اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در روند software update

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در روند software update

لطفا یکی کمک کنه ..
    هیچ آپدیتی دیگه نصب نمیشه . باید چه کار کنم ؟
    من مک بوک پرو دارم .. lion 10.7.2 رو هم دارم .. از وقتی آپدیت 10.5.3 برای iTunes اومده ، من نتونستم نصب کنم .
    اینجوری میشه که آپدیت رو میگیره ولی وقتی میخواد نصب کنه ، تا آخر (شاید ۹۹درصد) میره و ارور میده که نمیتونه نصب کنه .
    برای آپدیت AirPort Utility هم که بعدش اومد ، همین جوریه و ... حالا هم که آپدیت lion 10.7.3 اومده ، بازم همینجوریه ..
    چه کار کنــــــــــــــــــــم ؟؟؟؟

میشه عکس از ارور بدید؟

نظر

نوشته اصلی توسط alef.bamdad نمایش پست ها
      لطفا یکی کمک کنه ..
      هیچ آپدیتی دیگه نصب نمیشه . باید چه کار کنم ؟
      من مک بوک پرو دارم .. Lion 10.7.2 رو هم دارم .. از وقتی آپدیت 10.5.3 برای itunes اومده ، من نتونستم نصب کنم .
      اینجوری میشه که آپدیت رو میگیره ولی وقتی میخواد نصب کنه ، تا آخر (شاید ۹۹درصد) میره و ارور میده که نمیتونه نصب کنه .
      برای آپدیت airport utility هم که بعدش اومد ، همین جوریه و ... حالا هم که آپدیت lion 10.7.3 اومده ، بازم همینجوریه ..
      چه کار کنــــــــــــــــــــم ؟؟؟؟
      مک رو به شارژر متصل کنید و تا آخر روند دانلود و نصب همچنان در شارژ نگه دارید

نظر

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
        مک رو به شارژر متصل کنید و تا آخر روند دانلود و نصب همچنان در شارژ نگه دارید
        اتفاقا من اصلا از این حالت خارجش نمیکنم !

نظر

نوشته اصلی توسط alef.bamdad نمایش پست ها
          اتفاقا من اصلا از این حالت خارجش نمیکنم !
          جیلی عجیبه. خوب شما استثنأ از خود سایت اپل بگیریدش اون ورژن کلاینت ۹۹۷ مگ رو دانلود کنید و از اون طریق اقدام کنید

نظر

نوشته اصلی توسط iHooman نمایش پست ها
            میشه عکس از ارور بدید؟
            با خود software update این ارور رو میده برای هر کدوم که میخوام آپدیت کنم .

من iTunes رو هم که از سایت اصلی Apple دانلود کردم ، این ارور رو میده :

نظر

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
              جیلی عجیبه. خوب شما استثنأ از خود سایت اپل بگیریدش اون ورژن کلاینت ۹۹۷ مگ رو دانلود کنید و از اون طریق اقدام کنید
              اگه بحث امتحان کردن این حالت ( manual apdate ) باشه ، من iTunes رو که گرفتم .. پس 997MB هم بگریم ، همچین پیغامی میده که عکسشو گذاشتم .

نظر

نوشته اصلی توسط Alef.Bamdad نمایش پست ها
                اگه بحث امتحان کردن این حالت ( manual apdate ) باشه ، من iTunes رو که گرفتم .. پس 997MB هم بگریم ، همچین پیغامی میده که عکسشو گذاشتم .
                آره راس میگید اون روش هم بیفایدس. قبل از نصب آیتونز که اشاره کردید از اون موقع این مشکل واستون ایجاد شده، آیا برنامه خاصی نصب کردید و یا کار خاصی انجام دادید؟ اگه آره اونو غیر فعال یا uninstall کنید.
                نهایتا جواب نداد کار آخررو بکنید و دوباره لاین رو بریزید البته بعد فرمت هارد

نظر

من هم همین مشکل دارم هارد فرمت کردم و دوباره مک ریختم درست نشد

نظر

صبر کنید ..
                  X