اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در reinstall لاین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در reinstall لاین

سلام دوستان. من دارم مکمم رو restore می کنم. تاحالا نکردم . یه جاییش می رسه که شروع می کنه به دانلود. نوشته دانلود اجزای اضافی. خیلی داره طول می ده. هنوز نصف هم نشده. داره لاین رو دوباره دانلود می کنه ؟ از اول که گرفتم لاین بود.
    بعد یه سوال دیگه. اینکه clean reinstall چیه ؟ چیه جریان می گن ilife دیگه نخواهد بود ؟
    ممنون می شم جواب بدید.
    ویرایش توسط shshsh : https://i-phone.ir/forums/member/42646-shshsh در ساعت 10-02-2012, 08:17 PM

الان ارور داد و قطع شد. تو یه پست هم خوندم یکی نوشته بود که با اینترنت 1 مگ تا حالا 3 بار امتحان کرده ولی قطع شده.
    چه کار کنم؟ اینترنت من 512 هست.

نظر

lion final رو دارید نصب می کنید؟
      اگر این طوره چون الان 10.7.3 اومده میاد فایل های آپدیت رو دانلود می کنه.

نظر

نه. اون بالا نوشته درباره لاین. ورژن رو زده 10.7.0 تا حالا آپدیت نکردم. تو چند تا سابت خارجی که آموزش داده بود این قسمت بود ولی زمان تقریبی شو زده بودن 23 دقیقه . واسته من از اول که شروع شد زد 5 ساعت و ... . و بعد از 2 ساعت باز هم همون بود.

نظر

خب همین دیگه الان شما 10.7.0 رو دارید در صورتی که 10.7.3 هم اومده به خاطر همین میاد آپدیت ها رو دانلود می کنه.

نظر

خوب خیلی لفتش میده . وسطش هم که قطع شد.
            ویرایش توسط shshsh : https://i-phone.ir/forums/member/42646-shshsh در ساعت 10-02-2012, 10:46 PM

نظر

لطفا یکبار برای همیشه توضیح کامل در مورد نصب دوباره لاین بر روی دستگاه هایی که از اول این سیستم روشون نصب بوده و همچنین ساخت فلش لاین برای مک بوک پرو ها و ایر رو قرار بدین ( چون طبق تحقیقات من Build ورژن های مک بوک پرو ها و ایر با هم فرق دارن ) و اینکه آیا بدون اینترنت میشه لاین رو دوباره نصب کرد ( در مورد دستگاه هایی که از اول لاین روشون نصب بوده)

نظر

من برای بار دوم امتحان کردم باز هم قطع شد. یکی بگه یابد چی کار کنم ؟؟؟؟

نظر

الان برای بار سوم دارم امتحان می کنم. تقریبا 2 یا 3 ساعت هست که گذاشتم تا نصفش رفته.
                  خدا کنه پر شه .....

نظر

برای بار سوم هم قط شد. کمک کنید. چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط shshsh نمایش پست ها
                      برای بار سوم هم قط شد. کمک کنید. چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                      .. کمک ..

نظر

آخرش ارور یه ارور میده. همینو تو گوگل search کردم . مثکه فقط مشکل من نیست. ولی نفهمیدم بالاخره باید چه کرد.
                        Can’t download the additional components needed to install Mac OS X
                        این اروری هست که میده پایینش هم میگه نت رو چک کنید.

نظر

تو گوگل سرچ کنید help اپل رو میاره ولی این چند روزه که یاهو باز نمیشه ، اپل هم باز نمی شه

نظر

ببینید اگر می خواهید مشکل قطع شدن و ... نداشته باشید باید یک لینک از mac lion 10.7.3 پیدا کنید و دانلود کنید همین.

نظر

صبر کنید ..
                            X