اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چه دلایلی موجب مهاجرت شما از ویندوز به سایر سیستم عاملها شد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چه دلایلی موجب مهاجرت شما از ویندوز به سایر سیستم عاملها شد؟

با سلام.

دوستانی که به سیستم عاملهایی غیر از ویندوز (مثل مک- لینوکس و ...) مهاجرت کردند؛ در این تاپیک دلایل مهاجرت خودشون از ویندوز به سایر سیستم عامل ها را بیان کنند.

توجه:

به هیچ عنوان در تاپیک بحث نکنید! چرا که این تاپیک فقط جهت ذکر علت ایجاد شده است!
    با هرگونه بحث و جدل در این تاپیک برخورد خواهد شد!

امنيت كم مهمترين دليل
    هنگ بسيار
    م
    هدف اين تاپيك چيه؟؟

محمدرضا جان يك نظرسنجي هم بگذار

نظر

فکر کنم علت مهاجرت خودم از ویندوز به لینوکس محدود بودن؛ هنگ کردن و از همه مهم تر امنیت و پرفورمنس کم بود.

بهرحال بیس و پایه مک و لینوکس یکی (یونیکس) هست و پردازش شبکه ای یونیکس موجب عدم هنگ کردن میشه

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

من خودم یکی از مشکلاتی که خیلی اذیتم میکنه امنیت ویندوز هست. نمی خوام بگم مثلا چه کاری میکنم که به امنیت بالا نیاز دارم ولی خوب به نظرم حقمه به عنوان یه کاربر. متاسفانه به دلیل اینکه هنوز نتونستم یه مک بگیرم نمیتونم اظهار نظر کنم ولی ایشالله در آینده نزدیک یکی میگیرم.

نظر

کمبود امنیت در ویندوز شرط کافی و لازم برای مهاجرت هست.

نظر

هنوز به دلیل افزونگی نرم افزار ها در ویندوز به صورت کامل به مک نرمفتم اما دلیل انتخاب مک به عنوان سیستم دوم . سرعت بالاتر نسبت به ویندوز .
            و کمتر هنگ کردن و زیبایی و . . . نسبت به ویندوز هست . که امیدوارم ویندوز در آینده پیشرفت بهتری بکنه .

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
              فکر کنم علت مهاجرت خودم از ویندوز به لینوکس محدود بودن؛ هنگ کردن و از همه مهم تر امنیت و پرفورمنس کم بود.

بهرحال بیس و پایه مک و لینوکس یکی (یونیکس) هست و پردازش شبکه ای یونیکس موجب عدم هنگ کردن میشه

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
              شما به چه نسخه ای مهاجرت کردید؟

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                شما به چه نسخه ای مهاجرت کردید؟
                فدورا ۱۶ ؛

کلا من کارم خانواده ردهت هست

نظر

ایفون / ایپد / ایپاد دلایل مهاجرت من هستند

نظر

مال من اول نياز نرم افزاري بود، بعد امنيت و زيبايي و سرعت

نظر

خب الان خودم میگم :d

نیاز شدید به چندین ابزار از جمله دبیان پکیجر و دسترسی آسون به منابع سیستمی بود.

شاید اوپن سورس بودن تنها دلیل رفتن من به لینوکس (فدورا) بود

نظر

من فقط کلاس مک و اسونی کار باهاش چون همیشه تو سفر هستم و به یک سیستم بیزنسی و دسترسی اسون به میل واینا احتیاج دارم
                        دلیل دیگه هم بیشتر اشنایان و دوستان تو خارج مک دارن بنده هم همینکار کردم

نظر

من هم رفتم به اوبونتو البته با توجه به این که این همه رو این ویندوز کار کردم واقعا بیش تر باش راحتم.....الآن تو اوبونتو من میخوام یه فیلم ببینم باید از اینترنت افزونه اجرای اون فرمت اضافه شه...
                          دلیل مهاجرت هم این بود که دیگه از ویندوز زده شدم با اون امنیتش!!!..واقعا لینوکس زیباست و راحت......
                          البته خیلی دوست دارم که دستورات ترمینالشم یاد بگیرم اما فعلا دارم سی ++ کار میکنم
                          راستی یک سیوال؟
                          واقعا اوبونتو آنتی ویروس و آنتی اسپای ویر نمیخواد؟؟؟
                          از بس تو ویندوز انتی ویروس و اینا مهم بود کلا عادت ندارم به شرایط بی آنتی ویروسی!!!!
                          همون آیکونش هم باشه باز خیال آدم راحت تره.!!!!
                          ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 09-02-2012, 12:19 AM

نظر

اوبنتو که نه ؛ اصلا کل لینوکس ها بی نیاز هستند از آنتی ویروس.

تو مخازن فدورا و همچنین اوبونتو هم خبری از آنتی ویروس نیست

نظر

هرچي كه هنگ نكنه من ميرم سراغش
                              همت موهاي سرم سفيد شده از بس پشت pc كنف شدم

----------------
                              TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.0.1

Don't forget Steve

Only UK ASTONMARTIN

نظر

صبر کنید ..
                              X