اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راحت ترین روش برای نصب ipa و deb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوست عزیز ایفایل که خیلی راحت تر و مطمعن تر نصب میکنه بهرنامه ها رو....
    مثلا این ا کیک یه مدته قاطی کرده برا من هیچی نصب نمیکنه....

شما برای نصب یه فایل با اپ کیک به این ادرس انتقال بدید
    /
    var
    mobile/media
    appcake
    upload

بریز
    با ایفون باکسم میشه

نظر

ایفایل که باز میکنم فقط میتونم extrac کنم ' گزینه instal نمیاد.خواهشن کمکم کنید

نظر

سلام دوست عزیز
        من این کارو انجام میدم
        appcake + جواب نمیده
        appcake نصب میکنه ولی آیکونش سفیدرنگه
        لطفا راهنمایی کنید

نظر

دوستان بهترین روش برای نصب ipa و deb استفاده از installous و i-funbox هستش.
          بعد از نصب installous یک فولدر به i-funbox اضافه میشه به اسم خودش فایلهای ipa خودتون رو اونجا کپی کنید و به داخل installous برید و نصبش کنید. ipa رو که کپی میکنید به قسمت downloads برنامه ی installous میره. لازم به respring هم نیست.
          برای نصب فایلهای deb هم، به پوشه ی root<cydia<auto install برید و فایلهای deb خودتون رو اونجا کپی کنید و دستگاه رو یک بار respring کنید. من الان دسارسی ندارم به هیچ کدوم از برنامه ها به همین دلیل احتمالا آدرس پوشه رو شاید اشتباه ذکر کرده باشم. اگر یکم در root بگردید پیدا میکنید پوشه ی auto install رو.

نظر

سلام، یکی از دوستان محبت می کنه یه توضیح کامل بده، من خوب متوجه نشدم،
            من یه دیکشنری گرفتم یه فایل ipa هست 600 مگابایت یه فایل deb هم هست 2 مگابایت که کرک برنامه هست. برنامه ipa رو که نصب کردم بالا نمی یاد چون رجیستر نشده، کرکشو چه طور باید نصب کنم؟

نظر

فایل رو دب رو به مسیر var/mobile بریزید و با برنامه ifile به همین مسیر در گوشی برید و روی فایل دی تب کنید و گزینه installer رو بزنید

نظر

بعد از 2-3 ساعت گشتن تو فروم تونستم نسبش کنم!

نظر

فایل رو با iFunBox نصب کردم، ولی با iFile که می خوام نسب کنم ارور 512 میده!؟ چی کار کنم؟
                  ویرایش توسط sina1367 : https://i-phone.ir/forums/member/52629-sina1367 در ساعت 17-06-2011, 09:51 PM

نظر

عزیز این ارور به خاطر ایه که پیش نیاز داره اون برنامه ای که میخواید نصب کنید و باید از سیدیا نصبش کنید تا اونها هم نصب بشن

نظر

حالا پیش نیازاش چیا هستن نصبشون کنیم، اگه سورس خاصی هم می خواد بگین ممنون میشم.

نظر

سورس خاصی نمیخواد. شما اون برنامه ای که میخواید از سیدیا بدید نصب بشه خودش پیش نیازها رو نصب میکنه

نظر

خوب منم از سیدیا نصب کردم دیگه!

نظر

سینا جان معذرت من الان پستتون رو درباره کرک برنامه دیدم. شما توسط iphone pc suite نصب کنید بهتره. afc2add رو از سیدیا نصب کنید و بعد به pc suite وصل کنید و از قسمت apps فایل دب رو انتخاب کنید و بزنید واسه نصب

نظر

ممنون، این هم یه چکی می کنم ببینم چه طوره، چون iFile برنامه خوبی هست می خواستم ببینم می شه این ارورش رو درست کرد یا نه، وگرنه از تو خود iFun Box فایل دب رو می ریزم تو سیدیا یه روشن خاموش می کنم خودش نصب می کنه.

نظر

نه. به هیچ وجه نمیشه ارور نصب iFile رو درست کرد. چون میره واسه جایگزینی چندتا فایل و iFile این اجازه رو نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X