اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ذخیره کردن shsh و دانگرید کردن با Tinyumbrella

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mohammad-b-emo نمایش پست ها
    من با اجرا برنامه مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید
    باید برنامه java بر روی pc نصب کنید.

نوشته اصلی توسط mohammad-b-emo نمایش پست ها
    من وقتی میخوام دانگیرد کنم از 5.1 به 5.0.1 ارور 1600 میده این ارور مربوط به چی shsh 5.0.1 دارم
    باید به وسیله برنامه irib در ویندوز، دستگاه را به dfu ببرید تا این ارور رفع شود

نظر

گوشیم ایفون 4 و روی فریمور 5.0.1 هست ولی بالای سیدیا نوشته shsh:iso 4.3.2-4.3.3-4.3.4-4.3.5-5.0.1-5.1 ایا الان میتونم shsh بگیرم؟ با چه برنامه ای

نظر

من تمام مراحل رو درست میرم ولی ارور ۱۶۰۱ میده باید چه کرد دوستان عزیز؟

نظر

یکی جواب بده تو رو خدا دستگاه من ایپد ۲ و ۵.۱ هست و میخوام به ۵.۰.۱. دانگرید کنم.
          ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 04-05-2012, 02:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
            یکی جواب بده تو رو خدا دستگاه من ایپد ۲ و ۵.۱ هست و میخوام به ۵.۰.۱. دانگرید کنم.
            شما قبلاً shsh این ورژن رو ذخیره کردین؟

واسه رفع ارور از این استفاده کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread32009.html
            ویرایش توسط ali390 : https://i-phone.ir/forums/member/30127-ali390 در ساعت 04-05-2012, 03:44 PM

نظر

من برنامه جدید جاوا رو رو سیستم نصب کردم ولی متاسفانه تینی آمبرلا رو نمیتونم اجرا کنم.
              تا 100 درصد میره و بعد یه هو غیب میشه و هیچی.
              قبلا مشکل نداشتم ولی الان اجرا نمیشه.

نظر

این برنامه برا منم تو درایو c اجرا میشه کپی کن دسکتاپ اگه نشد
                ریست کن

نظر

نوشته اصلی توسط donya نمایش پست ها
                  این برنامه برا منم تو درایو c اجرا میشه کپی کن دسکتاپ اگه نشد
                  ریست کن
                  منظورتون برنامه تینی امبرلا بود؟
                  نمیشه.
                  آیفون چهارم روی ورژن 5.0.1 هستش و خیلی شارژ مصرف میکنه، مثلا هیچ کاری نکنی در 4 ساعت کل شارژش خالی میشه. هرچی داشتم رو حذف کردم ولی نتیجه ای نداشت. تنها راهی که مونده اینه که دوباره ریستور کنم به 5.0.1 تا همه برنامه هاش پاک بشن و بشه مثل روز اول. ولی همین تینی آمبرلا بالا نمیاد.
                  بجز با تینی امبرلا راه دیگه ای برای اینکار هست؟

نظر

دوستان من از iphone 4 تو 5.1 می تونم shsh بگیرم ولی از ipad 2 نمی تونم!دلیلش چی می تونه باشه؟؟؟؟؟؟

نظر

در ادامه اجرا نشدن تینی آمبرلا متوجه شدم که برنامه جاوایی که روی سیستم من نصب میشه(اگه بصورت اتومات خود سیستم انتخاب کنه) 32 بیتی هستش ولی سیستم من 64 بیتیه.
                      ولی وقتی خودم بصورت دستی جاوای 64 بیتی نصب میکنم و برنامه تینی امبرلا رو میزنم که اجرا بشه ارور میزنه که جاوای 32 بیتی نصب کن. و وقتی جاوای 32 بیتی نصب میکنم باز برنامه تینی اجرا نمیشه. ارور نداره ولی بعد لود شدن از صفحه محو میشه.
                      لطفا راهنمایی کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                        در ادامه اجرا نشدن تینی آمبرلا متوجه شدم که برنامه جاوایی که روی سیستم من نصب میشه(اگه بصورت اتومات خود سیستم انتخاب کنه) 32 بیتی هستش ولی سیستم من 64 بیتیه.
                        ولی وقتی خودم بصورت دستی جاوای 64 بیتی نصب میکنم و برنامه تینی امبرلا رو میزنم که اجرا بشه ارور میزنه که جاوای 32 بیتی نصب کن. و وقتی جاوای 32 بیتی نصب میکنم باز برنامه تینی اجرا نمیشه. ارور نداره ولی بعد لود شدن از صفحه محو میشه.
                        لطفا راهنمایی کنید.
                        مال منم ديشب تو نسخه ي آخر مي پريد بيرون از يه نسخه قبل تر استفاده كن!

نظر

دوستان این برنامه و با این ورژن SHSH آیفون 4s ورژن 5.0.1 رو هم میگیره ؟ من چند دفعه رفتم تو سیدیا خبری نبود اون بالا

نظر

نوشته اصلی توسط rezakhoshkele نمایش پست ها
                            مال منم ديشب تو نسخه ي آخر مي پريد بيرون از يه نسخه قبل تر استفاده كن!
                            متاسفانه با همه نسخه ها این مشکل رو دارم.
                            واقعا گیر کردم.

نظر

من shsh 5.0.1 رو دارم،از این طریق میشه رستور کنم به همین ورژن ؟ ایپد 2

نظر

نه برای ایپد 2 و ایفون 4س امکان نداره فعلا دانگرید

نظر

صبر کنید ..
                                X