اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Ba.ttl.efi.eld 3™: Aft.ers.hock منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من هم کال آو و هم بتلفیلد رو بازی کردم.

اصلا حس و حال کال آو بسیار طبیعی تره!
    علی الخصوص اینکه کال آو برتریش نسبت به بالفیلد این هست که بعد از استیج های سنگین و پرکار یک استیج آسون یا بهتر بگم انتراک به مخاطب میده تا رفع خستگی بشه

Everything that u feel is everything that I feel!
     Tapatalking 

نظر

دوستان در همه جهان رتبه بندی به مولتی پلیر بازی هست! نه داستان! این مواردی که شما میگید همش برای سینگل پلیر هست!!!!!

نظر

حذف بازی بتلفیلد ۳ از اپ استور پس از شکایت فراوان کاربران !

شرکت الکترونیک آرتز پس از عرضه موفق بازی بتلفیلد ۳ برای کنسول*های بازی و رایانه*های شخصی نسخه ویژه*ای از این عنوان را با نام Battlefield 3: Aftershock به صورت رایگان در فروشگاه نرم افزاری اپل قرارداد.

به گزارش سافت* گذر به نقل ازفارنت؛ پس از ارائه این بازی در اپ استور به ناگاه سیل شکایات و انتقادات کاربران به سوی الکترونیک آرتز روانه شد و کاربران نقدهای منفی فراوانی را بر این عنوان در اپ استور و همچنین وب سایت الکترونیک آرتز انعکاس داده بودند.

البته نارضایتی کاربران از مشکلات گرافیکی فراوان و عدم کنترل خوب شخصیت های بازی هم نشات می*گرفت که در نتیجه الکترونیک آرتز تصمیم گرفت در تاریخ ۲۲ فوریه این بازی را از اپ استور حذف کند.

بیانیه الکترونیک آرتز در این زمینه خواندنی است:

“الکترونیک ارتز متعهد شده است که به کاربران خود تجارب سرگرم کننده ارائه کند و برای همین است که بازی*های موبایلی این شرکت دارای سطح بالاتری نسبت به رقبای خود هستند و برای این منظور ما تصمیم به حذف بازی بتلفیلد ۳ از فروشگاه نرم افزاری اپل گرفتیم و در حال بازبینی و ارزیابی دوباره برنامه و رفع اشکالاتی هستیم که کاربران برای ما ارسال کرده بودند و از همه کاربرانی که این بازی را تاکنون دانلود نموده*اند نیز تشکر می*نماییم”.

به گزارش سافت* گذر؛گفتنی است که سرنوشت بازی تاکنون در پرده ابهام باقی مانده است و هنوز شرکت الکترونیک آرتز در مورد بازگشت این بازی به اپ استور خبری منتشر نکرده است.

در ضمن الکترونیک آرتز اعلام کرده است که سرورهای ابن بازی نیز تا تاریخ ۳۱ مارس برقرار خواهند بود و کاربرانی که تاکنون بازی را دانلود کرده*اند می*توانند به بازی با دوستان خود تا آن تاریخ بپردازند.

نظر

من که عاشق 9mm هستم واقعا باحاله مخصوصا رو ایپد ولی ایفنشم چیزی کم نداره

نظر

این قضیش چیه من نصب کردم همش یوزر و پسورد میخواد و وارد بازی نمیشه .

نظر

کسی بلد نیست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
                این قضیش چیه من نصب کردم همش یوزر و پسورد میخواد و وارد بازی نمیشه .
                واسه منم همينطوره
                بايد اكانت گيم لافت داشته باشي تا وارد كني
                ولي من براي ثبت نام هم كه ميرم ارور ميده

نظر

نوشته اصلی توسط sabernaughty نمایش پست ها
                  واسه منم همينطوره
                  بايد اكانت گيم لافت داشته باشي تا وارد كني
                  ولي من براي ثبت نام هم كه ميرم ارور ميده
                  دوست عزیز بازی مال ea هست نه GAMELOFT
                  Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..