اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دکمه هوم کار نمیکنه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دکمه هوم کار نمیکنه

جلبه وقتی میخام جلبریک کنم کار میکنه ولی تو حالت معمولی کار نمیکنه

یه بار کالیبره کن شاید را افتاد.
    برو تو weather بعد power رو بگیر تا وقتیکه slide to بیاد بعد ولش کن home رو اینقد بگیر تا برگرده تو هوم اسکرین.

نظر

منظورت در حالت معمولی چیه؟

نظر

دکمه هوم در اساس گرد و غبار کثیف میشود . گوشی را خاموش کنید و اسپری تمیز کننده ناهید روی آن بریزید و چندین بار دکمه هوم را فشار دهید و پس از حدود 10 دقیقه که اسپری خشک شد گوشی را روشن کنید . من دو عدد گوشی را اینطوری درست کردم .
        ویرایش توسط gresin : https://i-phone.ir/forums/member/365-gresin در ساعت 10-02-2012, 04:51 PM

نظر

توصیه میکنم در حالت معمولی از assistive touch استفاده کنید

نظر

خیلی جالبه وقتی گوشی روشن اصلا کار نمیکنه ولی در حالتdufکاملا کار میکنه ریستور کردم جلبریک کردم ولی با درست نشد چرا؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط gresin نمایش پست ها
              دکمه هوم در اساس گرد و غبار کثیف میشود . گوشی را خاموش کنید و اسپری تمیز کننده ناهید روی آن بریزید و چندین بار دکمه هوم را فشار دهید و پس از حدود 10 دقیقه که اسپری خشک شد گوشی را روشن کنید . من دو عدد گوشی را اینطوری درست کردم .
              ناهید کیه؟از کجا میشه تهیه کرد؟

نظر

وقتی میخوای برم dfu مشکل نداره ولی ر حالت عادی کار نمکنه بابا کمک کنید
                ویرایش توسط sam007 : https://i-phone.ir/forums/member/39288-sam007 در ساعت 12-02-2012, 10:03 PM

نظر

نوشته اصلی توسط a1ireza20 نمایش پست ها
                  ناهید کیه؟از کجا میشه تهیه کرد؟
                  ناهید شخص خاصی نیست که بخوای تهیه کنی!:d
                  ناهید اسم 1 اسپری الکلی هست که می​تونید از مغازه​های کامپیوتری تهیه کنید که معمولاٌ برای تعمیر فن یا دکمه​های قطعات و لوازم الکترونیکی استفاده میشه!

نظر

اقا مرسی مال من با اسپری ناهید درست شد مرسی مرسی

نظر

مشکلت واسه تاچه

نظر

صبر کنید ..
                      X