اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گیر کردن در حالت لوگوی اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گیر کردن در حالت لوگوی اپل

من یه 3gs دارم ریستور کردم 4.3.3 بود دقیقا همونو ریختم گوشیم لاک در ضمن 100 بار با این برنامه redsn0w_win_0.9.10b4 جیلبریک کردم تورو خدا کمکم کنید گوشیه بابامه پوستمو میکنه همین امشب کمکم کنید

الان من نفهمیدم مشکل کجاست؟ نگران نباش حل میشه فقط دقیق بگو مشکل چیه

نظر

نوشته اصلی توسط pedramiphone3gs نمایش پست ها
      من یه 3gs دارم ریستور کردم 4.3.3 بود دقیقا همونو ریختم گوشیم لاک در ضمن 100 بار با این برنامه redsn0w_win_0.9.10b4 جیلبریک کردم تورو خدا کمکم کنید گوشیه بابامه پوستمو میکنه همین امشب کمکم کنید
      در صورتی که shsh 4.3.3 رو داشتید میتونید مجدد به 4.3.3 ریستور کنید . در غیر این صورت فقط میتونید به 4.1 یا 5.0.1 یا هر ورژن دیگه ای که shsh رو دارید ریستور کنید .

در ضمن دقت کنید که با فریمور مربوطه کاستوم بسازید و با کاستوم ریستور کنید .

نظر

ببین دوست عزیز من یه برنامه از apple store داشتم دانلود می کردم ارورر 1009 داد بعد از اینترنت اومدم بیرون باز هم ایکون برنامه بود گوشی خاموش و روشن کردم باز هم نرفت گفتم ریستور کنم ریستور کردم جیلبریک وسطش گیر کرده بود روی مووینگ اپلیکشن قبلا اینطوری می شد من خاموش و روشن کردم دوباره جیلبریک کردم اما دیدم روی لوگوی اپل گیر کرده

نظر

من shsh ندارم ios 4.3.3 حالا چیکار کنم نتم داره تموم میشه تورو خدا کمکم کنید

نظر

ببین دوست عزیز من یه برنامه از apple store داشتم دانلود می کردم ارورر 1009 داد بعد از اینترنت اومدم بیرون باز هم ایکون برنامه بود گوشی خاموش و روشن کردم باز هم نرفت گفتم ریستور کنم ریستور کردم جیلبریک وسطش گیر کرده بود روی مووینگ اپلیکشن قبلا اینطوری می شد من خاموش و روشن کردم دوباره جیلبریک کردم اما دیدم روی لوگوی اپل گیر کرده

این مراحلی رو که رفتید مهم نیستن . چیزی که مهمه اینه که الان گوشی رو آرم اپل مونده و چاره ای جر ریستور هم نداره!

با توجه به پست 3 میتونید ریستور کنید .

نظر

من shsh ندارم ios 4.3.3 حالا چیکار کنم نتم داره تموم میشه تورو خدا کمکم کنید
              پس فقط میتونید با 4.1 یا 5.0.1 کاستوم بسازید و باهاش ریستور کنید . .باز هم میگم حتما با کاستوم ریستور کنید .

نظر

just boot جواب نمیده امیر جان؟

نظر

اقا امیر 427 ایتونز گوشیو نمی خونه در هیچ حالتی

نظر

باید ببرید به dfu mode بعد ریستور کنید

نظر

ببخشی به اسم صدا می کنم atila63 به حالت dfu می برم اروور the iphone...... هم چین چیزیو میده

نظر

نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                        just boot جواب نمیده امیر جان؟
                        در ابتدای مشکل ممکن بود جواب بده. اما الان متاسفانه ایشون با اینکه shsh 4.3.3 رو نداشتن به 4.3.3 ریستور کردن و واسه این کار دیر شده .
                        ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 27-01-2012, 08:19 PM

نظر

ببخشید به اسم صدا می کنم همین کار رو بارها انجام دادم این ارورو می ده the iphone software update server could not be contacted

نظر

ببخشی به اسم صدا می کنم atila63 به حالت dfu می برم اروور the iphone...... هم چین چیزیو میده
                            احتمالا درست به dfu نیمبرید : http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

اگه باز هم جواب نداد اول از سلامت کابل اتصالتون مطمئن شید ( حتی اگه شارژ هم میکنه باز هم ممکنه ایراد داشته باشه )

بعدش یه بار از دیوایس منیجر ویندوز در حالی که گوشی به pc وصله قسمت usb آیفون رو پاک کنید و مجدد نصبش کنید . آیتونز رو ببندید و مجدد باز کنید و ...

نظر

از سلامت سیم با خبر شدم سالمه

نظر

صبر کنید ..
                              X