اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل آنلاک نشدن با gevey

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل آنلاک نشدن با gevey

سلام دوستان من یه آیفون 4 لاک فکتوری at&t دارم به 5.0.1 آپدیتش کردم بیس باندشم الان 04.10.01 هستش قبل از جیل بریک با gevey آنلاک میشد ولی حالا که جیل بریک کردم چند تا برنامم روش ریختم دیگه gevey جواب نمیده با redsn0w_win_0.9.10b4 جیل بریک کردم از دوستان کسی هست لطف کنه کمکم کنه حتی اون پیغام accept هم اولش نمی یاد

نوشته اصلی توسط mimix نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه آیفون 4 لاک فکتوری at&t دارم به 5.0.1 آپدیتش کردم بیس باندشم الان 04.10.01 هستش قبل از جیل بریک با gevey آنلاک میشد ولی حالا که جیل بریک کردم چند تا برنامم روش ریختم دیگه gevey جواب نمیده با redsn0w_win_0.9.10b4 جیل بریک کردم از دوستان کسی هست لطف کنه کمکم کنه حتی اون پیغام accept هم اولش نمی یاد
    دوست عزیز بیسباند گوشی شما 04.11.01 هست یا 04.10.01 ؟؟؟
    چون ورژن 5.0.1 بیسباندش 04.11.01 هست(البته اگه کاستوم فریمور نزدی)
    gevey sim شما با 112 کار میکرد یا بدون 112 ؟؟؟
    ویرایش توسط a3ef : https://i-phone.ir/forums/member/65402-a3ef در ساعت 02-02-2012, 01:04 AM

نظر

سلام بیس باندش 4.10.01 هستش gevey هم از همونایی که با 112 اکتیو میشن

نظر

برید تو ستینگ -فون - از سیم اپلیکیشن برید تو گوی و انگلیسی رو انتخاب کنید wellcome میاد بعد ۱۰ ثانیه اکثپت کنید و ادامه ی کار...

نظر

آقا پرهام ممنون درست شد یه لحظه ولی ریسیت کردم دیگه بالا نیومد فک کنم باید دوباره ریستور کنم اگه ریستور کنم با همون 5.0.1 کاستوم بسازم بعد دوباره با redsnow جیل کنم مشکلش حل میشه؟

نظر

کاستوم که ۱۰۰ در صد باید بسازید ، ولی مگه تترد جیلبریک کردی ؟ رستور کن اخرین ورژن رد اسنو رو بگیر جیلبریک کن

نظر

نه با untethered جیلبریک کردم مگه فرقی می کنه ؟ آقا پرهام فریم ویر با نسخه کاملش کاستوم بسازم یا با بتا

نظر

نه با untethered جیلبریک کردم مگه فرقی می کنه ؟ آقا پرهام فریم ویر با نسخه کاملش کاستوم بسازم یا با بتا
                (با اجازه آقا پرهام)
                زمانی که شما untethered جیلبریک میکنید گوشی بوتش بسته نیست یعنی وقتی خاموش میکنی دوباره روشن میکنی میاد بالا اما tethered درست برعکس این قضیه هست
                با نسخه کامل کاستوم فریمور بساز و با iREB گوشی رو ببر رو DFU و ریستور کن
                موفق باشید

نظر

خیلی ممنون دوست عزیز پرهام جان از شمام ممنونم موفق باشید

نظر

سلام دویاره آقایون شرمنده من ریستور کردم با کاستوم ولی الان میگه با سیم یا آیتون اکتیو کنم چی کار کنم الان سیم at&t هم ندارم ممنون میشم کمک کنین

نظر

باید یک اینترنت وای فای قابل استفاده داشته باشید و مسیر اکتیو رو گام به گام جلو برید و وای فای رو براش ست کنید ، لوکیشین رو تیک کنید و... اکتیو

نظر

نه ایشون گوشیشون لاک هست، یا باید سیم مارت امریکارو بذارید، یا فک میکنم مطمن نیستم اصلا تیک دیاکتیویت رد اسنو رو باید بزنید

نظر

یه سیم پیدا کردم اکتیو کردم ولی دیگه با گیوی آنلاک نمیشه نمی دونم چرا بیس باند هم تغییری نکرده موقعی که 112 رو میگیرم همین که قطع میشه پیغام no installed رو میاره قبل اینکه air mode رو on کنم هر کاری کردم نشد سیم هم سالمه همه چی رو چک کردم نمی دونم چه دردی گرفته

نظر

سلام دویاره آقایون شرمنده من ریستور کردم با کاستوم ولی الان میگه با سیم یا آیتون اکتیو کنم چی کار کنم الان سیم at&t هم ندارم ممنون میشم کمک کنین
                            با redsn0w جیلبریک میکردید گوشی بالا میومد نیازی به پیدا کردن سیم نبود
                            ویرایش توسط a3ef : https://i-phone.ir/forums/member/65402-a3ef در ساعت 03-02-2012, 01:02 AM

نظر

یه سیم پیدا کردم اکتیو کردم ولی دیگه با گیوی آنلاک نمیشه نمی دونم چرا بیس باند هم تغییری نکرده موقعی که 112 رو میگیرم همین که قطع میشه پیغام no installed رو میاره قبل اینکه air mode رو on کنم هر کاری کردم نشد سیم هم سالمه همه چی رو چک کردم نمی دونم چه دردی گرفته
                              چون شما با کاستوم فریور ریستور کردین به همین دلیل بیس باند تغییری نکرده
                              دوست عزیز شما که گوشیتون بیس باندش 04.10.01 هست با gevey sim بدون 112 امتحان کنید
                              gevey sim دو نمونه داره یکی با 112 کار میکنه یکی بدون 112

نظر

صبر کنید ..
                              X