اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ذخیره کردن shsh و دانگرید کردن با Tinyumbrella

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بچه ها من کاملا گیج شدم در رابطه با این shsh ها
    داخل سایدیا که میرم 7-8 تا ورژن رو میزنه که shsh دارم ازش
    با برنامه 25pp تونستم اکثر اون shsh هارو بگیرم
    ولی با تاینی آمبرلا فقط ورژن 6.1.3 رو بهم میده
    میخواستم بدونم اون فایل هایی که با 25pp گرفتم فایل های سالمی هست و میشه واسه دانگرید و ریستور بهشون اعتماد کرد
    وسط کار مارو لنگ نزاره؟

نظر

سلام دوست عزیز...جواب شما یک کلمه است -----> خیر !!! شما ممکنه با همون آمبرلا که گفتید بتونید تمامی shsh های مختلف رو ذخیره کنید اما در عمل هیچ کدام بجز 5.1.1 و 5.0.1 و البته ورژن های قدیمی تر بدرد دانگرید کردن نمی خورند ! این عمل هم فقط برای گوشی آیفون 4 و پایین تر قابل اجراست !! در حال حاظر shsh های تمامی ios های 6 حتی در صورت ذخیره برای دانگرید و ریستور قابل استفاده نیستند !! اگر به 6.1.3 آپدیت کنی دیگه فقط به ios 5 و یا قدیمی تر میتونی برگردی !! و در ضمن بک آپ های ios 6 به ios 5 نمی خوره !!! و تو میمونی و یک گوشی 0 !! نکته دیگه اینکه برای جیلبریک کردن ios 6.1.3 اونم به صورت ناقص در آیفون 4 و یا قدیمی تر باز هم احتمالا به مشکل بر می خوری !!...یا علی
      ویرایش توسط Curva N Milano : https://i-phone.ir/forums/member/126209-curva-n-milano در ساعت 01-09-2013, 07:21 PM

نظر

بچه ها من اینک دانلود tinyumbrella رو میخوام واسه ویندوز 7 64bit . هرچی گشتم نیست . Shsh نمیتونم بگیرم . ممنون میشم هرکی بده لینکو

نظر

صبر کنید ..
        X