اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات شما در مورد iTunes U

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چیکار کنم که موقع وصل کردن ایفون به لب تاب ایتونز خود به خود باز نشه

نظر

ارور 310 آیتونز برای چیه؟ الان چند روزه میخام اپل آیدی بسازم ولی با نرم افزار تغییر آی پی یا *****شکن وصل میشم این ارور رو میده
      خاهشا اگ کسی از اساتید بلده کمک کنه واقعا دگ کلافه شدم !

نظر

سلام دوستان
        من مشكلي كه در حال حاضر دارم تب updates توي آيتونزم وجود نداره و نميتونم از طريق آيتونز اپليكيشن هام رو آپديت كنم
        لطفا كمك كنين دوستان

نظر

سلام کمک کمک دوستان من یک هفته اس که ایفون 6 خریدم از زمانی که خریدم در قسمت فون my number یه شماره ای که شماره من نیست نوشته شده و هرکاری میکنیم اون شماره پاک یا ادیت نمیشه حتی خود موبایل فروشی هم نمیدونه چرا این شماره اومده لطفا بگین من اون شماره رو چی جوری پاک کنم ورژ iosرو هم به 9.1 ارتقا دادم ولی بازم نشد این شماره رو مخ منه کمک کنید برا کسای دیگه نوشته unknow ولی برا من شماره نوشته

نظر

سلام به همه
            دوستان من به مشکل عجیبی بر خوردم
            دیروز گوشی ایفون 6 به مک بوکم وصل کرذم تا ریستورش کنم طبق معمول بعد از بک اپ گرفتن گوشی ریستور شد بعد در مدت ریستور شدن ظاهرا مک بوک یکسری اپدیت دانلود کرده بود و اجازه ریستارت شدن برای نصب میخواست منم اوکی دادم و سیستم ریستارت شد اما بغد از بالا اومدن برنامه ایتونز اصلا دیگه باز نمیشه حتی نسخه جدید هم دانلود کردم نصب کردم کلا هیچ اتفاقی نمیفته ! الان من بک اپ گوشیم توی ایتونز هست و ایتونز هم که از کار افتاده ... چاره چیه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط nima12330 نمایش پست ها
              سلام به همه
              دوستان من به مشکل عجیبی بر خوردم
              دیروز گوشی ایفون 6 به مک بوکم وصل کرذم تا ریستورش کنم طبق معمول بعد از بک اپ گرفتن گوشی ریستور شد بعد در مدت ریستور شدن ظاهرا مک بوک یکسری اپدیت دانلود کرده بود و اجازه ریستارت شدن برای نصب میخواست منم اوکی دادم و سیستم ریستارت شد اما بغد از بالا اومدن برنامه ایتونز اصلا دیگه باز نمیشه حتی نسخه جدید هم دانلود کردم نصب کردم کلا هیچ اتفاقی نمیفته ! الان من بک اپ گوشیم توی ایتونز هست و ایتونز هم که از کار افتاده ... چاره چیه ؟
              درود

راستش من با مک زیاد کار نکردم ولی فکر کنم بتونید سیستم رو به عقب برگردونید (به قبل از اپدیت)

نظر

سلام دوستان من ویندوز 8.1 و 32 بیت دارم هروقت برنامه ای تونز اجرا می کنم روی صفحه زیر حدود 20 دقیقه نیم ساعت گیر میکنه بعد درست میشه ویخورده گیر میده . چیکار کنم درست بشه ورژن برنامه 12 هستش گرفتارم کرده این برنامه لطفا کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط yaghob68 نمایش پست ها
                  سلام دوستان من ویندوز 8.1 و 32 بیت دارم هروقت برنامه ای تونز اجرا می کنم روی صفحه زیر حدود 20 دقیقه نیم ساعت گیر میکنه بعد درست میشه ویخورده گیر میده . چیکار کنم درست بشه ورژن برنامه 12 هستش گرفتارم کرده این برنامه لطفا کمک کنید

یه بار حذف و نصب کن

ارسال شده توسط اپ tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط sajjadghasemi51 نمایش پست ها
                    یه بار حذف و نصب کن

ده بار حذف کردم و نصب کردم

نظر

نوشته اصلی توسط yaghob68 نمایش پست ها

سلام
                      شما از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید ببینید این تاخیر باز شدن برنامه برطرف میشه یا خیر.؟

نظر

سلام
                        یه مشکلی برام پیش اومده اینکه ایفون با ایتونز سینک نمیشه برنامه نمیتونم بریزم موقع سینک ارور میده چیکار کنم ؟؟؟؟!!!!!11

نظر

نوشته اصلی توسط HoLlYsAw نمایش پست ها
                          سلام
                          یه مشکلی برام پیش اومده اینکه ایفون با ایتونز سینک نمیشه برنامه نمیتونم بریزم موقع سینک ارور میده چیکار کنم ؟؟؟؟!!!!!11
                          خب ارور رو قرار بدین بهتر راهنمایی بشین

نظر

سلام ببخشید من گوشیم disable شده و روش نوشته 100000 دقیقه و تا قبلش به هیچ کامپیوتری وصل نبوده و الان به ituns وصلش کردم و ituns رو با apple id لوگین کردم و نمی خوام اطلاعاتش پاک بشه . خالا مثل شکل زیر اومدهrestore iphone و update اومده باید کدومش رو بزنم که اصلاعات گوشیم پاک نشه؟ ممنون مشیم راهتمایی بفر ماید

نظر

نوشته اصلی توسط arashgr نمایش پست ها
                              سلام ببخشید من گوشیم disable شده و روش نوشته 100000 دقیقه و تا قبلش به هیچ کامپیوتری وصل نبوده و الان به ituns وصلش کردم و ituns رو با apple id لوگین کردم و نمی خوام اطلاعاتش پاک بشه . خالا مثل شکل زیر اومدهrestore iphone و update اومده باید کدومش رو بزنم که اصلاعات گوشیم پاک نشه؟ ممنون مشیم راهتمایی بفر ماید

اپدیت رو بزنید اطلاعات پاک نمیشه.

نظر

بزرگوار اگه گزینه آپدیت بزنم اطلاعاتی پس پاک نمی شود ؟ اونوقت حالت disable هم از بین میروذ؟؟ و دیگه پسورد نمی خواهد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X