اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در سیستم عامل مکینتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در سیستم عامل مکینتاش

you ned to restart your computer.hold down the power button for several seconds or press the restart button.

کسی با این پیغام سرو کله زده ؟ من که همه راه ها رو رفتم نتیجه نگرفتم
    اینا رو تا آخرش رفتم
    Hold down Cmd-Opt-O-F while turning on the computer to drop into Open Firmware. Type these lines:

reset-nvram
    set-defaults
    reset-all
    و
    command+s
    و
    کسی میتونه راهنمایی کنه بخدا موندم دیگه
    ویرایش توسط mna2008 : https://i-phone.ir/forums/member/9266-mna2008 در ساعت 03-02-2012, 04:48 PM

ببخشید این ارور کجا میاد؟
    یکم توضیح دهید

نظر

در انتخاب عنوان دقت کنید لطفا.
      ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 03-02-2012, 04:20 PM

نظر

وقتی که مک بالا مییاد یک صفحه مشکی مییاد و این متن رو به چند زبون توش نوشته .الته وقتی با 7 بالا مییام فقط صفحه مشکی میشه با commnad+s
        بالا مییام و یک سری دستور وارد میکنم موقتا راه میوفته ولی دوباره روز از نو میشه . این متن رو تو گوگل سرچ زدم و تمومه راه حل ها رو رفتم ولی جواب نداد.احتمالش هست از باطری داخلی باشه چون دستگاه 3 ساله کار میکنه
        macbook pro mb134
        ویرایش توسط mna2008 : https://i-phone.ir/forums/member/9266-mna2008 در ساعت 03-02-2012, 04:35 PM

نظر

این مشکل برای خود من هم چندین بار پیش اومده، می تونید مک خودتون رو در صورت امکان فرمت کنید یا repair کنید،

نظر

لطفا یکی جواب بده ممنون میشم

نظر

فرمت نمیشه repair هم نمیشه با سی دی اوجینالش هم کار نمیکنه یعنی می خونه ولی هنگ میکنه .میشه بگید شما چطوری repair یا فرمت کردید ؟

نظر

نخستين مرجع فارسی زبان سيستم عامل مکينتاش
                این روش رو امتحان کن.

نظر

ممنون این کارو قبلا هم کردم جواب نداد .بازم انجام دادم خبری نشد

نظر

فکر نمیکنم از باطری باشه این ارور به خاطره فشاری هست که به رم وارد میشه .

نظر

مشکل مهمی نیست شما دکمه های command + option + shift به همراه دکمه power رو همزمان نگه دارید تا دستگاه خاموش بشه و بعد از ۲ دقیقه روشنش کنید همین.

نظر

اخه چه فشاری !!! جالب اینجاست که با سی دی اورجینالش هم بالا مییاد ولی هنگ میکنه رم رو هم تعویض کردم فرقی نکرد smc هم با چند روش reset کردم .البته موس پد هم بعضی مواقع هنگ میکنه .

نظر

این مشکل بعضی وقت ها موقعی پیش میاد که فلش یا هارد اسکترنال به سیستم وصله .
                          همون طور که گفتم خیلی هم مهم نیست برای خودم اتفاق افتاده تا حالا.

نظر

Option+command+shift هم جواب نداد البته دقیق انجام دادم

نظر

قبلا با command+s بالا میومدم و دستور sbin/fsck -fy / رو میزدم برا چند روز درست میشد ولی العان دیگه اونم جواب نمیده یعنی مراحلش طی میشه ولی بازم همون صفحه مییاد

نظر

صبر کنید ..
                              X