اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل دانلود نرم افزار های معرفی شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل دانلود نرم افزار های معرفی شده

باسلام تمام کار هایی را که برای ری استور کردن آیپد گفتید رو مو به مو انجام دادم ولی مشکل اینجا ست که با ارور 3194 مواجه می شم برای رفع مشکل به تایپیک ها سر زدم ، گفته شده نرم افزار tinyumbrella4.3.3 رو دانلود کنم ولی دانلود نمی شه و اعلام می کنه سایت دانلود ف*ی*ل*ت*ر*شده ورژن پایین ترش رو هم دانلود کردم ولی در هنگام نصب کردن ارور می ده حالا باید چکار کنم؟ ورژن ری استور من نامiPad1,1_5.0.1_9A405_Restore هستش سیستم عامل من ویندوز 7 هستش
    ویرایش توسط m.jramezanipoor : https://i-phone.ir/forums/member/85656-m-jramezanipoor در ساعت 29-01-2012, 08:18 PM دلیل: پیام مجدد

شما داری به چه ورژنی میری عزیز؟

نظر

سلام
      ورژن ری استور من با نامiPad1,1_5.0.1_9A405_Restore هستش

نظر

فایل هاست رو باز کنید هر خطی که با gs شروع شده بود رو پاک کنید معمولا ۲ یا ۱ خط آخر
        گه درست نشد
        روی یک سیستم دیگه ری استور کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
          فایل هاست رو باز کنید هر خطی که با gs شروع شده بود رو پاک کنید معمولا ۲ یا ۱ خط آخر گه درست نشد روی یک سیستم دیگه ری استور کنید
          ببخشید منظورتون رو نفهمیدم یعنی چی که فایل ها را باز کنم و هر چی که با gsبود پاک کنم می شه یک کم بیشتر توضیح بدید
          چه فایل هایی را باز کنم و از کجا باید پاک کنم

نظر

نوشته اصلی توسط m.jramezanipoor نمایش پست ها
            ببخشید منظورتون رو نفهمیدم یعنی چی که فایل ها را باز کنم و هر چی که با gsبود پاک کنم می شه یک کم بیشتر توضیح بدید
            چه فایل هایی را باز کنم و از کجا باید پاک کنم
            فایل host رو باید باز کنید و کاری که آرین جان اشاره کردند رو انجام بدید
            نگران فردایت نباش ...
            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
            X