اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از آیفون خود بجای Apple Tv استفاده کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان لینک دانلود مشکل دارد اگه امکان داره ورژن ۴ این برنامه هم امده کرک شدش رو دوستان زحمت بکشند سپاسگذارم.

نظر

لینک دانلود مشکل داره و پیغام زیر را می دهد :
      This file is either temporarily unavailable or does not exist. Please try again later.

نظر

لینک دانلود اصلاح شد

http://swiftshare.org/file/Bl0y7WrE0sW1S iMediaShare-v3.3.1

من ورژن آخرش پیدا نمیتونم بکنم اگه دوستان کسی* پیدا کرد لطف کنه بزاره
        ویرایش توسط mahyar_gbg : https://i-phone.ir/forums/member/18057-mahyar_gbg در ساعت 14-02-2012, 04:33 AM

نظر

یک برنامه معرفی می کنید که با رزلوشن آیپد سازگار باشه و این کارایی رو داشته باشه؟واسه x360 می خوام بفرستم

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
            یک برنامه معرفی می کنید که با رزلوشن آیپد سازگار باشه و این کارایی رو داشته باشه؟واسه x360 می خوام بفرستم
            Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad.Requires iOS 4.0 or later
            این با ایپاد هم سازه گار هست دوست گرامی

نظر

سلام
              لطفا اموزش استفاده با ایکس باکس رو بزارید ویه کم توضیح بدید که چکار باید بکنیم؟

نظر

باید ایکس با س به وایفای وصل باشه .بد از روشن کرده اون و پخش از Imediashare باید دیوایس اکس با س رو بهش معرفی* کنید بد هم از تو اکس با س میرید به قسمت Media و Play می*کنید
                iMediaShare - Experience Personal TV

نظر

ImediaShare-Version: 4.0.2

نظر

دانلود iMediaShare-v4.4

برای ایفون و ایپد

دانلود

نظر

تا حالا کسی تونسته xbox یا لپتاپ وصل کنه اگه تونسته دقیقا بگه من باید چه کارکنم

نظر

بله بسیار خوب کار میکنه شبکه می تونید به تنظیمات کامپیوتر خود رفته و در open network and sharing center در بخش advanced setting تمام گزینه هارا on کنید و یا اینکه در my cpmputer گزینه home sharing را فعال کنید

- - - - - - - - - -

بله بسیار خوب کار میکنه شبکه می تونید به تنظیمات کامپیوتر خود رفته و در OPEN NETWORK AND SHARING CENTER در بخش ADVANCED SETTING تمام گزینه هارا ON کنید و یا اینکه در MY CPMPUTER گزینه HOME SHARING را فعال کنید

نظر

سلام دوست عزیز

نوشته اصلی توسط parmida73 نمایش پست ها
                          تا حالا کسی تونسته xbox یا لپتاپ وصل کنه اگه تونسته دقیقا بگه من باید چه کارکنم

با اینکه اینجا سایت اپل هستش و جای کونسول های دگه نیست اما من بهتون میگم همونطور که گفتم کارایه بالارو انجام بدید و بعد کامپیوتر و ایکس باکس رو به وسیله سیم شبکه یه همدیگه وصل کنید و بعد روی xbox به بخش های مختلف فیلم ، موزیک و ... رفته و در آنجا رویه home sharing کلیک کنید و بعد یوزر نیم کامپیوتر خود را در آنجا میبیند روی آن کلیک کنید و تمام

نظر

آیا با این برنامه می شود خروجی برنامه های Internet TV مثل GLWIZ و .... را روی تلویزیون فرستاد ؟

نظر

از آیفون خود بجای Apple Tv استفاده کنید

من رسيورم xcruiser هست و قابليت dlna داره، ميشه با اون وصل شد؟؟ اگه آره راهنمايي كنيد
                              يه سؤال ديگه؛ واسه اينكه رسيور من با كابل اترنت وصله، با اون ميشه يا حتمن بايد وايرلس باشه؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

كسى نيست جواب ما رو بده؟؟؟!!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
                                X