اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

به gprs وصل میشم گوشیم از دسترس خارج میشه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به gprs وصل میشم گوشیم از دسترس خارج میشه

سلام.
    من وقتی با gprs همراه اول آیفون خودم که البته با hotspot روی لپ تاپم شیر میکنم دارم کار میکنم گوشی از دسترس خارج میشه و نه کسی میتونه زنگ بزنه و نه اس ام اس بده.البته اگه مثلا یه سایت باز کنم مشکل نداره ولی موقع دانلود کاملا از دسترس خارج میشم.چیکار کنم که کسی زنگ میزنه موقتا اینترنت قطع شه؟

باسه منم اینجوریه! اینو تو گوشی دوستامم دیدم! 3gs & 4

نظر

جیلبرک شده؟

نظر

دوستان عزیز این قضیه عادی هست وقتی دارین از gprs استفاده میکنید شبکه مشغول میشه این قضیه تو گوشی های دیگه هم به همین صورت هست

نظر

نوشته اصلی توسط mogh نمایش پست ها
          باسه منم اینجوریه! اینو تو گوشی دوستامم دیدم! 3gs & 4
          نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
          جیلبرک شده؟
          بله جیلبرک شده.
          میخواستم بدونم راهی نیست وقتی کسی زنگ میزنه اینترنت قطع بشه؟

نظر

مشکل در فریمورهای زیر 5 بود که خوشبختانه در 5 و 5.01 کاملا مشکل رفع شده !

نظر

نوشته اصلی توسط bocajuniors نمایش پست ها
              مشکل در فریمورهای زیر 5 بود که خوشبختانه در 5 و 5.01 کاملا مشکل رفع شده !
              فرمور من الان 5.0.1 هست.

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                فرمور من الان 5.0.1 هست.
                من یادمه که با همراه اول فقط اینجوریه! با ایرانسل یا o2 درسته

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                  دوستان عزیز این قضیه عادی هست وقتی دارین از gprs استفاده میکنید شبکه مشغول میشه این قضیه تو گوشی های دیگه هم به همین صورت هست
                  کجاش عادیه!!! اشکال همراه اول هست! با ایرانسل و o2 تست کردم درسته

نظر

ربطی به فریمور نداره دوستان.
                    توی همه گوشیها اینجوریه. وقتی gprs وصله و داره دیتا رد و بدل میکنه گوشی در حقیقت مشغول میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
                      ربطی به فریمور نداره دوستان.
                      توی همه گوشیها اینجوریه. وقتی gprs وصله و داره دیتا رد و بدل میکنه گوشی در حقیقت مشغول میشه.
                      نه دوست عزيز همه گوشي ها اينجوري نيست من رو pc خودم استفاده ميكنم وقتي sms مياد يا كسي ميزنگه موقتا سرعت دانلود 0 ميشه البته واسه sms اينجوريه وقتي زنگ ميخوره كلا قطع ميشه!!! ايفون 4 4.3.3
                      ویرایش توسط Mohamad_c++ : https://i-phone.ir/forums/member/86373-mohamad_c در ساعت 12-02-2012, 11:46 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mohamad_c++ نمایش پست ها
                        نه دوست عزيز همه گوشي ها اينجوري نيست من رو pc خودم استفاده ميكنم وقتي sms مياد يا كسي ميزنگه موقتا سرعت دانلود 0 ميشه البته واسه sms اينجوريه وقتي زنگ ميخوره كلا قطع ميشه!!! ايفون 4 4.3.3
                        پس من چی کار کنم.فعلا adsl ندارم و اینترنت سیمم رو شیر میکنم رو لپ.ولی خیلی اذیت میکنه.

نظر

Gprs رو چند بار روشن خاموش كنين و هر دفعه تست كنين، وقتي درست شد ديگه خاموش نكنين، من مشكلم اينطودي حل شد.

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan1980 نمایش پست ها
                            gprs رو چند بار روشن خاموش كنين و هر دفعه تست كنين، وقتي درست شد ديگه خاموش نكنين، من مشكلم اينطودي حل شد.
                            به نظر کار منطقی نمیاد.چون من روزی شاید 10 بار با لپ تاپم کانکت بشم.نمیشه که هردفعه بمونم چند بار به خودم زنگ بزنم که آیا میگیره یا نه.

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                              به نظر کار منطقی نمیاد.چون من روزی شاید 10 بار با لپ تاپم کانکت بشم.نمیشه که هردفعه بمونم چند بار به خودم زنگ بزنم که آیا میگیره یا نه.
                              يه بار كه درست بشه تا گوشيو خاموش نكني ديگه درست ميمونه.

نظر

صبر کنید ..
                              X