جلوش نداره و کاملا" جلوش ازاده.برنامه camcorder رو از کجا میتونم داون کنم دوستان؟؟؟؟

نظر

با این اوضاع پس فکر کنم همون اشکاله سخت افزاری به همون میکروفونه بالایی باید ربط داشته باشه!!!اگه اینجوری باشه هزینه تعویضش چقدر میشه به نظرتون؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X