اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرمت کردن کامل هارد مک بوک ایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فرمت کردن کامل هارد مک بوک ایر

سلام دوستان ! من میخوام روی ایر از اول لیون نصب کنم وقتی ALT رو نگه میدارم همون اول علامت ورود ممنوع میده و نمیشه !!

قسمت disk utility هم که میرم میخوام کل هارد رو فرمت کنم و از اول پارتیشن macintosh hd بذارم این ارور رو میده موقع erase و ساخت پارتیشن

http://forums.macrumors.com/attachme...4&d=1270222347

--- این عکس از مک بوک من نیست ولی ارور شبیه همین هست ---

سیستم را restart کن ، بعد قبل اینکه آرم Apple بیاد بالا دکمه های CMD + R را نگه دار تا وارد محیط Recovery بشه. ببین از اینجا مشکلت رفع میشه!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

فردا تست میکنم میگم نتیجه رو اینجا

نظر

خیر ! ریکاوری که با همون alt هم میرم باز نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط ||siavash|| نمایش پست ها
          خیر ! ریکاوری که با همون alt هم میرم باز نمیشه
          Command + r را بگیر! باید حتما بره داخل recovery . یکمی طول میکشه بیاد بالا.
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

خوب ببینید من alt رو که نگه میدارم قسمت Revocery Hd میاد !!* نیازی به CMD+R نیست !

ولی بذارید من کامل تر بگم که مشکلم چیه !! من میخواستم فرمت کنم هارد رو ! حالا مکینتاش اچ دی رو فرمت کردم ولی مشکل اینه که وقتی میخوام lion نصب کنم علامت ورود ممنوع میاد تا سی دی لیون یا فلش لیون رو انتخاب میکنم

نظر

Air شما ٢٠١١(از اول روش لاين بوده؟) هست؟ اگر هست شما نميتونيد از لايني كه قبلا داشتيد استفاده كنيد روي اون بايد وارد همون recovery hd بشيد و بزاريد تا از اونجا يكبار ديگه لاين رو دانلود كنه
              چون build لايني كه روي air ها و macmini هاي 2011 هست با لايني كه روي macbook pro ها و .... هست فرق داره.
              ویرایش توسط shayangk : https://i-phone.ir/forums/member/25193-shayangk در ساعت 09-02-2012, 01:17 PM

نظر

خوب جایی لاین خاصی نیست که بشه دانلود کرد یک بار که هر دفعه نخوام دانلود کنم ؟

نظر

فكر نكنم

نظر

اگه تهران هستید تشریف بیارید دفتر انجمن

----------------------------------------------------------

نظر

كمك!

من مك بوكم و پاك كردم ويندوزو مكشو ، حالا هم نميشه بوت كنمش، دي وي دي رو كه ميذارم علامت ورود ممنوع مياد! خواهش ميكنم كمكم كنين!

نظر

صبر کنید ..
                      X