اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازار نابسامان موبایل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بازار نابسامان موبایل

بازار موبایل دوستان بسیار بسیار نابسامان شده وقیمتها بسیار بسیار گران شده و این قضیه هم فقط مربوط به بند اپل نیست بلکه تمام موبایلها رو شامل میشه ؟ من اصلا فکر نمیکردم و فکر هم میکنم بخاطر همین نوسانات دلار باشه و بنظرتون ایا بازار موبایل اصلاح میشه یا خیر؟
    من رفته بودم ipod touch 8 gb 4g برای یکی از دوستام هدیه بگیرم و با خودم گفتم دیگه حداکثر باید تا 250 باشه اما وقتی قیمتها رو تا حدود 470 و حتی بعضیها 500 میگفتن شنیدم از خریدش منصرف شدم و با این قیمتی که من در نظر گرفته بودم بلکه حدود 260 یا 270 ipod nano 2 gig میدادن!!!!
    بعد رفتم سراغ گوشیها که قیمتهاشون تا 2 ماهه پیش بعضی گوشیها که به حدود 400 بود الان همون گوشی 800 شده بود
    چرا اینقدر بی سرو سامان هست ؟
    و تا کی میتونه ادامه داشته باشه

دوست عزیز به هیچ وجه معلوم نیست که تا چه اندازه افزایش قیمت وجود خواهد داشت
    ولی مسئله ای که روشن است این است که کاهش قیمت بسیار محسوسی وجود نخواهد داشت .

نظر

مشکل اینه اکثر این گوشی ها قاچاقه!
      و این که کلاش تر از موبایل فروش ها تو ایران من آدم ندیدم:banghead:

نظر

هم دلار تاثیر خودش رو گذاشته هم مبارزه با کالای قاچاق.. قیمت ها نجومی و کاملا حبابی کشیده بالا.. اگر عجله ای برای خرید ندارید صبر کنید.. الان بیشتر افراد گوشی های خودشون رو گذاشتن واسه فروش.. شما اگر 4 ماه پیش گالکسی اس 2 میخریدین علاوه بر اینکه 4 ماه استفاده می کردین الان با سود میتونستین ردش کنین..

نظر

ایپاد نانو که ۲ گیگ نداره!؛)

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

من موندم از این همه بی انصافی و دله دزدیه این بیشعورها؟ من موندم اخه اینها که همرو قاچاق آوردن و پول گمرک نمیدن که و بعدشم خیلی از این جنساشون هم ماله چندوقت پیش هست و اون موقع با قیمت دلار مفت خریدن و حالا به نرخ روز میفروشن اخه دیگه چرا اینقدر گرون ؟ کمی قیمتهارو بیارن پایین اخه مگه واسه خودشون چقدر میافته حتما باید سر هر کدوم 1 میلیون سود ببرن!؟؟؟
            دوستان اینجا کسی ادرسی جایی سراغ داره حالا هر جا البته فقط تهران و کرج که با انصاف باشه و وجدان داشته باشه میخوام هم ایپاد و ایفون بخرم
            اگر کسی ادرسی داره برام پیام خ کنه ممنونش میشم

نظر

نوشته اصلی توسط yahya66 نمایش پست ها
              من موندم از این همه بی انصافی و دله دزدیه این بیشعورها؟ من موندم اخه اینها که همرو قاچاق آوردن و پول گمرک نمیدن که و بعدشم خیلی از این جنساشون هم ماله چندوقت پیش هست و اون موقع با قیمت دلار مفت خریدن و حالا به نرخ روز میفروشن اخه دیگه چرا اینقدر گرون ؟ کمی قیمتهارو بیارن پایین اخه مگه واسه خودشون چقدر میافته حتما باید سر هر کدوم 1 میلیون سود ببرن!؟؟؟
              دوستان اینجا کسی ادرسی جایی سراغ داره حالا هر جا البته فقط تهران و کرج که با انصاف باشه و وجدان داشته باشه میخوام هم ایپاد و ایفون بخرم
              اگر کسی ادرسی داره برام پیام خ کنه ممنونش میشم
              هر کس به دنبال منفعت خودشه
              این مشکل تنها تو بازار موبایل نیست
              کلا پول رسمی ما شده دلار ...

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
                حالا نمی دونی بازار خودروهای خارجی چه وضعی شده
                من رفیقم جنسیس کوپ خریده بود ۶۳ تومن ۸ ماه استفاده کرده گذاشته ۷۵ واسه فروش
                صفرش هم شده ۹۴ تومن الان
                لندکروزر ی که تو ژاپن ۵۲ هزار دلاره ۱۲۵ میلیون
                سگ بزنه به ا.......ن.......
                دوست عزیز حالا خوش به حال دوستتون!!! با انجمن کاری ندارما ولی این پست شما هیچ ربطی به مشکل نداره درسته راجع به
                تغییر قیمتها داری حرف میزنی اما ما تو این انجمن کاری با ماشین نداریم و بحثمون راجع به ایفون و البته موبایلها هستش اگر بخوای این تفاوت قیمتها رو بگی خیلی چیزها قیمتهاشون عوض شده از تخم مرغ بگیر تا یخچال و tv و ...
                لطفا اگر راجع به تاپیک نظر خاصی ندارین تاپیک رو شلوغ نکنین
                با تشکر از همکاریتون

نظر

دوستان یکی لطف کنه خواهشا اگر جایی مغازه ای با انصاف و با وجدان سراغ داره پ.خ بهم معرفی کنه بخدا فوری فوری باید ایپاد و ایفون بگیرم دلمم نمیاد به این دل و دزدا پول اضافه بدم حداقلشم بخوان بتیغن یه باانصافش این کارو بکنه که ادم دلش نسوزه دوستان لطفا نظر بدین ممنون میشم

نظر

صبر کنید ..
                  X