اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه سیمبین نوکیا را به سیستم عامل بل ارتقا دهیم؟

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونه سیمبین نوکیا را به سیستم عامل بل ارتقا دهیم؟

وبلاگ نوکیا - افرادی که جدیدترین گوشی*های هوشمند سیمبین نوکیا را دارند، اکنون می*توانند آنها را به نوکیا بل به*روز کنند. نوکیا بل با برخورداری از جدیدترین رابط کاربری ظاهری تازه به صفحه*نمایش می*دهد. بعد از اینکه نوکیا بل را نصب کردید، هنوز همان گوشی را خواهید داشت، اما با حسی جدید و عملکردی بهتر.

وقتی ما گفتیم نوکیا بل به زودی می*آید جدی گفتیم. شما با نوکیا بل قادر خواهید بود توسط افزودن حجم عظیمی از بهبودها، گوشی نوکیا N8، نوکیا E7، نوکیا E6، نوکیا X7، نوکیا C6-01، نوکیا C7، نوکیا Oro خود را تغییر شکل دهید. نوکیا بل برای نوکیا ۵۰۰ طی چند هفته* آتی در دسترس خواهد بود.

نوکیا بل گزینه*های شخصی*سازی بیشتری نسبت به قبل دارد. شما می*توانید تا ۶ صفحه*نمایش اصلی داشته باشید که به راحتی شخصی*سازی می*شوند و تمام برنامه**ها یا سرویس*ها مورد علاقه شما تنها به اندازه چند ضربه فاصله دارند. ویجت*های بزرگ*تر و زنده در صفحه*نمایش اصلی همان چیزی است که برایتان واقعا اهمیت دارد، بنابراین همیشه شما را به*روز نگه خواهند داشت. آیا دلتان می*خواهد یک میانبر را از یک صفحه**نمایش به صفحه*نمایش دیگر منتقل کنید؟ این کار بسیار ساده است. با یک فشار ممتد و کشیدن آیکون به سمت دیگر صفحه می*توان آن را به صفحه*نمایش موردنظر منتقل کرد.

علاوه بر این، رابط کاربری جدید و بهبودیافته نوکیا بل شامل امکانات جدیدی مانند برنامه*های تصویربرداری با ضبط ویدیویی HD با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه و مرورگری است که از لحاظ بصری پیشرفت کرده و قابلیت مرور با کیفیت بالا و مشاهده ویدیوهای وب را فراهم می*کند. منوها آسان شده*اند و نوار اعلان*ها و هشدارها برای دسترسی خیلی سریع به تنظیمات یا امکانات اصلی افزوده شده است.

نوکیا بل امروز در بیشتر بازارها شامل هند، روسیه، امارات متحده عربی، ترکیه، لهستان، انگلستان، آلمان، ایتالیا، ویتنام و اندونزی در دسترس خواهد بود. شما می*توانید قابلیت دسترسی به نوکیا بل در کشورخود را در صفحات نوکیا بل ما چک کنید. این آپدیت هم آکنون برای ایران فعال است.

از آنجا که نوکیا بل به*روزرسانی مهمی است که تجربه کاملا جدیدی را ایجاد می*کند، شما باید گوشی خود را به یک کامپیوتر متصل کنید تا به*روزرسانی را انجام دهید. برای شروع، باید اطمینان حاصل کنید که جدیدترین نسخه Nokia Suite یعنی نسخه ۳٫۳ و بالاتر را روی کامپیوتر خود در حال اجرا دارید، Nokia Suite جدید همین حالا در کامپیوتر دانلود کنید.
    http://nds1.nokia.com/files/support/...taller_ALL.exe
    برای استفاده از راهنمایی گام به گام http://www.aparat.com//v/e65eb6ba370...da31f6e2122843 دسترس قرار دارد که هر کاری که لازم است انجام دهید را به شما می*گوید.
    منبع ITIRAN
    ویرایش توسط R-E-Z-A 66 : https://i-phone.ir/forums/member/71161-r-e-z-a-66 در ساعت 09-02-2012, 05:31 PM

پس سونی اریکسون ها چی؟

البته با تم و اینترفیس تا حدودی شبیهش کردم ولی خود سیمبیان بله یه چیز دیگست....

نظر

با سلام
      دوست عزیز من یه گوشی نوکیا C7 دارم.حجم دانلود این سیستم عامل جدید چقدره؟؟؟میشه آیا مثل iOS ها بصورت جداگانه دانلودش کرد؟وبعدا در صورت لزوم ریستور و دوباره نصبش کرد؟؟؟
      در آخر هم با تشکر از شما ممنون میشم اگه سایت یا فرومی که بشه تمامی آموزشهای مربوط به گوشیهای نوکیا باشه بهم معرفی کنید.مثل همین سایت خودمون.البته که i-phone.ir تکه!!!

:sm

نظر

N97 هم میشه اینکار رو کرد؟؟

نظر

n97 من یه زمانی داشتم خودش یه check for update داشت بزن ببین میاره..

نظر

۵۵۳۰ چی کار میده ؟؟؟؟

نظر

اینجا مدل گوشی رو بنویسید ببینید ساپورت میشه یا نه:
              Support - Nokia - India

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                اینجا مدل گوشی رو بنویسید ببینید ساپورت میشه یا نه:
                Support - Nokia - India
                ممنون گوشی من شامل ساپورت میشه!!
                ممنون میشم به پست قبلی من هم جواب بدین عزیز

نظر

متاسفانه اطلاعی در اون رابطه ندارم عزیزم.

نظر

میشه فرمور رو جدا دانلود کرد ؛ ولی بعدش باید رام پچر نصب کنید و هک کنید و بعدش تازه نصب کنید که دردسرش خیلی زیاده .

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                      میشه فرمور رو جدا دانلود کرد ؛ ولی بعدش باید رام پچر نصب کنید و هک کنید و بعدش تازه نصب کنید که دردسرش خیلی زیاده .
                      پس چجوری آپدیت کنم؟؟؟از طریق خود گوشی؟

نظر

اگه گوشی تو اپدیت واست نشون میده اره از گوشی دانلود کن.

نظر

نوشته اصلی توسط amir6988 نمایش پست ها
                          پس چجوری آپدیت کنم؟؟؟از طریق خود گوشی؟
                          شما با پي سي سويت هم ميتونيد.

Sent from my  iPod touch using Tapatalk

نظر

۵۵۳۰ جواب میده؟

نظر

این کد رو بگیر:

کد:
                              *#0000#
                              بعد Check for updates رو بزن ببین چی میشه.

نظر

صبر کنید ..
                              X