اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب لینوکس اوبونتو روی مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب لینوکس اوبونتو روی مک بوک پرو

من نتونستم آموزشی برای نصب اوبونتو با استفاده از پارالل دسکتاپ پیدا کنم
    ممنون میشم اگه دوستان من رو برای نصب اوبونتو با استفاده از پارالل دسکتاپ و نکته های مورد نیاز برای نصب مثل تعداد CPU یا RAM مورد نیاز ( به صورت typical و نسبت به config لپتاپ ) ، نحوه و حجم مورد نیاز برای پارتیشن این سیستم عامل و هر نکته ی کلیدی دیگه ای که برای نصب لازمه راهنمایی کنند
    ممنون

اولا پاراللز سیستم خوبی برای کار با لینوکس نیست؛ شما ویرچوال باکس رو دانلود کنید:

http://virtualbox.org

ثانیا اگر از ویرچوال باکس استفاده کنید تقریبا کل اطلاعات لازم رو بصورت User friendly براتون ست میکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
      اولا پاراللز سیستم خوبی برای کار با لینوکس نیست؛ شما ویرچوال باکس رو دانلود کنید:

http://virtualbox.org

ثانیا اگر از ویرچوال باکس استفاده کنید تقریبا کل اطلاعات لازم رو بصورت user friendly براتون ست میکنه.
      به نظر من پارالل برای مک بهتره و ویرچوال برای ویندوز

نظر

برای لینوکس ها ویرچوال باکس بهتر هست؛ کامل با لینوکس ها بهینه شده

نظر

من از پاراللز استفاده می کنم و ویندوز ۷ رو با پاراللز بوت می کنم ، باز هم نظرتون اینه که یه ویرچوال ماشین دیگه نصب کنم؟

نظر

خب اینم کاستومایز لینوکس ها:

(سیستم متوسط در نظر گرفتم):

کد:
            RAM : 512 MiB
            HDD: 8 GiB
            VGA : 64
            CPUs: 1
            Core Per CPU: 1 or 2
            اینم مشخصات !

من با همین مشخصات این لینوکس ها رو نصب کردم:

۱- Homepage | Ubuntu

۲- Debian -- The Universal Operating System

۳- Fedora Project Homepage

نظر

البته تکمیل کنم سخنان جناب prp-e شما می تونید از سخت افزار بالا تری نیز برای کاستومایز استفاده کنید که لینوکس شما قدرتمند تر خواهد بود

نظر

باز هم عذر می خوام مشکل بزرگم برای نصب قسمت پارتیشن بندی و تاکید دوستان بر این نکتست که اگه تو این مرحله اشتباه کنی تمام داده ها ت رو از دست می دی

نظر

روی هارد مجازی که نیاز به پارتیشن بندی نداری!

در ضمن این پارتیشنهای boot و usr و home به عنوان پایه و اساس فایل سیستم لینوکس هستند و معمولا خود نصاب لینوکس پارتیشن بندی رو انجام میده و فایل سیستم رو تنظیم میکنه

نظر

خیلی مممنون از جوابتون
                    اگه ممکنه یه نگاهی به سه تا عکسی که گذاشتم بکنین ... خود پاراللز به صورت default کل ۶۴ بیت free که دارم رو انتخاب کرده و من edit رو انتخاب کردم و این حجم رو به مثلا ۸ گیگ تغییر دادم ... دو تا انتخاب داره apply یا reset!!!!!!!!!![IMG]

نظر

با vmware fusion راحت می تونید هر سیستم عاملی رو اجرا کنید.

نظر

صبر کنید ..
                      X