اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل آنلاک نشدن با gevey

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

میدونم مال من از همونایی هست که با 112 اکتیو میشن فقط مشکل اینجاست که وقتی میخوام با گیوی اکتیو کنم همین که 112 رو میگیرم قطع میکنم پیغام no installed sim رو میاره دیگه نمیذاره به مرحله قطع و وصل air plane mode برسه یه بار دیگه ریستور کردم با رد اسنو جیل کردم بازم فرقی نکرد . آخه قبلا اکتیو می شد

نظر

10-15 ثانیه صبر کن بد اکثپت کن

بعدش دوباره همین قدر صبر کن ، ۱۱۲

وای فای ۳جی و.. خاموش،تلاش کن میگیری انتن اخرش ؛)

نظر

نوشته اصلی توسط mimix نمایش پست ها
        یه سیم پیدا کردم اکتیو کردم ولی دیگه با گیوی آنلاک نمیشه نمی دونم چرا بیس باند هم تغییری نکرده موقعی که 112 رو میگیرم همین که قطع میشه پیغام no installed رو میاره قبل اینکه air mode رو on کنم هر کاری کردم نشد سیم هم سالمه همه چی رو چک کردم نمی دونم چه دردی گرفته

سلام اقا منم دقیقا مشکل شما رو دارم چه کار کنم اقایون خواهشا یا هو ایدی های خودشون رو بزارن تا با هم در ارتباط باشیم

نظر

دوستانی که این مشکل رو دارن به این طریق عمل کنند:
          وقتی 112 رو گرفتین قطع نکید، وقتی گرفتید سریع دکمه هوم رو بزنید و برید airplane رو روشن کنید و منتظر بمونید تو همین حالت بهتون نو سیم میده. بعد خاموش کنید airplaneرو و فقط منتظر بمونید تا از آنتن لذت ببرید

نظر

آقایون ممنون مشکل حل شد سیم سالم بود ولی نمیدونم چرا جواب نمیداد سیم رو عوض کردم به خوبی آنلاک شد دوست عزیز شمام مثل روشی که آقا پرهام گفتن عمل کنین یا با یه سیم دیگه آنلاک کنید شاید مشکل از سیم باشه بعضی مواقع رو سیم های ایرانسل جواب نمیده بازم ممنون از بابت راهنمایی هاتون

نظر

صبر کنید ..
            X