اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درایور nVidia Geforce 9400 GT

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درایور nVidia Geforce 9400 GT

سلام دوستان من درایور این کارت گرافیک رو میخوام آخه هر چی میگردم تو سایت نیست خواهشا لینک دانلود برای مکشو بزارین آخه تا الان بیشتر از 8 بار iAktos L2 10.7.2 Lion نصب کردم که تنها با غیر فعال کردن Graphic Enabler نصب میشه و توی هکینتاش هم رزولوشن تصویرم از 1024 بالاتر نمیره دوستان خواهشا روش نصبشو توی مک هم بفرمایین ممنونم
    ویرایش توسط matador5550 : https://i-phone.ir/forums/member/28857-matador5550 در ساعت 29-01-2012, 06:58 AM

من هکینتاش نصب کردم اما تصویر با کابل hdmi بخش نمیشه.چی کار کنم؟

نظر

دوستان سلام من یه سایتی پیدا کردم که تقریبا لیست تمام درایورهایی که برای مک هست را داره ولی قسمت دانلودش کار نمیکنه یکی از اساتید لطفا سر بزنه ببینین چطور باید دانلود بکنیم؟ من هر کاری میکنم لینک کلید دانلودش فعال نمیشه در ضمن اگر تونستین که لینکشو برام بگیرین که عالی میشه من کارت گرافیکم nVidia Geforce 9400 GT هستش و یه مشکل دیگه که دارم مربوط به استارت آپم میشه نمیدونم چطوری بوتشو درست بکنم همیشه دارم با DVD بالا میام (توی مک منظورم هستش آخه برای ویندوز هم مشکل داشت که درستش کردم)ممنونم
      اینم لینک سایت :

نظر

جرا اینجا کسی جواب نمیده اصلا کسی به این سایت سر میزنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
          دوستان سلام من یه سایتی پیدا کردم که تقریبا لیست تمام درایورهایی که برای مک هست را داره ولی قسمت دانلودش کار نمیکنه یکی از اساتید لطفا سر بزنه ببینین چطور باید دانلود بکنیم؟ من هر کاری میکنم لینک کلید دانلودش فعال نمیشه در ضمن اگر تونستین که لینکشو برام بگیرین که عالی میشه من کارت گرافیکم nVidia Geforce 9400 GT هستش و یه مشکل دیگه که دارم مربوط به استارت آپم میشه نمیدونم چطوری بوتشو درست بکنم همیشه دارم با DVD بالا میام (توی مک منظورم هستش آخه برای ویندوز هم مشکل داشت که درستش کردم)ممنونم
          اینم لینک سایت :
          جرا اینجا کسی جواب نمیده اصلا کسی به این سایت سر میزنه؟
          سلام
          دوست عزیز کمی صبر داشته باشید

من این سایت رو بررسی کردم، متاسفانه این سایت تمامی درایورها رو نداره اما بعضی درایورها رو میشه از این سایت دانلود کرد، همچنین یه قسمتی برای این سایت در نظر گرفته شده که کاربرانی که درایورهایی رو دارند اما تو دیتابیس این سایت نیست می تونند برای استفاده ی دیگران تو سایت آپلود کنند.

از امکانات دیگه ی این سایت میشه به برنامه ی system info برای استفاده در سه نسخه ی سیستم عامل های ویندوز ، مک ، لینوکس اشاره کرد که با اجرای این برنامه (نیازی به نصب نداره، تحت جاوا هستش) و چک کردن آن می تونید از ساپورت یا عدم ساپورت قطعات سخت افزاری سیستمتون از سیستم عامل مک مطمعن بشید.

درایور Nvidia Geforce 9400 GT هم تو این سایت نیست.

موفق باشید

نظر

مرسی داداش ، اگر توی قسمتهای Geforce دقت بکنین و روی یکیشون کلیک بکنین، در سمت راست خیلی درایور میاره که مدل گرافیک من هم توشون پیدا میشه من مطمئنم هست ولی نمیتونم دانلود کنم اگر متوجه نشدین بفرمایین تا عکسشو بزارم و در مورد اینکه فرمودین صبور باشم شما درست میفرمایین ولی داداش من چند روز هست سوال پرسیدم البته حقی بر گردن کسی نداریم و همین که جواب میدین بزرگواری میفرمایین ،مرسی

نظر

مرسی داداش ، اگر توی قسمتهای Geforce دقت بکنین و روی یکیشون کلیک بکنین، در سمت راست خیلی درایور میاره که مدل گرافیک من هم توشون پیدا میشه من مطمئنم هست ولی نمیتونم دانلود کنم اگر متوجه نشدین بفرمایین تا عکسشو بزارم و در مورد اینکه فرمودین صبور باشم شما درست میفرمایین ولی داداش من چند روز هست سوال پرسیدم البته حقی بر گردن کسی نداریم و همین که جواب میدین بزرگواری میفرمایین ،مرسی
              خواهش می کنم - دوست عزیز بهتون که گفتم درایوری با مشخصات مدل شما تو دیتابیس این سایت نیست، درسته که مدل رو نوشته اما درایورش برای دانلود نیست، اگه دقت کنید بعضی درایورها رو وقتی select میکنید در سمت چپ کل مشخصات رو نشون میده اما اگه تو دیتابیس سایت نباشه دکمه ی download غیر فعال نشون داده میشه.

نظر

پس بیخیال بشم؟ هیچ راهی نداره؟ آخه برنامه System info را که اجرا میکنم میزنه که کارت گرافیکمو ساپورت میکنه حتی تیک سبز میزنه

نظر

من مدل گرافیکم همین و براحتی این نسخه رو نصب کردم و از نظر گرافیکی هیچ مشکلی نداره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مطمئنین داداش؟ شما رزولوشن تصویرتون از 1024 بالاتر میره؟ اگر میره لطفا برمایین دقیقا چیکار کردین مرسی

نظر

نگاه نکردم داره یا نه ولی با کابل HDMI وصل هستش و ۸۰٪ احتمال میدم بالا تر داشت. صبح بهتون خبر میدم داره یا نه.

نظر

پس بیخیال بشم؟ هیچ راهی نداره؟ آخه برنامه system info را که اجرا میکنم میزنه که کارت گرافیکمو ساپورت میکنه حتی تیک سبز میزنه
                        دوست عزیز منظور من نبود درایور مربوطه در ادرس سایتی که دادید هستش، میتونید با جستجو در اینترنت درایور مربوطه رو از سایت دیگه ای پیدا و دانلود کنید.

نظر

دقت نکردم چند گفته بودی. اره بالاتر میره.

نظر

تو اینترنت خیلی گشتم نیست ،دوست من میشه بفرمایین موقع نصب چه گزینه هایی را انتخاب کردین؟ مرسی

نظر

بفرمایید بگید رم چقدر است اگر 512 باشد با برنامه efi studio 1.1 گارت گرافیک 9400 نصب میشه؟ توی اینترنت بگرد به راحتی دانلود میشه

نظر

صبر کنید ..
                              X