اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

UltraSn0w 1.5 برای استفاده کنندگان از gevey ریلیز شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• UltraSn0w 1.5 برای استفاده کنندگان از gevey ریلیز شد.

UltraSn0w 1.5 برای استفاده کنندگان از gevey ریلیز شد.

خوب دوستان ورژن جدید برنامه Ultrasn0w برای رفع مشکل کاربرانی که از geavy استفاده میکنند ریلیز شد.این برنامه شما رو قادر میسازد تا بدون نیاز به شماره گیری 112 و دردسر های موجود با نصب برنامه گوشی رو انلاک کنید.
    الترا اسنو 1.5 قادر است بیس باند های 04.10.01 و 03.10.01 و 02.10.04 و 01.59.01 را در ایفون 4 انلاک کند.
    برای رجیستر شدن برنامه لازم هست ان را خریداری کنید که با قیمت US $4.8 هست.بعد از خریداری برنامه بر روی برنامه UltraSn0wCN لمس کرده سپس از منوی Register سریال نامبر گوشی رو وارد کرده و register را لمس کنید.تمام گوشی رو ریست کرده و از انتن لذت ببرید.
    تذکر:از خواص این برنامه این است که بعد از ریبوت شدن ایفون به صورت خودکار شماره گیری میکنه تا اکتیو بشه سیمکارت'' پس تعجب نکنید.
    سورس برنامه ultra.chinasnow.net و Repo.insanelyi.com
    دوستان شما برنامه کرک شده را بدون پرداخت پول میتونید از سورس insanelyi.com دانلود کنید.معرفی سایت خرید فقط برای حمایت بود

البته گویا این ورژن چینی UltraSn0W هست و DevTeam رلیز نکرده اما به خوبی کار میکنه من خودم رو 3 تا مدل گوشی و گیوی مختلف تست کردم و کار کرد .
    ویرایش توسط Platinium03 : https://i-phone.ir/forums/member/8343-platinium03 در ساعت 06-02-2012, 03:39 PM

رو بیس ۴.۱۱.۰۸ کار نمیکنه؟؟

نظر

با تشکر تست شد و به خوبی جواب میده.

نظر

حتماً باید gevey هم باشه ؟

نظر

بله بدون Gevey کار نمیکنه.

نظر

من هر عددی وارد می کنم regester failed میده

نظر

۴.۱۱.۰۸ پس چی شد!!!!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط mahyar666 نمایش پست ها
                ۴.۱۱.۰۸ پس چی شد!!!!!!!!!!!!!
                فعلا مثل اینکه کسی به فکر ما نیست...

نظر

دوستان برا من كار نميكنه.راهنمايى كنين

نظر

سلام اگرممكن است چگونگي انلاك ايفون 4را درفريمور5.0.1 توضيح بدين . من برنامهinsanelyi رانصب كردم وازالترااسنو جديد هم استفاده كردم والان درمرحله واردكردن رمز ١٢رقمي نميدونم چيكار بايد كرد از سايت insanelyi نميدونم چطوري بگيرم نياز جدي به راهنمايي شما دارم

نظر

دوستان دقت کنید اگر از ورژن کرک استفاده میکنید هر عدد 12 رقمی بزنید مشکلی نداره
                      اما اگر اورجینال بخرید باید حتما imei گوشی خودتون باشه
                      موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط majid301 نمایش پست ها
                        سلام اگرممكن است چگونگي انلاك ايفون 4را درفريمور5.0.1 توضيح بدين . من برنامهinsanelyi رانصب كردم وازالترااسنو جديد هم استفاده كردم والان درمرحله واردكردن رمز ١٢رقمي نميدونم چيكار بايد كرد از سايت insanelyi نميدونم چطوري بگيرم نياز جدي به راهنمايي شما دارم

فک میکنم باید همینی که تو عکس برای مثال زده رو بزنی

نظر

از من ریجستر نخواست ولی مثل بنز داره کار میکنه این مشکلی نداره؟

نظر

اقا یعنی چی یعنی باید گیوی بزاری ولی فقط 112 نمیخواد اره یا نه باز باید گیوی رو در بیاری دقیقا منظورتون چیه؟
                            4.10.1
                            4.3.3
                            هستم

نظر

نوشته اصلی توسط platinium03 نمایش پست ها
                              ultrasn0w 1.5 برای استفاده کنندگان از gevey ریلیز شد.

خوب دوستان ورژن جدید برنامه ultrasn0w برای رفع مشکل کاربرانی که از geavy استفاده میکنند ریلیز شد.این برنامه شما رو قادر میسازد تا بدون نیاز به شماره گیری 112 و دردسر های موجود با نصب برنامه گوشی رو انلاک کنید.
                              الترا اسنو 1.5 قادر است بیس باند های 04.10.01 و 03.10.01 و 02.10.04 و 01.59.01 را در ایفون 4 انلاک کند.
                              برای رجیستر شدن برنامه لازم هست ان را خریداری کنید که با قیمت us $4.8 هست.بعد از خریداری برنامه بر روی برنامه ultrasn0wcn لمس کرده سپس از منوی register سریال نامبر گوشی رو وارد کرده و register را لمس کنید.تمام گوشی رو ریست کرده و از انتن لذت ببرید.
                              تذکر:از خواص این برنامه این است که بعد از ریبوت شدن ایفون به صورت خودکار شماره گیری میکنه تا اکتیو بشه سیمکارت'' پس تعجب نکنید.
                              سورس برنامه ultra.chinasnow.net و repo.insanelyi.com
                              دوستان شما برنامه کرک شده را بدون پرداخت پول میتونید از سورس insanelyi.com دانلود کنید.معرفی سایت خرید فقط برای حمایت بود

البته گویا این ورژن چینی ultrasn0w هست و devteam رلیز نکرده اما به خوبی کار میکنه من خودم رو 3 تا مدل گوشی و گیوی مختلف تست کردم و کار کرد .
                              دوست عزیز شما که به این خوبی مطلب را از سایت دیگر که بنده خودم نوشتم کپی کردید لطف میکردید منبع هم ذکر میکردید بد نبود.

نظر

صبر کنید ..
                              X