اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست مشاوره برای خرید 4sاز آمریکا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست مشاوره برای خرید 4sاز آمریکا

با درود خدمت همه دوستان
    متاسفانه چند وقت پیش آیفون ۴ من بیسباندش۴.۱۱.۰۸شد و دیگه سیم آنلاکر روش کار نمیکرد من هم دادمش به دخترم به جای آیپاد! و خودم هم سیمم رو انداختم تو ۳ جی قدیمیم!
    یک هفته دیگه یکی از دوستام از آمریکا میاد ایران میخوام بگم یه ۴ اس برام بگیره از دوستانی که به اونجا آشنایی دارن میخوام بپرسم اگه این کار رو بکنم اینجا مشکل آنلاک پیدا نمیکنم؟ الآن گوشی هایی که اونجا میفروشن بیسباندشون چیه؟ و ارزونترینش که مثلاً ۱۶ گیگ باشه چند دلار میدن ؟
    خیلی ممنون

خوب چرا انلاك نميگيرين كه با خيال راحت استفاده كنين ؟؟؟
    اگر لاك بگيريد معمولا جديدترين بيس باند هست كه انلاك هم نميشه
    انلاك ١٦ هم ٦٤٩ دلار هست
    ویرایش توسط Posiedon : https://i-phone.ir/forums/member/22852-posiedon در ساعت 08-02-2012, 01:44 AM

نظر

گوشی آنلاک بگیر .من هم از اونجا گرفتم و با مالیات شد 689$ برا 16gb .

نظر

یه 4s آنلاک بگیرید با خیال راحت باهاش کار کنید - لاک دردسر داره

نظر

انلاک بگیر که هیچ موقع دقدقه آنلاک کردنش نداشته باشی
          4s 32 749$
          4s 64 849$
          ویرایش توسط saeedagpr : https://i-phone.ir/forums/member/48191-saeedagpr در ساعت 08-02-2012, 11:44 AM

نظر

از پیشنهاد دوستان خیلی ممنون ولی فکر میکنم اختلاف قیمت زیادی اونجا لاک با آنلاک دارند،.. در ضمن من قبلاً دیده بودم گوشی آنلاک اونجا فروخته نمیشه؟!

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
              از پیشنهاد دوستان خیلی ممنون ولی فکر میکنم اختلاف قیمت زیادی اونجا لاک با آنلاک دارند،.. در ضمن من قبلاً دیده بودم گوشی آنلاک اونجا فروخته نمیشه؟!
              نه الان ديگه اونطوري نيست و گوشي انلاك هم ميفروشن
              در ضمن اون قيمتي كه تو سايت زده براي لاك پيش پرداخت هست يعني بقيشو ماهيانه ازت ميگيرن
              لاك با انلاك زياد فرقي نداره قيمتش

نظر

صبر کنید ..
              X