اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در سالهای آینده اپل را چگونه میبینید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در سالهای آینده اپل را چگونه میبینید!

به نظر شما در آینده محصولات اپل از جمله iphone به چه صورت در خواهد آمد؟
    آیا ما از جمله کسانی خواهیم بود روزهای پایانی اپل رو ببینیم؟
    یا نوه ها و نتیجه های ما چگونه با تکنولژی جدید آن روزها سر میکنند؟

بدون جیلبریک دیدن اینده ی اپل خیلی سخته :-|

نظر

سلام
      اگه اپل بخواد با مدیر جدیدش که گفت اپل تغییر نمی کنه ادامه بده خوبه ولی حقیقت اینه که اپل کمکم داره تغییر می کنه!!!!
      من فکر می کنمسخت شدن راه جیلبریک یکی از سیاست های تیم کوک بوده که به وسیله ی اون می خواد فقط کابر هایی که وفادار هستن رو جمع کنه.
      در مورد ایفون. فکر می کنم حالا حالا سلطان بازار باقی بمونه ولی خدا کنه تیم کوک مغرور نشه و رقیب رو فراموش نکنه.
      و اما ایپد. ایپد هنوز هم به اون پختگی ایفون نرسیده و الان به نظرم حکم ایفون 3g یا 3gs رو داره!!!بعد دید که چرخه ی اپدیت های بزرگ برای ایپد کی هست مثل ایفون که مثلا 4 سال بود.

نظر

به نظر من شکست خواهد خورد
        به خاطر قیمت های بالا

نظر

نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
          به خاطر قیمت های بالا
          اخه براي كسي كه دستگاه لاك رو از مثلا at&t بگيره ١٩٩$ و ماهيانه مبلغ ناچيزي بپردازه قيمت بالا به چشم نمياد

----------------
          TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.0.1

Don't forget Steve

Only UK ASTONMARTIN

نظر

اخه براي افرادي كه خارج از ايران هستن مثل خودم اگه بدون قرار داد هم بخوايم ايفون بگيريم ٦٠٠-٥٠٠$ پولي نيست نسبت به درامد هايي كه داريم قيمت بالا به نظر من فقط براي ايران هستش و بازم ديديم كه با بالا بودن قيمتش ايرانم خيلي ها از ايفون و بقيه ي i device ها استفاده كردن و ميكنن! پس قيمتش كاري با روندشون نداره به نظر من .

نظر

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
              سلام
              اگه اپل بخواد با مدیر جدیدش که گفت اپل تغییر نمی کنه ادامه بده خوبه ولی حقیقت اینه که اپل کمکم داره تغییر می کنه!!!!
              من فکر می کنمسخت شدن راه جیلبریک یکی از سیاست های تیم کوک بوده که به وسیله ی اون می خواد فقط کابر هایی که وفادار هستن رو جمع کنه.
              در مورد ایفون. فکر می کنم حالا حالا سلطان بازار باقی بمونه ولی خدا کنه تیم کوک مغرور نشه و رقیب رو فراموش نکنه.
              و اما ایپد. ایپد هنوز هم به اون پختگی ایفون نرسیده و الان به نظرم حکم ایفون 3g یا 3gs رو داره!!!بعد دید که چرخه ی اپدیت های بزرگ برای ایپد کی هست مثل ایفون که مثلا 4 سال بود.
              شما فکر میکنید که جیلبریک فقط برای ایرانی ها میاد در صورتی که این طور نیست ، میلیون ها نفر در سراسر دنیا از جیلبریک استفاده میکنند و توییک های سیدیا برای شون از کل اپ استور مهم تر هست

نظر

نوشته اصلی توسط f0x نمایش پست ها
                به خاطر قیمت های بالا
                از دید من ، حداقل در سیاستهای آیتونزش اگه تغییری ایجاد نکنه همون نقطه شکستش میشه، در حال حاضر با کوچکترین مشکلی در مورده یه خرید ، مشکل رو به کل خریدها تعمیم میده و اکانت رو میبنده. این سیاست حس اعتماد و امنیت کاربر رو از بین میبره . چند درصد از کاربرانی که اکانتشون بسته شده حاضر هستن اکانت جدید باز کنن و چند درصد میرن سراغ جیلبرک؟

نظر

این طرحی که داده واسه اموزش اگه واقعا جا بیفته تو دانشگاه و مدارس خیلی به همه گیر شدنش کمک میکنه ، اگه واقعا سرمایه گذاری کنه و همه کشورای پیشرفترو پوشش بده

نظر

اینده از ان اپل است چون که شرکتی پیشرو هست

نظر

من به داداشم که آدم خسیسی هم نیست و ماهانه ۵۵۰۰ دلار درآمد داره تو فلوریدا گفتم یه آیپد دو بخر
                      گفت نه ۶۰۰$ خیلی پوله واسه یه قطع الکترونیکی
                      در حالی که پورشه ۶۷۰۰۰$ سوار میشه

نظر

اپل در کلاس پلیر ها و کنسولهای دستی با آیپادتاچ پیشرو هست،

ولی در کلاس موبایل و تبلت نمیتونه خیلی رقابت کنه، علی الخصوص با سری گلکسی، چون گلکسی تنوع زیاد داره ولی اپل نهایتش دو مدل که رنگهاش فرق میکنه.

در کلاس سیستم عامل هم فکر کنم با وجود لینوکس آزاد ، طرفداران مک کمتر بشن.

نظر

به نظر من اپل يك شركت هستش كه نسبت به رقباي ديگه اش مثل اچ تي سي و سامسونگ به مشتري هاش آنچنان كه بايد ارزش قايل نيستش و در صورتي كه اينجوري ادامه بده شايد اون جايگاهيي كه الان داره رو چند سال بعد نداشته باشه مخصوصا با توليدات وسيع و چشم نوازي كه كمپاني هاي ديگه دارن و براي تمام سليقه هاي مشتريهاشون يك گوشي دارن

نظر

همون طور که دوستان گفتن نظر منم اینه که اپل به سرنوشت نوکیا دچار میشه
                            شاید آیفون اولی جذاب بود ولی الان که دیگه homescreen رو می بینیم حالم به هم می خوره آخه ۴ تا گوشی مثل هم که چی بشه؟
                            اولین نیاز اپل ایجاد یه سیستم عامل جدید هس
                            مک هم که جز مشکل و اشکال هیچی نداره شما رو مک office درس حسابی هم نداره
                            من دیگه حتی آندروید رو به اپل ترجیح می دم
                            چرا که نه ؟ open source هس جیل نمی خواد برنامه هاش عالین همه چیش جذابه ولی از آیفون فقط یه home screen یادم میاد که حالم ازش به هم میخوره هزار رحمت به black berry
                            اگه مخالفین دو روز رو آیفوناتون app نریزید حالا موافق می شین.
                            ویرایش توسط amir00366 : https://i-phone.ir/forums/member/48844-amir00366 در ساعت 31-01-2012, 12:50 AM

نظر

باید دو سال از مدیریت تیم کوک بدون کمک استیو بگذره تا بتونم جواب بدم..
                              در جواب بعضی دوستان:
                              اپل برای مشتری هاش ارزش قایل نیست؟
                              چرا؟

نظر

صبر کنید ..
                              X