اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه پرطرف دار whatsapp روی ipad & ipod

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب برنامه پرطرف دار whatsapp روی ipad & ipod

با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخوام براتون نصب برنامه whatsapp روی دستگاه ها ی ایپد و ایپاد بزارم
    اولین گام باید دستگاه جیلبرک باشه
    از سورس bigboss برنامه whatspad رو نصب میکنیم
    ازسورس انجمن installous رو نصب کرده
    داخل installous برنامه whatsapp روسرچ کرده و اخرین ورژن رو دانلود
    و اینیستال میکنیم
    از برنامه پرکاربرد خود لذت میبریم
    سپاس فراموش نشه
    ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 12-10-2012, 12:37 AM

دوست من تصور کن زمانی رو که هر کس برای هرنصب نرم افزار ی بخواد تاپیک بزنه !!!!

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
      دوست من تصور کن زمانی رو که هر کس برای هرنصب نرم افزار ی بخواد تاپیک بزنه !!!!
      بله اون زمان بدیه ولی این برنامه یکی از پرکاربرد ترین برنامه هاست و توش نوشته ایپد وایپاد ساپورت نمیشه
      ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 12-10-2012, 12:37 AM

نظر

نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
        بله اون زمان بدیه ولی این برنامه یکی از پرکاربرد ترین برنامه هاست و توش نوشته ایپد وایپود ساپورت نمیشه
        من نهایت سپاس رو از اینکه قصد به اشتراک گذاشتن دانسته هاتون رو داشتید دارم

نظر

ممنون
          یکی در مورد این برنامه یه توضیحی میده

نظر

دوسته عزيز اين برنامه كارش sms & mms به وسيله نت هست و بااينترنت سيم كارت هم جواب ميده
            وبراي كساني كه اين برنامه دارن راحت ميتوني مسيج بدي
            روي نوكيا(اونايي كه صفحه تاچ هستند) و اندرويدو بلك بري قابل نصب هست
            درصورتي نياز براي امتحان ميتوني بهم پ خ بدي تاشمارم بدمتون تا تست كني واقعا بدون اين برننامه وviber ايفن بي معني ميشه 

نظر

دوسته عزيز اين برنامه كارش sms & mms به وسيله نت هست و بااينترنت سيم كارت هم جواب ميده
              وبراي كساني كه اين برنامه دارن راحت ميتوني مسيج بدي
              روي نوكيا(اونايي كه صفحه تاچ هستند) و اندرويدو بلك بري قابل نصب هست
              درصورتي نياز براي امتحان ميتوني بهم پ خ بدي تاشمارم بدمتون تا تست كني واقعا بدون اين برننامه وviber ايفن بي معني ميشه
              سلام
              من برای ایپد چند رووزی هست که دارم دمبال یه پَچ یا اپلیکیشن اضافه میگردم که وقتی برنامه رو فول اسکرین میکنی تو روتیت کردن قسمت تایپ تو صفحه بمونه و از کادر خارج نشه. شما چیزی درین مورد دیدی؟

Parviz iPad

نظر

نوشته اصلی توسط parviz.chitsaz نمایش پست ها
                سلام
                من برای ایپد چند رووزی هست که دارم دمبال یه پَچ یا اپلیکیشن اضافه میگردم که وقتی برنامه رو فول اسکرین میکنی تو روتیت کردن قسمت تایپ تو صفحه بمونه و از کادر خارج نشه. شما چیزی درین مورد دیدی؟

parviz ipad
                نه متاسفانه در صورت پیدا کردن بهتون اطلاع میدم

نظر

نه متاسفانه در صورت پیدا کردن بهتون اطلاع میدم
                  راستی شما این مشکل رو ندارین که هر وقت با ایتونز سینک میکنید برنامه رو پاک میکنه!؟؟؟

Parviz iPad

نظر

راستی شما این مشکل رو ندارین که هر وقت با ایتونز سینک میکنید برنامه رو پاک میکنه!؟؟؟

parviz ipad
                    بله آیتیونز این مشکل رو داره به دلیل اینه که برنامه ها توی کامپیوتر موجود نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط soroush-firouzi نمایش پست ها
                      خوب من برنامه رو برای ایفون خریدم و رو دسگاه هست ، من فکر میکردم برنامه ای مثل whatspad باید جلوی این مشگل رو بگیره!

Parviz iPad

نظر

نوشته اصلی توسط soroush-firouzi نمایش پست ها
                        شما وقتی دستگاه رو به ایتوز وصل کردی برو رو اسم دستگاه کلیک راست کن و transfer رو بزن تا برنامه به ایتونز افزوده بشهحالا جرات داره پاک بشه

نظر

Parviz iPad
                          توی آیتونز روی دیوایستون راست کلیک کنید و Transfer Purchase رو بزنید تا همه برنامه ها به آیتونز ریخته شه . ولی اگه دیویاسی دارید که جیلبریک نشده دیگه موقع سینک شدن برنامه های کرک جدا میشه و روی اون دیوایس نمیره. البته باید appsync رو هم رو دیوایسه جیلبریک شده داشته باشید
                          ویرایش توسط Nejatian : https://i-phone.ir/forums/member/50786-nejatian در ساعت 01-02-2012, 09:12 PM

نظر

من رو ایتونز تو کامپیوترم دارمش ولی هر بار که ایپد رو وصل میکنم میخواد که اوتورایز کنه و بعدش پاکش میکنه!

نظر

آیپدتون جیلبریک شده؟

نظر

صبر کنید ..
                              X