اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چه انتظاراتی باید از آی پد نسل سوم داشت؟ نظر شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این مورد "براقی کمتر در صفحه نمایش" واقعا مورد نیاز هست. ولی به نظر من ایپد 3 هر چیزی که میخواد داشته باشه ولی فقط رمش بالا باشه! مثلا 2gb رم داشته باشه.

نظر

من بیشتر صفحه رتینا واسم مهمه
      اگه یه کاری بکنن صفحه ش یه مقدار براقیش کمتر بشه خیلی خوبه
      من واقعا همین ها واسم مهمه

نظر

سی پی یو a6 که حتما باید داشته باشه!!
        رتینا هم بشه خیلی خوب میشه!!
        رمش هم اگه 2 بکنن عالی میشه!!
        دوربینش احتمالا بهتر بشه!
        طراحیش احتمال کم ، عوض بشه!
        مطمئنن سیری داره!!
        براقی صفحه رو 100% بیخیال شید چون اگه نور صفحه اتومات تغییر کنه ، شما به سختی براقی رو حس میکنید!!(تجربه ی شخصی منه!!)
        من اینجا دفعه ی اوله که میشنوم آیپد همچین مشکلی داره
        من خودم آیپد دارم و میدونم چیه ولی تا حالا به عنوان یک حسن بهش نگاه میکردم چون دوربین جلو که نداره(آیپد 1 ) ولی صفحش رو میشه به عنوان آینه استفاده کرد

فقط امیدوارم اپل سورپرایزمون کنه!!چه با نرم افزار و چه با سخت افزار جدید!!
        بعید میدونم ولی خیلی دوست دارم که طراحیش مثل عکس های شایعه ها که طراحی آیفون 4 را،روی آیپد اجرا میکنن ( که رو طرفش شیشه ای هست ) ، باشه

بازم میگم
        اپل سورپرایزمون کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        ویرایش توسط Khashayar jan : https://i-phone.ir/forums/member/23985-khashayar-jan در ساعت 05-02-2012, 01:22 AM

نظر

نوشته اصلی توسط alireza_85 نمایش پست ها
          آخه کی با آیپد میره خرید ؟!
          چراخ قوه هم بزاره خوبه :d
          ولی از شوخی گذشته بعد از خریدن اون شرکت اختراعات بود اسمش یادم نیست فکر کنم تو آیپد3 حداقل 2 تا سورپرایز داشته باشیم.
          دوست عزیز nfs مصارف دیگه ای هم باز داره ....

نظر

خیلی عالی میشه اگه حافظه داخلی بیشتر بشه.که بشه تمام اهنگ ها موزیک ویدیو ها فیلم ها و برنامه ها رو بدون مهدودیت روش داشت.(نه با sd و ... )
            و برنامه ای داشته باشه برای اینکه این وابستگی آیپد رو به لبتاب کم کنه یا بگیره.که مصلما وابسته به حافظه بیشتره.
            مثلا قابلیت های ایتونز مثل کنترل playlist, books,movies مخصوصا pictures و... رو توی خود ایپد داشته باشیم.و انقدر نیاز به سینک کردن نداشته باشه.یعنی یه جورایی ایتونز با همان امکانات رو روی ایپد داشته باشیم.
            شدیدا باید محدودیت های pictures و movies برطرف بشه.مثلا وقتی عکسی از اینترنت میگیریم باید بشه توی پوشه هایی غیر از camera roll ذخیره کرد.و اطلاعات بیشتری از عکس ها بتونیم داشته باشیم مثل resolution, size, format مخصوصا name داشته باشیم یعنی اقلا بتونیم عکس ها رو بر اساس اسمشون search کنیم.
            و توی movies هم بتونیم پوشه بندی یا playlist داشته باشیم که توی خود ایپد هم کنترل بشه نه itunes pc .
            ویرایش توسط ali4 : https://i-phone.ir/forums/member/31855-ali4 در ساعت 05-02-2012, 03:13 AM

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها

۵. کارت حافظه SD

اپل برای هر 16GB محصولاتش حدود 100$ گرانتر می شود،
              درضمن به ازای هر افزایش حافظه ای 100$ نه هر 16GB .
              اخه تفاوت idevice های 32GB با 64GB هم 100$ هست.
              ویرایش توسط ali4 : https://i-phone.ir/forums/member/31855-ali4 در ساعت 05-02-2012, 03:21 AM

نظر

فکر کنم حافظه نسل بعدی آیپد ارتقا پیدا کنه. به دلیل کتاب های حجیم و سیاست جدید اپل در این باره (کتابهای درسی)
                صفحه نمایش ریتنا همون طور که دوستان اشاره کردن. دوستان بحث سینک کردن رو مطرح کردن به عنوان یک محدودیت. من به شخصه یک انظباط خاص میدونم این موضوع رو همین هم هست که مجذوب محصولات اپل شدم. (استفاده تا آخرین مگا بایت حافظه- انظباط بی نظیر در مدیا)

نظر

بله مسلما همینطور هست که میفرمایید. ولی فکر نمیکنید اگر همین امکانات روی خود دستگاه باشه و وابستگیشو به لبتاب کم کنه بهتر باشه؟
                  سینک کردن محدودیت نیست وابستگیش محدودیته.

نظر

نوشته اصلی توسط ali4 نمایش پست ها
                    بله مسلما همینطور هست که میفرمایید. ولی فکر نمیکنید اگر همین امکانات روی خود دستگاه باشه و وابستگیشو به لبتاب کم کنه بهتر باشه؟
                    سینک کردن محدودیت نیست وابستگیش محدودیته.
                    دقیقا متوجه منظور شما میشم. که به نظر من اپل این محدودیت رو تا حدودی کم کرده به وسیله سرویس ابری و سینک وای فای.

فقط زمانی لازمه که گوشی رو به کامپیوتر وصل کرد که میخواهیم چیزی بریزیم روی گوشیمون.

نظر

نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
                      دقیقا متوجه منظور شما میشم. که به نظر من اپل این محدودیت رو تا حدودی کم کرده به وسیله سرویس ابری و سینک وای فای.

فقط زمانی لازمه که گوشی رو به کامپیوتر وصل کرد که میخواهیم چیزی بریزیم روی گوشیمون.
                      نمیدونم دیگه چجوری باید بگم.
                      فکر کردم پست 20 کاملا منظورمو برسونه.
                      خلاصشو بگم: اینکه تبلت بتونه جای لبتاب رو بگیره.(یعنی کسی که تبلت داره حتما لازم نباشه لبتاب یا pc داشته باشه)
                      حلا خودتون فکر کنید.مثلا: اگه الان یه عکس توی لبتاب اضافه کنیم کنیم باید باز سینک کنیم اگه بخوایم عکسی رو پاک کنیم باید سینک کنیم. اگه بخوایم تغیری توی playlist بدیم اول باید توی لبتاب بدیم بعد سینک کنیم.اگه بخوایم فیلمی اضافه کنیم باید سینک کنیم. و... ... ...

نظر

صبر کنید ..
                      X