اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ابدیت گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ابدیت گوشی

سلام به اساتید عزیز من به تازگی گوشی ایفون 3gs 32g گرفتم اطلاعاتم ناقصه اگر میشه راهنمایی کنین
    گوشی modem firmware اون 05.13.04 هست و ساخت هفته 27 سال 2009 میباشد و version هون هم 4.0 هست با model :mc133b و لازم به ذکر هست که گوشی هم لاک میباشد.حال سوالم اینه که میتونم گوشیم رو ابگرید کنم به os بالاتر؟کدوم os?چجوری؟از اینکه خیلی تازه کارم شرمندهبا تشکر

قبل از هر کاری فایل shsh رو با استفاده از برنامه tinyumbrella ذخیره کن
    ویرایش توسط smasma1 : https://i-phone.ir/forums/member/78407-smasma1 در ساعت 31-01-2012, 06:13 PM

نظر

ممنون بعد؟به راهنمایی بیشتری نیاز دارم .شنیدم چون گوشی من لاک هست باید بیس باند گوشی رو ابگرید کنم.برای اینکه او اس رو ببرم بالا و در عین حال بیس باند تغییر نکنه چکار باید بکنم؟
      ویرایش توسط suniran : https://i-phone.ir/forums/member/85933-suniran در ساعت 01-02-2012, 09:33 AM دلیل: تکمیل مطلب

نظر

نوشته اصلی توسط suniran نمایش پست ها
        ممنون بعد؟به راهنمایی بیشتری نیاز دارم .شنیدم چون گوشی من لاک هست باید بیس باند گوشی رو ابگرید کنم.برای اینکه او اس رو ببرم بالا و در عین حال بیس باند تغییر نکنه چکار باید بکنم؟

برای آپدیت به فریمورهای مختلف ( با بسباندهایی که قابل آنلاک هستند ) شما می بایست فریمور کاستوم بسازید . ( میتوانید از فریمورهای کاستوم که بقیه دوستان زحمت ساخت آن را کشیدند نیز استفاده نمایید ) و یا اینکه با برنامه sn0wbreeze کاستوم بسازید ، بدین صورت که :

-ابتدا برنامه رو باز کنید
        بر روی browes کلیک کنید و فرمور رو انتخاب کنید

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

2-برنامه اتوماتیک فریمور رو شناسایی میکنه

4- در این قسمت باید نوع بوت رام خود را انتخاب کنید که اگه نمیدونید بوت رام قدیم یا جدید هستید گزینه detect it for me رو انتخاب کنید

5- در این مرحله گزینه expert mode رو انتخاب کنید

6- حالا بر روی گزینه build ipsw کلیک کنید

7- برنامه اوتوماتیک شروع به ساخت فایل ipsw جیلبریک شده میکند

8- حالا دستگاه خودرا به dfu mode ببرید :
        10 ثانیه power+home
        15 ثانیه home رو نگه دارید

حالا برنامه پیغام میده که به درستی مراحل را انجام دادید

حالا ایتونز پیغام میده که دستگاه شما در recovery mode / dfu mode هست

پس از دانلود و یا ساخت فریمور کاستوم مراحل آپدیت را بایستی با برنامه ireb ادامه دهید تا به ارورهای احتمالی 16XX بر نخورید .
        نگران فردایت نباش ...
        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

يه سوال داشتم
          همش يادم ميرفت بپرسم

فرق restore و update كه توي ايتونز وقتي وارد گوشي ميشي نوسته چيه؟؟

ممنون ميشم جواب بدين

با با عرض پوزش از صاحب تاپيك
          چون نوشته بودين آپديت سوالم يادم اومد

----------------
          TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.0.1

Don't forget Steve

Only UK ASTONMARTIN

نظر

اپدیت گوشیو که اپدیت میکنه یعنی 800 مگ رو انلاین برات میگیره که ریسکش بالاست بعدم گوشیتو اپدیت میکنه.
            رستور یعنی کاری به سیستم عامل گوشیت نداره و همه رو پاک میکنه مثله روز اول میشه.
            شیفت و رستورم که دیگه بلدی.

...Be different

نظر

جناب crystalboy ممنون از راهنماییتون .یک سوال برام باقی موند.توی توضیحاتتون نوشتین
              برای آپدیت به فریمورهای مختلف ( با بسباندهایی که قابل آنلاک هستند )
              میخواستم بدونم اگر نخوام گوشی رو انلاک کنم و به همون صورت لاک بمونه ولی فریمور رو ابدیت کنم میشه؟چکار باید کنم؟

نظر

بله دوست عزیز میشه.
                گوشیتو به اخرین فریمور اپدیت کن و تموم.
                ولی دیگه انتن نداری و گوشی تبدیل میشه به ایپاد.
                این کارو نکن گوشیت از بین میره واسه این گوشیه که انتن داره.

...Be different

نظر

معذرت میخوام دقیقا متوجه نشدم چی شد.یعنی اگر بخوام ابدیت کنم باید حتما انلاک کنم؟من جایی خوندم که تاپیک زده بود در مورد اینکه بیس باند رو نباید ابدیت کرد چون مشکلی که شما میگین پیش میاد.یعنی نمیشه فریمور به صورت کاستمز ابدیت کرد تا بیس باند ابدیت نشه؟

نظر

معذرت میخوام دقیقا متوجه نشدم چی شد.یعنی اگر بخوام ابدیت کنم باید حتما انلاک کنم؟من جایی خوندم که تاپیک زده بود در مورد اینکه بیس باند رو نباید ابدیت کرد چون مشکلی که شما میگین پیش میاد.یعنی نمیشه فریمور به صورت کاستمز ابدیت کرد تا بیس باند ابدیت نشه؟
                    ببینید بیسباند دقیقا به آنتن گوشی مربوط میشه . اگه گوشی شما لاک باشه و با فرمورهای اورجینال بخواید آپدیت کنید قطعا به همراه آپدیت فرمور ، بیسباند هم آپدیت میشه در نتیجه شما عملا بعد از آپدیت آنتن نخواهید داشت و عملا نمیتونید تماسی برقرار کنید . ولی اگه با روشی که در بالا اشاره کردم اقدام به ساخت کاستومن فرمور کنید ، بعد از آپدیت گوشی ، بیسباند همون قبلی باقی میمونه و شما میتونید آنلاک و استفاده کنید .
                    نگران فردایت نباش ...

نظر

پس من میتونم هم فریمور و هم بیسباند رو با ورژنهایی که قابلیت انلاک دارن عوض کنم؟

نظر

پس من میتونم هم فریمور و هم بیسباند رو با ورژنهایی که قابلیت انلاک دارن عوض کنم؟
                        بله باید به بیسباند های ایپد بیسباند برین

نظر

میتونم یک خواهش دیگه بکنم اگر میشه بهترین بیسباند و فریموری رو که میتونم بریزم رو مشخص کنین.با تشکر

نظر

میتونم یک خواهش دیگه بکنم اگر میشه بهترین بیسباند و فریموری رو که میتونم بریزم رو مشخص کنین.با تشکر
                            این به خود شما بستگی داره . من خودم به شخصه از فرمور 5.0.1 استفاده میکردم و مشکلی هم نداشتم .
                            نگران فردایت نباش ...

نظر

بیس باند رو چکار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                              X