اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

صدای چق چق کردن ایفون موقع تکان دادن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• صدای چق چق کردن ایفون موقع تکان دادن

دوستان سلام
    یه مشکلی واسه من پیش اومده یه کم عجیب غریبه گفتم از شما عزیزان بپرسم تست کنید ببینید این مشکل واسه شمام هست یا نه چون معمولا کسی دقت نکرده..
    ما دو تا گوشی اکبند با پارت نامبرهای مختلف هر دو ایفون 4 مشکی و 16 گیگ رو باز کردیم یکیش موقع تکون دادن گوشی یه صدای چق چق میداد انگار که یه چیزی تو گوشی شله.
    بگذریم این دوستمون مال خودش رو سر همین قضیه فروخت و یکی دیگه خرید..
    حالا امروز یکی دیگه باز کردیم باز چق چق میکنه
    گفتم از شما بپرسم تست کنید ایفونتون رو و بگین که مال شمام اینجوریه یا فقط بدشانسی از جانب ماست و اگر اینجوریه ایا تا بحال به مشکلی برخوردین؟؟؟
    چون جناب نجاتیان زحمت کشیدن فروم های خارجی رو چک کردن و خیلی ها این مشکل رو داشتن همچنین اپل اعلام کرده هرکی این مشکل رو داره در صورت وجود گارانتی براش تعویض میشه.
    ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 31-01-2012, 10:30 PM

منم داشتم اقا ۴۵ تومن برام اب خورد تا درست شد
    ایفون۴ مشکی ۳۲ گیگ پارت نامبر امارات ورژن اولیشم ۴.۳ بود!!

نظر

مال من از گوشه سمت دوربینش صدا میده...یه صدای ویز ویز ریزی میده وقتی مثلا میزاریش رو میز یا وبیره میزنه...ولی گوشی رو که برعکس بگیرم یعنی آرم اپل طرف خودم باشه صداش قطع میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
        مال من از گوشه سمت دوربینش صدا میده...یه صدای ویز ویز ریزی میده وقتی مثلا میزاریش رو میز یا وبیره میزنه...ولی گوشی رو که برعکس بگیرم یعنی آرم اپل طرف خودم باشه صداش قطع میشه!
        دوست عزیز برای شما صداش در اثر ضربه هست از دکمه پاورتون هستش!
        مال من از جک سیمکارتش بود پیچ بود یا هرچی دیگه شل شده بود جکه برای خودش ازاد تکون میخورد و صوا میداد این صدا اعصاب خورد کن و با کوچکترین تکونی شنیده میشد.

نظر

برای یکی از دوستان صدا میداد
          بازش کردیم دیدم یک پیچ داخلش آزاد و ظاهرا اضافه

نظر

قبلا هم گفتم براي ٤ طبيعيه و همشون اينجورين ! تو نت هم بگردي ميبيني

نظر

نه واسه من صدا نداره خدا رو شکر

نظر

نوشته اصلی توسط pooriya72 نمایش پست ها
                قبلا هم گفتم براي ٤ طبيعيه و همشون اينجورين ! تو نت هم بگردي ميبيني
                نه عزیزم طبیعی نیست ، اگه طبیعی بود که کمپانی عوض نمیکرد! ضمن اینکه ماله من صدا نمیده. شما توی اینترنت بگرد Iphone with rattling problem

نظر

مال منم صدا نمیده ولی خوب این چرا اینجوریه اخه گوشی اکبند اونم از شرکتی مثله اپل؟!!!!!

...Be different

نظر

چون تو کشور دوست و هم قاره چین منتاژ میشه!! اپل هم برای همین به برزیل رو اورده!
                    البته درخواست زیاد تولید زیاد سرعت بالا باعث پایین اومد کیفیت میشه همین مشکل زردی که در سری اول همه محصولات اپل از ایفون ۴ به اینور هست نشون میده که از کار میزنن!

نظر

حالا چیکار کنیم بابک یعنی باز اینم رد کنیم یا بیخیالش بشیمو استفاده کنیم؟؟
                      فکر میکنی مشکل ساز باشه؟؟

...Be different

نظر

فکر کنم علت اصلیش حمل نامناسب در ایران باشه! بالاخره هر قدر هم بسته بندی کیفیت داشته باشه ولی حمل نامناسب هست و این خودش سبب میشه که گوشی آسیب ببینه

نظر

الان تنها مشکل من اینه که ممکنه مشکل ساز بشه یا نه؟؟
                          دوستان هرکی ایفون داره بزاره کنار گوشش یه تکونی بده ببینیم جریان چیه.

...Be different

نظر

اگر مربوط به جک سیمکارت باشه، خب ممکنه بعد از مدتی نتونید سیم رو خارج کنید.

اگر هم مربوط به جاهای دیگه باشه در طول زمان ، ایراداتی پدید میاد

عین این میمونه که کسی که دستش شکسته بدون گچ گیری بیاد کار سنگین انجام بده! طبیعتا مشکل پیش میاد.

نظر

من تا به حال بیشتر از پنجاه تا آیفون ۴ برای شرکت و دوستانم خریده م و راه انداخته م و جیلبریک کرده م. به همچو چیزی برنخورده م! این دیگه آخر بدشانسیه پویا جان!

نظر

صبر کنید ..
                              X