اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهکار هایی برای رهایی از مشکلات جیلبریک با Absinthe

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

از دوستان کسی نیست
    تا حالا کسی به این مورد بر نخورده؟

نظر

نوشته اصلی توسط javadhashemi نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      من تمام مراحل رو انجام دادم و آیکون هم روی صفحه اومد
      اما موقعی که روی آیکون کلیک میکنم تا جلبریک بشه این ارور رو میده

از اتصال اینترنت و وایرلس هم مطمئنم
      منم دقیقآ مشکل شما رو دارم vp* رد هم که فعال میکنم بازم چیزی نمیشه.چی کار کنم؟!

نظر

یا پورت خودتون مشکل داره یا پورت ابسینث
        از یه وایرلس دیگه امتحان کنین، چون عموما و اصولا مشکل از پورت خودتون باید باشه!!
        موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
          در هفته گذشته برای اولین بار جیلبریک iphone4s منتشر شد. این جیلبریک با ارائه برنامه absinthe برای ویندوز و مک عرضه شد. Absinthe یک برنامه جیلبریک کننده فیرم ویر۵ و ۵.۰.۱ دستگاه های a5 است که بدین معنی است که بجز جیلبریک فیرم ویر ۵ و ۵.۰.۱ روی آی فون ۴اس این برنامه می تواند فیرم ویر ۵.۰.۱ را روی آی پد۲ نیز جیلبریک کند.

۱- قبل از شروع جیلبریک می بایست حتما با استفاده از برنامه آی تونز از دستگاه خود بکاپ گرفته باشید زیرا اینگونه که مشخص است برنامه absinthe از این بکاپ برای جیلبریک استفاده می کند.

۲- قبل از شروع جیلبریک shsh blobs دستگاه خود را برای فیرم ویر ۵.۰.۱ ذخیره نمایید.

۳- قبل از شروع جیلبریک دستگاه خود را reset کنید. برای اینکار به settings–>general–>reset بروید و گزینه reset all settings را انتخاب کنید و صبر کنید تا عملیات reset بطور کامل انجام شود.

۴- حتما آخرین نسخه آی تونز را روی دستگاه خود نصب نمایید.

۵- قبل از شروع جیلبریک یک بار کامپیوتر خود را ری استارت نمایید.

۶- اگر روی آی پد۲ و یا آی فون ۴اس خود passcode و یا تنظیمات وی پی n دارید passcode را غیر فعال کنید و تمامی تنظیمات v پی ان را پاک کنید.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

۷- اگر از نسخه ویندوزی absinthe می خواهید استفاده کنید حتما روی absinthe.exe کلیک راست نمایید و گزینه run as administrator را انتخاب کنید.

۸- قبل از شروع جیلبریک و در حین عملیات جیلبریک حتما کامپیوتر شما به اینترنت متصل باشد.

رفع مشکلات احتمالی بعد از جیلبریک:

۱- اگر camera roll شما بعد از عملیات جیلبریک فعال نبود بدین معنی است که جیلبریک با موفقیت انجام نشده است. یکبار دیگر امتحان کنید. اگر باز درست نشد یکبار دیگر به ۵.۰.۱ ریستور و دوباره از دستگاه بکاپ بگیرید و باز دوباره عملیات جیلبریک را انجام دهید.

۲- اگر در هنگام استفاده از برنامه absinthe دچار مشکل شدید یا این برنامه کرش کرد یکبار هم دستگاه ios خود و هم کامپیوتر خود را ری استارت نمایید و دوباره امتحان کنید.

۳- اگر بعد از جیلبریک بعضی از آیکن ها سفید رنگ شدند و کار نمی کردند وارد برنامه cydia شوید گزینه mobile substrate را جستجو و انتخاب کنید روی گزینه modify و سپس reinstall بزنید بعد از نصب دستگاه خود را respring و یا ریبوت کنید این مشکل ها رفع خواهد شد.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

۴- اگر بعد از جیلبریک برنامه cydia را باز کردید و ارور شبکه دریافت کردید و یا اینکه برنامه cydia هم باز شد ولی نمی توانستید سورسی را اضافه کنید می بایست شبکه دستگاه خود را reset کنید برای اینکار از راه زیر اینکار را انجام دهید.

Settings–>general–>reset–>reset network settings

پیروز و سربلند باشید

منبع :
          اپلستان
          دوست عزیز میتونی در مورد ذخیره shsh بیشتر توضیح بدی با چه روشی میتونم در4s فایل shsh رو ذخیره کنم ؟

نظر

سلام دوستان
            من 4s با ورژن 5.0.1 دارم
            جیل کردم و رفتم تو سیدیا و وقتی برگشت به هوم اسکرین فقط سه چهار از app های فابریک گوشی رو صفحه است .... بقیه اش همش پریده !

چه کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط reza-ps3 نمایش پست ها
              دوست عزیز میتونی در مورد ذخیره shsh بیشتر توضیح بدی با چه روشی میتونم در4s فایل shsh رو ذخیره کنم ؟
              خود سیدیا جدیدا اتومات می گیره هر ورژنی رو که بشه

نظر

پاک شدن سیدیا

بعد از پاک کردن چند تا از برنامه ها در قسمتmanage از cydia بعد ریسپرینگ حالا دیگه cydia نیست ... و پاک شده .. برای ایفون 4s چیکار باید کرد آخه نمیشه restor هم کنم چون اگه ورژن 5.1 بشه دیگه باز جبلرک نمیشه ... لطفا راهنمایی کنید
                الان ورژن 5.0.1 هست و به همین ورژن هم هر کار می کنم ریستور نمیشه.

نظر

نوشته اصلی توسط t_a_h_a نمایش پست ها
                  بعد از پاک کردن چند تا از برنامه ها در قسمتmanage از cydia بعد ریسپرینگ حالا دیگه cydia نیست ... و پاک شده .. برای ایفون 4s چیکار باید کرد آخه نمیشه restor هم کنم چون اگه ورژن 5.1 بشه دیگه باز جبلرک نمیشه ... لطفا راهنمایی کنید
                  الان ورژن 5.0.1 هست و به همین ورژن هم هر کار می کنم ریستور نمیشه.
                  به احتمال زیاد شما برنامه های سیستمی که در سیدیا نصب بوده را حذف کردید.

متاسفانه ریستور هم نمیشود کرد و اگر دوباره هم نمیتوانید جیلبریک کنید(چون برنامه اجازه جیلبریک نمیدهد)

پس تنها راه این است که یا منتظر جیلبریک 5.1 باشید و یا در همین ورژ« به نحوی از دستگاه استفاده کنید.

نظر

سلام
                    كسي ميدونه چطور ميشه فهميد كه iphone 4s جيلبرك شده يا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط fardin1350 نمایش پست ها
                      سلام
                      كسي ميدونه چطور ميشه فهميد كه iphone 4s جيلبرك شده يا نه؟
                      اگه برنامه cydia رو داشته باشه جیلبریک شدست.

نظر

دوستان من یه 4s رو جیلبرک کردم کردم فقط باهاش یه مشکل دارم
                        وقتی با camera عکس میگیرو از توی برنامه camera عکس ها رو نشون میده اما از برنامه ی photo هیچ عکسی نشون نمیده
                        حتی عکس هایی که با بلوتوث فرستادم رو توی برنامه camera نشون میده اما توی photo هیچ عکسی نیست
                        کسی میتونه کمکم کنه؟ ممنون میشم
                        iPhone 4s جیلبرک با Absinthe , iOS 5.0.1
                        shsh هم ندارم لطفا راهی بجز ریستور مجدد معرفی کنید
                        با تشکر

نظر

سلام
                          من 4s لاک دارم با همین برنامه جیلبرک کردم
                          یه مشکل دارم اینه که recent call های من ثبت نمیشه
                          چه کار کنم
                          با gevey آنلاک کمردم
                          برام جیلبرک مهم نیست ولی میترسم برم روی 5.1 دیله دستگاه آنتن نده
                          راهی هست که بیس باندم آپدیت نشهتا بتونم رو بیس باند 1.0.13 بمونم ؟؟
                          shsh هم ذخیره نمیشه چون 5.1 اومده

نظر

نوشته اصلی توسط sm88 نمایش پست ها
                            سلام
                            من 4s لاک دارم با همین برنامه جیلبرک کردم
                            یه مشکل دارم اینه که recent call های من ثبت نمیشه
                            چه کار کنم
                            با gevey آنلاک کمردم
                            برام جیلبرک مهم نیست ولی میترسم برم روی 5.1 دیله دستگاه آنتن نده
                            راهی هست که بیس باندم آپدیت نشهتا بتونم رو بیس باند 1.0.13 بمونم ؟؟
                            shsh هم ذخیره نمیشه چون 5.1 اومده
                            با کاستوم میشه رفت ولی توصیه من اینه بمونی و اپدیت نکنی

نظر

میشه جواب moritickرو راجع به ایتیونز بدین؟ چون مشکله منم هست

نظر

نوشته اصلی توسط thekingofstars نمایش پست ها
                                میشه جواب moritickرو راجع به ایتیونز بدین؟ چون مشکله منم هست
                                خب شما مشکلتون را بگید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X