اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

صدای چق چق کردن ایفون موقع تکان دادن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

به هر حال اين صدا مال سنسوره
    من خودم اول متوجه صداي چق چق نبودم
    يكي از فاميلهام آيفون داره(اون هم مثل تو حساسه) اومد گفت گوشي چق چق ميكنه ، مال من رو هم چك كرد ديد همينطوره!
    اون فكر ميكرد واسه دكمه پاور هست
    از قضا بعد از مدتها ديشب گوشي رو باز كردم واسه تعوض قاب پشت، متوجه شدم يه پيچ اون بالا سمت راست(از پشت گوشي) جاي هدفون شل شده !
    بعد ديدم كه پيچ نيست سنسوره
    اگه گوشي رو باز كني و تكانش بدي ميبيني كه ميچرخه
    نميدونستم امروز بحثش ميشه يا نه عكسشو ميگرفتم

نظر

مرسی عزیزان
      در کل پس مهم نیست دیگه.
      چون اگه بریم یکی دیگه بخریم و باز همین بود که نمیشه کاری کرد شانسیه دیگه گوشی اکبند رو که پس نمیبره بخاطر صدا دادن درسته؟پس همینو بگیریم.

...Be different
      ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 01-02-2012, 01:45 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
        مرسی عزیزان
        در کل پس مهم نیست دیگه.
        چون اگه بریم یکی دیگه بخریم و باز همین بود که نمیشه کاری کرد شانسیه دیگه گوشی اکبند رو که پس نمیبره بخاطر صدا دادن درسته؟پس همینو بگیریم.

...Be different

...Be different

نظر

نخر برادر ، اگه کادو دادن قبول کن ولی پول پایه چیز مورد دار نده.

منطق میگه وقتی محصول صدا میده یعنی یه قطعه یا شل شده یا جدا شده . حالا وقتی شل شده ممکنه تا دو سال دیگه جدا نشه ممکنه فردا کنده شه بیفته. حداقل اینه که باید ببری بازش کنی . جنسی که پیچش باز شده باشه از قیمتش کلی میفته ... حالا خود دانی...

نظر

نمیدونم چی بگم.
            ولی اگه یکی دیگه خریدیم و اینجوری بود چی؟؟
            اصلا از کجا بفهمیم؟؟گوشی که اکبند واسمون باز میکنن رو تو مغاره که نمیتونیم بگیم چق چق میکنه یکی دیگه وا کن.

...Be different

نظر

به شرطه چاقو بخر! ولی احتمالش ضعیفه که نقص داشته باشه.

یا اگه به خوش شانسیت شک داری یه استتوسکوپ ببر ، جعبه رو تکون بده ببین همون صدا میاد یا نه! دیگه چی بگیم تا تو راضی شی از خیر این گوشی بگذری؟!

نظر

من که نمیخوام بخرم.
                یکی دیگه میخواد بخره ولی الان بدبختیه من اینه که این گوشی رو که دو ساعته باز شده داره 200 تومن زیر قیمت میخره منم بگم نخر چون صدا میده فردا رفت 1/200 داد گوشی باز همین بود که ابرو واسم نمیزاره که.

...Be different

نظر

ولی به نظر من دل چرکین نباش
                  فکر نکنم مشکلی باشه
                  من که واسه خودم همینطوریه
                  انقدر سخت نگیر

نظر

من تا حالا سه تا ۴ خریدم همشون صدا میدن،یعنی وقتی تکونش میدی بالا سمت راست از جای هدفون صدا میاد ،الان دیدم میگن مال سنسور هست ،من یکیش رو باز کردم خیلی زیر رو روش کردم به این نتیجه رسیدم که صدا از کانکتور هدفون هست که بعد از زدن هدفن پین های داخلش لق میشه،یه دونه دیگه باز کردم همون موقع همین صدا رو میداد،
                    حالا خدا کنه فقط صدا بدن من هفته پیش یه دونه 4s خریدم ویبراتورش کار نمیکرد یعنی جام کرده بود،بازش کردم با پنس یه هولیش دادم راه افتاد

نظر

بچه ها اکه من با ایدیم توی مک برنامه بگیرم، توی لبتابای ذیکه هم هستش؟

نظر

نوشته اصلی توسط im legend نمایش پست ها
                        بچه ها اکه من با ایدیم توی مک برنامه بگیرم، توی لبتابای ذیکه هم هستش؟
                        با اینکه اینجا جای مناسبی نیست ولی میشه بیشتر توضیح بدی دوست عزیز؟

نظر

دوست من اگه بیش از 48 ساعت از خریدت نمیگذره برو و پس بده(این قانون وزارت بازرگانیه که هیچ فروشنده ای نمیگه)
                          اگرم گفت پس نمیگرم بگو میرم وزارت بازرگانی شکایت میکنم.

نظر

مرسی دوست عزیز
                            ولی فعلا نخریدیم یعنی خودم پشیمون شدم ولی دوستمم هنوز نخریده.
                            در هر صورت گوشی اک بود و خودمون باز کردیم چون کادو بود طرف خوشش نیومد میخواست بفروشه بلک بری بگیره.
                            ولی همونطور که تو پست های بالام گفتم اگه من بگم به این دوستم که نخر چون صدا میده و بعد رفت و یکی دیگه خرید و همین بود شرمندگیش میمونه واسه من البته من گفتم خود دانی ولی در کل برای خودم جای سوال داشت چون اگه من از مغازه میخریدم و صدا میداد عمرااا پس نمیبردن که یکی دیگه واسم باز کنن.

...Be different

نظر

آره میشد حالش رو بگیرم ولی طرف آشنا هست به خاطر همین دیگه نشد،البته من ۳۰۰ تومن گرون تر تو بازار میزان ایران فروختمش، که اجرت باز کردنش هم در اومد:d

نظر

گوشی منم همینطور بود کلید پاور و ولوم -+ رو که گرفتم بعدش که تکونش دادم دیگه صدا نداد

نظر

صبر کنید ..
                                X