اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم installing در آپدیت اپلیکیشن در iphone 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم installing در آپدیت اپلیکیشن در iphone 4

دوستان چرا هنگام آپدیت اپلیکیشن هام install نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟مثلا من الان برنامه متروتهران رو دارم ولی درapp store پیام آپدیت برنامه هست وقتی آپدیت رو میزنم برنامه شروع به loading میکنه ولی installing کامل نمیشه . اون خط آبی پر نمیشه و پیام میده دراین زمان نمیشه اینستال شه !!!!!
    ویرایش توسط dr.abbasaqazade : https://i-phone.ir/forums/member/32922-dr-abbasaqazade در ساعت 29-01-2012, 01:21 AM

عزیز جان، لطفا سؤالتون رو دقیق تر بپرسید: آپدیت چی؟ فرمویر یا اَپ؟ و یعنی چی اینستال نمیشه؟ چه مشکلی پیش میاد؟
    اینطوری راحت تر و سریعتر جواب می گیرید.

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
      عزیز جان، لطفا سؤالتون رو دقیق تر بپرسید: آپدیت چی؟ فرمویر یا اَپ؟ و یعنی چی اینستال نمیشه؟ چه مشکلی پیش میاد؟
      اینطوری راحت تر و سریعتر جواب می گیرید.
      پیاممو کامل تر کردم ...

نظر

از چیز پی ان استفاده می کنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
          از چیز پی ان استفاده می کنید؟
          بله ........

نظر

نوشته اصلی توسط dr.abbasaqazade نمایش پست ها
            دوستان چرا هنگام آپدیت اپلیکیشن هام install نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟مثلا من الان برنامه متروتهران رو دارم ولی درapp store پیام آپدیت برنامه هست وقتی آپدیت رو میزنم برنامه شروع به loading میکنه ولی installing کامل نمیشه . اون خط آبی پر نمیشه و پیام میده دراین زمان نمیشه اینستال شه !!!!!

apptrackr � home

داداش احتمالا کرک شده نیست؟ولی به هر حال هر برنامه اول بیاد میره اینجا یک سرچ بزن با ایپدیتش احتمالا پیدا میکنی

http://www.filedude.com/download/2UPK6YWFxAdb10a0c6ca

اینم اپدیت مترو تهرانه
            ویرایش توسط hojjat74 : https://i-phone.ir/forums/member/83872-hojjat74 در ساعت 29-01-2012, 01:29 AM

نظر

برنامه رو از اپ استور خریدید، یا کرک شده ش رو از اینستالوس نصب کردید؟

نظر

سلام منم این مشکل رو داشتم ریستور کردم حل شد

نظر

باسلام
                  آقا من یه آیفون4 5.0.1 دارم جیلش هم کردم
                  وقتی می خوام یه نرم افزار را(حتی رایگان اگه باشه ) را آپدیت کنم(چه از طریق خود آیتون موبایل و جه از طریق کامپیوتر) روی نرم افزار دانلود میشه و شروع به نصب می کنه ولی تو نصبش می مونه و یه ارور میده بعد هم دیگه هیج کاریش نمیشه کرد باید یه بار نرم افزار را پاک و دوباره نصب کنم تا درست بشه
                  لطفا بگید باید چیکار کنم چون وقتی پاکش می کنم تمام سیوهای بازی هام می پره
                  باتشکر

نظر

دقيقا نميدونم مشكل از چي باشه ولي احتمالا از اپ سينس هستش كه از سيذيا گرفتين
                    اونجور كه متوجه شدم اين مشكل رو دارين
                    شما اپ دانلود كردين از ايتونز و نصب كردين تو گوشي و گوشيتون هم جيلبريك هستش و حالا بعد مدتي آپديتش اومده و ميخوايين اونو نصب كنين تو گوشي به جاي ورژن قديمي
                    اصولا وقتي ايتونز رو باز ميكننين و گوشي رو وصل ميكننين بهش ايتونز ورژن قبلي رو پاك و ورژن جديد رو به جاش نصب ميكنه ولي الان در مورد شما و دوست ديگمون اين نصب كردن آپديت تا نميه ميره و همونجا ميمونه
                    يه ره هستش و اونم اين هستش كه با ايفون باكس نصب كنين نرم افزار ها رو
                    من خودم همينكار رو ميكنم

نظر

من این مشکل رو داشتم
                      Appsync رو مجدد از hakulos نصب کردم
                      درست شد

نظر

سلام دوستان وقتی من می خوام برنامه نصب کنم از طریق itunes یا بازی این پیغام رو میده name app failed to install چی کار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط adam200008
                          سلام دوستان وقتی من می خوام برنامه نصب کنم از طریق itunes یا بازی این پیغام رو میده name app failed to install چی کار کنم
                          Appsync رو نصب كنيد دوست من

Sent from my iPhone using Forum Runner   

نظر

از چی راهی نصب کنم

نظر

نوشته اصلی توسط adam200008 نمایش پست ها
                              از چی راهی نصب کنم
                              از این سورس در سیدیا:
                              Cydia.hackulo.us

نظر

صبر کنید ..
                              X