اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لود نشدن سيديا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لود نشدن سيديا

سلام با عرض خسته نباشيد.مت يه مشكلي به هم زدم !!! وقتي ايفونو جيل ميكنم(ويرژنش ٥.٠.١ هست) وقتي ميرم تو سيديا كامل لود نميكنه،به همين دليلم برنامه هاي سيديارو وقتي ميخواد دانلوود كنه ارور ميده !!!! و برنامه ي stock هم كه از اول روش بوده هم يه ايكون سفيد نشون ميده !!! در صورت امكان كمكم كنيد اين دو مشكل رو حل كنم.مرسي

مشکل از اینترنت هستش دوست عزیز حدامکان از چیز پی ان استفاده کنید

نظر

مرسي حالا از اينترنت ديگه هم استفاده ميكنم ببينم ميشه با نه ... ولي اون stock كه ايكونش سفيده رو چجوري درست كنم؟

نظر

ولي من به ايپد ديگه كه دارم كامل با همين انترنت اود ميكنه!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط arad.ghodrati نمایش پست ها
          مرسي حالا از اينترنت ديگه هم استفاده ميكنم ببينم ميشه با نه ... ولي اون stock كه ايكونش سفيده رو چجوري درست كنم؟
          ریسپرینگ کن حل میشه

نظر

با چی باید ریسپرینگ کنم؟*

نظر

با چی باید ریسپرینگ کنم؟*
              میتونی از برنامه ی respring تو سیدیا استفاده کنی. اگه اکتیویتور رو هم نصب کنی، می تونی براش تعریف کنی که با حرکتهای خاصی (مثل نگه داشتن دگمه هوم در لاک اسکرین) ریسپرینگ بشه.

نظر

ميگم اصلا نمبتونم از سيديا چيري دانلود كنم اخه لود نيمشه تا بتونم ... بعد شما ميگيد برم respring دانلود كنم !!!

نظر

من ۴.۳.۳ هستم ولی سیدیا لود نمیشه
                  با رسپرینگ هم مشکل حل نمیشه
                  سرعت اینترنت هم خیلی بد نیست

نظر

یه ریبوت بکنین اگه نشد آیفونو خاموش کنید بعد کار میکنه یه دور با چی پی ان هم امتحان کنین

نظر

بابا تو تاپيك مشكل سيديا داريم سه روزه همينو ميگيم !
                      پورت ٤٤٣ يا ٤٣٣ ( يادم نيست ) يعني ssl رو مخابرات بسته براي همين سيديا و ياهو مسنجر و ... كار نميكنن فعلا !

نظر

نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها
                        بابا تو تاپيك مشكل سيديا داريم سه روزه همينو ميگيم !
                        پورت ٤٤٣ يا ٤٣٣ ( يادم نيست ) يعني ssl رو مخابرات بسته براي همين سيديا و ياهو مسنجر و ... كار نميكنن فعلا !
                        دوست عزیز منم توی تایپیک های زیادی حرف شما رو زدم . 5 دقیقه نمیگردن تا به جوابشون برسن.

نظر

آقا مشکل کلی هستش منم نمیدونستم 2بار گوشیمو ریستور جیلبرک کردم پدرم در اومد !
                          آخر هم آیتونز گند زد همه بکآپم پرید !

نظر

يه سوال ديگه هم داشتم من با رد اسنو ١٠بي ٣ جيل كردم مشكل از اين نيست؟ ١٠بي ٣ با ١٠ بي ٤ چه فرقي داره؟

نظر

يه سوال ديگه هم داشتم من با رد اسنو ١٠بي ٣ جيل كردم مشكل از اين نيست؟ ١٠بي ٣ با ١٠ بي ٤ چه فرقي داره؟
                              دوست خوبم در حال حاضر ورژن بتا 5 هم اومده .شما سعی کنید جدید ترین رو استفاده کنید چون باگ ها

یا تعداد خطا ها توی ورژن های جدید تر برطرف میشن.

نظر

صبر کنید ..
                              X