اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تو idevice چه برنامه ایی کم داری ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تو idevice چه برنامه ایی کم داری ؟

سلام دوستان

دیدم این بحث بطور جدی جاش خالی هست توی انجمن گفتم تاپیکش رو جسارتاً بزنم که یه جور همکاری با برنامه نویسان عزیزمون هم هست.

شما توی idevice تون چه برنامه ایی رو کم دارید ؟

اینجا بگید ، شاید ایده ایی بشه برای برنامه نویسان عزیزمون و تونستن نیازمون رو برطرف کنن (در صورتی که طرفدار داشته باشه با یه جمع بندی کلی)

مثلا :
    من کمبود برنامه ایی مثل mixer تو ویندوز برای کنترل صدا های برنامه های مختلف و برنامه ایی برای اطلاع از اینکه مقدار باطری ایی که دارم چند ساعت دیگه دوام میاره البته با انجام کارهای مختلف احساس میکنم.

شما چه برنامه ایی رو کم دارید ؟

سپاس
    ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 02-02-2012, 11:19 PM

قبلا چنين تاپيكي بود

تو بخش اپ استور

نظر

نوشته اصلی توسط ipadama نمایش پست ها
      قبلا چنين تاپيكي بود

تو بخش اپ استور
      این تاپیک به منظور جمع بندی هستش دوست عزیز، یه جورایی مثل تاپیک های قیمت ....

نظر

فكر كنم همه اينو بگن كه جاي يك منشي تلفن واقعا خالي است

نظر

مهم ترين برنامه: موبايل بانك

نظر

نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
            فكر كنم همه اينو بگن كه جاي يك منشي تلفن واقعا خالي است
            منشی تلفنی منظورتون voice mail هست ؟
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نوشته اصلی توسط ipadama نمایش پست ها
            مهم ترين برنامه: موبايل بانك
            بله این فکر کنم خواسته ی همه باشه
            چند روز پیش یه تاپیک دیدم که مثل اینکه چند برنامه نویس دارن روش کار میکنن
            سختیش به این خاطر هست که باید با بانک مورد نظر قرارداد انعقاد بشه و....
            ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 02-02-2012, 11:27 PM

نظر

نوشته اصلی توسط id_-_buddy نمایش پست ها
              منشی تلفنی منظورتون voice mail هست ؟
              محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

بله این فکر کنم خواسته ی همه باشه
              چند روز پیش یه تاپیک دیدم که مثل اینکه چند برنامه نویس دارن روش کار میکنن
              سختیش به این خاطر هست که باید با بانک مورد نظر قرارداد انعقاد بشه و....
              اره اين تاپيكو ديدم ولي يه برنامه سبك و ساده كه اينقدر اينور اونور نداشته باشه

موبايل بانك الانم يه جورايي براي ايفون و ايپد هست ولي رسمي نيست و كيفيت لازمه رو نداره

در رابطه با پيغامگير هم اينجوريه

با كند كردن پورت https به بانكا اجازه نميدن تا يه محيط امن براي خودشون بسازن
              ویرایش توسط nima.pishtaz : https://i-phone.ir/forums/member/66771-nima-pishtaz در ساعت 02-02-2012, 11:41 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
                اره اين تاپيكو ديدم ولي يه برنامه سبك و ساده كه اينقدر اينور اونور نداشته باشه

موبايل بانك الانم يه جورايي براي ايفون و ايپد هست ولي رسمي نيست و كيفيت لازمه رو نداره

در رابطه با پيغامگير هم اينجوريه
                فکر کنم بالاخره برای راه اندازیش نیاز به فعال سازی از طریق اپراتور لازم باشه !

موبایل بانک باید امنیت بالا داشته باشه

نظر

ظبط مکالمه و منشی .

نظر

تو آيپد منم يك دانلودر كه مثل idm مولتي كانكشن دانلود كنه خيلي خيلي خيلي جاش خاليه

نظر

اقا من خودم رو کشتم هرچی نوت تیکر بود گرفتم دیختم هیچ کدوم دسته بندی درست و حسابی نداره به عنوان چنتا note book بشه ازشون استفاده کرد

نظر

منشی تلفنی

نظر

سلام.
                          برنامه ای میخواستم که میزان مصرف جزئیات استفاده از حجم ترافیک نت رو نشون بده.
                          (فقط اون حجمی که بخاطر استفاده از اینترنت گوشی توسط وایرلس کم شده رو نشون بده)
                          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

برنامه نویسان عزیز هم بیان تو این بحث شرکت کنند خوشحال میشم

نظر

فقط delivery report واسه تکست چون از جیلبریک متنفرم .

نظر

صبر کنید ..
                              X