اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهکار هایی برای رهایی از مشکلات جیلبریک با Absinthe

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهکار هایی برای رهایی از مشکلات جیلبریک با Absinthe

در هفته گذشته برای اولین بار جیلبریک iPhone4S منتشر شد. این جیلبریک با ارائه برنامه Absinthe برای ویندوز و مک عرضه شد. Absinthe یک برنامه جیلبریک کننده فیرم ویر۵ و ۵.۰.۱ دستگاه های A5 است که بدین معنی است که بجز جیلبریک فیرم ویر ۵ و ۵.۰.۱ روی آی فون ۴اس این برنامه می تواند فیرم ویر ۵.۰.۱ را روی آی پد۲ نیز جیلبریک کند.

۱- قبل از شروع جیلبریک می بایست حتما با استفاده از برنامه آی تونز از دستگاه خود بکاپ گرفته باشید زیرا اینگونه که مشخص است برنامه Absinthe از این بکاپ برای جیلبریک استفاده می کند.

۲- قبل از شروع جیلبریک SHSH blobs دستگاه خود را برای فیرم ویر ۵.۰.۱ ذخیره نمایید.

۳- قبل از شروع جیلبریک دستگاه خود را Reset کنید. برای اینکار به Settings–>General–>Reset بروید و گزینه Reset all settings را انتخاب کنید و صبر کنید تا عملیات Reset بطور کامل انجام شود.

۴- حتما آخرین نسخه آی تونز را روی دستگاه خود نصب نمایید.

۵- قبل از شروع جیلبریک یک بار کامپیوتر خود را ری استارت نمایید.

۶- اگر روی آی پد۲ و یا آی فون ۴اس خود Passcode و یا تنظیمات وی پی n دارید Passcode را غیر فعال کنید و تمامی تنظیمات v پی ان را پاک کنید.

۷- اگر از نسخه ویندوزی Absinthe می خواهید استفاده کنید حتما روی Absinthe.exe کلیک راست نمایید و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید.

۸- قبل از شروع جیلبریک و در حین عملیات جیلبریک حتما کامپیوتر شما به اینترنت متصل باشد.

رفع مشکلات احتمالی بعد از جیلبریک:

۱- اگر Camera Roll شما بعد از عملیات جیلبریک فعال نبود بدین معنی است که جیلبریک با موفقیت انجام نشده است. یکبار دیگر امتحان کنید. اگر باز درست نشد یکبار دیگر به ۵.۰.۱ ریستور و دوباره از دستگاه بکاپ بگیرید و باز دوباره عملیات جیلبریک را انجام دهید.

۲- اگر در هنگام استفاده از برنامه Absinthe دچار مشکل شدید یا این برنامه کرش کرد یکبار هم دستگاه iOS خود و هم کامپیوتر خود را ری استارت نمایید و دوباره امتحان کنید.

۳- اگر بعد از جیلبریک بعضی از آیکن ها سفید رنگ شدند و کار نمی کردند وارد برنامه Cydia شوید گزینه Mobile Substrate را جستجو و انتخاب کنید روی گزینه Modify و سپس Reinstall بزنید بعد از نصب دستگاه خود را Respring و یا ریبوت کنید این مشکل ها رفع خواهد شد.

۴- اگر بعد از جیلبریک برنامه Cydia را باز کردید و ارور شبکه دریافت کردید و یا اینکه برنامه Cydia هم باز شد ولی نمی توانستید سورسی را اضافه کنید می بایست شبکه دستگاه خود را Reset کنید برای اینکار از راه زیر اینکار را انجام دهید.

Settings–>General–>Reset–>Reset network settings

پیروز و سربلند باشید

منبع :
    اپلستان
    ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 27-01-2012, 02:35 AM

واسه بك اپ گرفتن اگر پسورد رو يادمون رفته باشه بايد چي كار كرد؟
    با ريستور كردن پسورد برداشته نميشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط pooryad نمایش پست ها
      واسه بك اپ گرفتن اگر پسورد رو يادمون رفته باشه بايد چي كار كرد؟
      با ريستور كردن پسورد برداشته نميشه؟
      چرا پسورد بر داشته میشه

نظر

الان من ipad 2 ورژن 5 دستم چه جوری جیل بریک کنم به ورژن 5.0.1 نمیتونم برم چون 5.1 اوده جی کار کنم ؟

نظر

سلام من همه اون کارایی رو که گفتین انجام دادم ولی وسط کار absinthe بسته می شه

نظر

نوشته اصلی توسط mahyar021 نمایش پست ها
            سلام من همه اون کارایی رو که گفتین انجام دادم ولی وسط کار absinthe بسته می شه
            از ورژن جدیدش استفاده کنید

Sent from The New iPad using Tapatalk

نظر

الان بريد 5.1.1 ديگه 5.0.1 رو ميخوايد چه كار ؟

Sent from my iPhone4 5.1.1 jailbreak GPRS

نظر

صبر کنید ..
              X