اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل فیلمبرداری بدون صدا!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل فیلمبرداری بدون صدا!

با درود به دوستان
    امروز بعد از مدتها با آیفون 4 فیلم گرفتم ولی با تعجب دیدم فیلمبرداری بدون صدا برداری انجام میشود یا موقع پخش صدا ندارد عجیب اینکه موقع قطع و وصل دگمه صدای دینگ را میداد...از دوستان کسی علتش را میداند؟

گوشی اکبنده؟
    اگه اکبند خریدیش ببر پیش فروشنده و با اون هماهنگ کن
    بعد از خرید گوشیتون ضربه ای نخورده؟

نظر

اگر منظورتون از اجراش تو کامپوتر هستش باید بگم که واس منم اینطوریه ولی با windows media player اجرا کن درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
        اگر منظورتون از اجراش تو کامپوتر هستش باید بگم که واس منم اینطوریه ولی با windows media player اجرا کن درست میشه
        نه موسوی جان فکر کنم منظور ایشون خود کوشی هستش

نظر

ممنون
          ولی گوشی آکبند نیست قبلا صدا داشته ضربه هم نخورده ولی بعد از این جیلبرک های تدر و آنتدر اصلا امتحان نکرده بودم....
          ورژن 5.0.1 لاک هم هست
          با ضبط صدا هم امتحان کردم عقربه حرکت میکند ولی فایل ایجاد شده ارور دارد؟؟
          امکان دارد با ریستور حل شود؟؟؟
          ویرایش توسط mojahed25 : https://i-phone.ir/forums/member/80453-mojahed25 در ساعت 31-01-2012, 06:57 PM

نظر

.....

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
              ممنون
              ولی گوشی آکبند نیست قبلا صدا داشته ضربه هم نخورده ولی بعد از این جیلبرک های تدر و آنتدر اصلا امتحان نکرده بودم....
              ورژن 5.0.1 لاک هم هست
              با ضبط صدا هم امتحان کردم عقربه حرکت میکند ولی فایل ایجاد شده ارور دارد؟؟
              امکان دارد با ریستور حل شود؟؟؟
              ضرری نمیکنی
              یه بار ریستور کن فقط مراقب باش که بیس باندت تغییر نکنه!

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
                ضرری نمیکنی
                یه بار ریستور کن فقط مراقب باش که بیس باندت تغییر نکنه!
                قبلا تغییر کرده الان آنتن ندارم...

نظر

احتمالا mic بالای گوشی یعنی سوراخ کوچک بغل ورودی هدفونتون مسدود شده .

نظر

نوشته اصلی توسط eliteron05 نمایش پست ها
                    احتمالا mic بالای گوشی یعنی سوراخ کوچک بغل ورودی هدفونتون مسدود شده .
                    یعنی آیفون 4 کلاٌ برای ضبط صدا فقط از این میکروفون استفاده میکند ؟ یا دهنی پایین ؟
                    چون زمانی که در منوی ضبط هستید وقتی روی میکروفون دهنی فوت میکنید عقربه حرکت میکند

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                      با درود به دوستان
                      امروز بعد از مدتها با آیفون 4 فیلم گرفتم ولی با تعجب دیدم فیلمبرداری بدون صدا برداری انجام میشود یا موقع پخش صدا ندارد عجیب اینکه موقع قطع و وصل دگمه صدای دینگ را میداد...از دوستان کسی علتش را میداند؟
                      3Gs که داشتم فیلم میگرفتم بعضی موقع ها صدا نداشت و بعضی موقع ها داشت . شما چند بار دیگه هم امتحان کردین ؟
                      اگه قبل از ریستور درست بوده باید دوباره ریستور کنید .

نظر

بعد از ریستور فیلم نگرفته بودم ولی صدا ضبط کرده بودم درست بود..
                        الان تو فیلمبرداری صدا کاملا قطعه و موقع ضبط صدا عقربه حرکت میکنه ( یعنی میکروفون سالمه)
                        ولی موقع پخش فایل کشوئی تایم شیفت حرکت نمیکنه (play نمیشه)
                        تو این مدت یک بار از دستم افتاده روی فرش!!!

نظر

مال منم همین جوری شده وقتی فیلم میگیرم بعد که پلی میکنم صدای خش خش میده.قبلا v.4.3.3 بود الان v.5.0.1 کردم نشد جالب اینجاست وفتی زنگ میزنم میزارم رو اسپیکر صدای من نمیرسه به طرف

نظر

خیلی عجیب شد چند دقیقه پیش با نرم افزار italk recorder که تو انجمن گذاشته بودم امتحان کردم صدا رو ضبط میکنه و پخش هم میکنه..
                            ولی با فیلمبرداری و قسمت ضبط صدای استاندارد نه!!! کلا خیلی گیج شدم...

نظر

مال منم همینجوری شده توروخدا راهنمایی کنین .قبلا ورژن 4.4.3 بود اینجوری شد ریستور کردم الان v.5.0.1 کردم بازم نشد.وقتی هم زنگ میزنم میزارم رو اسپیکر صدا نمیره

نظر

صبر کنید ..
                              X