اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنگشتن آنتن آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من میکروسیمم رو هم انداختم،سیم خودم هم که برشش دادم جدید بود ولی مشکل پابرجاس...
    بنظرم مشکل نرم افزاریه...چون همین سیم و همین شرایط تو نوکیا بدون مشکل بود...ولیً فکر میکنم تو آیفون واسه جلوگیری از خالی شدن شارژ اکه چندبار سرچ کنه و شبکه رو پیدا نکنه،فاصله زمانیش رو بیشتر میکنه واسه سرچ مجدد!
    برعکس نوکیا که اونقدر سرچ میکنه تا پیدا کنه!
    ولی مشکل اصلیم رفتن آنتن نیست...اینکه وقتی مدت زیادی آنتن ندارم ۱۰۰بار هم که آفلاین کنم و برگردم،سرچسنگ میزنه ولی هیچی پیدا نمیکنخ ولی همون موقع گوشی رو ریستارت کنم تو کسری از ثانیه آنتن میاد!

نظر

اینم برمیگرده به همون مشکل چون مال منم دقیقا همینجوریه که میگی.

نظر

نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
        من میکروسیمم رو هم انداختم،سیم خودم هم که برشش دادم جدید بود ولی مشکل پابرجاس...
        بنظرم مشکل نرم افزاریه...چون همین سیم و همین شرایط تو نوکیا بدون مشکل بود...ولیً فکر میکنم تو آیفون واسه جلوگیری از خالی شدن شارژ اکه چندبار سرچ کنه و شبکه رو پیدا نکنه،فاصله زمانیش رو بیشتر میکنه واسه سرچ مجدد!
        برعکس نوکیا که اونقدر سرچ میکنه تا پیدا کنه!
        ولی مشکل اصلیم رفتن آنتن نیست...اینکه وقتی مدت زیادی آنتن ندارم ۱۰۰بار هم که آفلاین کنم و برگردم،سرچسنگ میزنه ولی هیچی پیدا نمیکنخ ولی همون موقع گوشی رو ریستارت کنم تو کسری از ثانیه آنتن میاد!
        دقيقا مشكل منم همينه.
        در ضمن سيم كارت من قديمي هستش.
        به نظر منم مشكل نرم افزاريه.

نظر

صبر کنید ..
        X