اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با مصرف بالای آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با مصرف بالای آیفون

سلام دوستان

من یه هفته میشه که مصرف باتری گوشیم خیلی بالا رفته مثلا قبلا ساعت 12 فول شارژ بود گوشیم 100% تا صب ساعت 10 11 اینا 4 یا 5% شارظز کم میکرد الا شده 12% قبلا مثلا انگری بیردز بازی میکردم 1 ساعتینا 10 % اینا شارژ کم میکرد الان بالای 20%

میخواستم ببینم دلیل مصرف بالای گوشی از چی شده
    فرمور 5.1 جیل redsnow b4 هستش در ضمن نرم افزاری هم هستش که بشه اون نرم افزارایی که از cpu ساتفاده میکنن رو نشون بده و بشه اونارو کنترل کرد؟؟

با تشکر

من هر 6 دقیقه 1 درصد در حالت عادی کم میکنه !دیروز 90 دقیقه بازی کردم 30 درصد از باتری گوشیم رفت!

نظر

نوشته اصلی توسط hojjat74 نمایش پست ها
      من هر 6 دقیقه 1 درصد در حالت عادی کم میکنه !دیروز 90 دقیقه بازی کردم 30 درصد از باتری گوشیم رفت!
      90 دقيقه بازي كردين ؟ 30 درصد؟ اين كه نسبت به مال من عاليه

نظر

دوستان شما باید برنامه های از قبل باز شده رو ببندید در ضمن توی setting باید نرم افزارهایی که نوشته از باطری استفاده میکنن رو disable کنید .زمانی که با وای فای یا 3gکاری ندارید off کنید.send و recive رو هم وقتی که نیاز دارید فعال کنید.اینطوری مصرف باطری کمتر میشه...

نظر

نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
          90 دقيقه بازي كردين ؟ 30 درصد؟ اين كه نسبت به مال من عاليه
          ایشونم راست میگن ؛))

نظر

واقعا خوبه۹۰دقیقه بازی ۳۰٪ کاهش شارژ!

نظر

در کل اگر شما چه گوشی ایفون 4 چه 4s داشته باشید میتوانید 240 دقیقه بازی کنید(منظور پرگرافیک ترین بازی ها است)

نظر

شما ها ديگه چقدر پر توقع هستيد !!! من نيم ساعت بازي ميكنم ١٥ درصد كم ميكنه . نقم نميزنم :d

نظر

نوشته اصلی توسط arad.ghodrati نمایش پست ها
                  شما ها ديگه چقدر پر توقع هستيد !!! من نيم ساعت بازي ميكنم ١٥ درصد كم ميكنه . نقم نميزنم :d
                  اگر با ایفون هستید،گوشی شما باید در هر 30 دقیقه 12.5 درصد مصرف کنه(در بازی های گرافیک بالا) که 15 درصد کم میکنه.اگر ریستور کنید و برنامه ی زیاد نصب نکنید همان 12.5 درصد مصرف خواهد شد.
                  پس گوشی شما مصرف نرمال و عادی دارد.

نظر

دوستان ماله من یه هفتس که اینجوری شده فقط. یکی دوتا برنامه از سیدیا نصب کردم که دیروز پاک کردمش

درضمن نرم افزاری میباشد که نشون بده وضعیت سیپیو رو
                    من الان با وای فای ۳ دقیقه وضلم ۱٪ کم کرد

نظر

نوشته اصلی توسط Zarghan نمایش پست ها
                      واقعا خوبه۹۰دقیقه بازی ۳۰٪ کاهش شارژ!

حالا چشم نزنیناینم باید اضافه کنم من تمام برنامه ها که با دوبار زدن هوم میاد میبندم و اکلود ایمیل لوکیشن و ... همرو بستم فقط یک ایفونه و حوضش(نتش)توصیه من به شما جوانان اینکه از batterydoctor استفاده کنید

نظر

نوشته اصلی توسط hojjat74 نمایش پست ها
                        batterydoctor استفاده کنید
                        این برنامه تو شارژ هم تاثیر داره یا فقط اطلاعات میده

نظر

تو شارژ که تاثیر نداره ولی نصب کنی میفهمی مثلا بعد 100 درصد میگه 10 دقیقه دیگم بزار باشه 100 درصد کامل بشه یک 7 8 صفحم داره که اموزش میده چیا اف کنی تا کمتر باطری مصرف شه

http://www.mediafire.com/?66y2jbc4zow0984
                          ویرایش توسط hojjat74 : https://i-phone.ir/forums/member/83872-hojjat74 در ساعت 10-02-2012, 09:57 PM

نظر

من با یه طرفندی کمی مصرف باتری کمتر کردم
                            1) نور السیدیشو با فعال کردن سنسورش کم کردم تقریبا تا نصف بعدش نرم افزار memory doctor نصب کردم از installous تمام نرم افزار در حال اجرا رو نشون میده بغیر از نرم افزار اجرایی و سیستمی بقیه disable کردم از جمله ایمیل که هر 5 دقیقه یکبار چک میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط __saeed__ نمایش پست ها
                              من با یه طرفندی کمی مصرف باتری کمتر کردم
                              1) نور السیدیشو با فعال کردن سنسورش کم کردم تقریبا تا نصف بعدش نرم افزار memory doctor نصب کردم از installous تمام نرم افزار در حال اجرا رو نشون میده بغیر از نرم افزار اجرایی و سیستمی بقیه disable کردم از جمله ایمیل که هر 5 دقیقه یکبار چک میکنه
                              دوست عزیز اصلا یک برنامه 15 صفحه ای هست که 15 کاری که باید انجام بدی تا مصرف باتریت بیاد پایین رو بهت با تصویر میگه!این یکیش بود!

نظر

صبر کنید ..
                              X