اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گفتگویی با بیل گیتس پیرامون استیو جابز و آینده ی آموزش و پرورش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گفتگویی با بیل گیتس پیرامون استیو جابز و آینده ی آموزش و پرورش

به تازگی مصاحبه ی با ، بیل گیتس، بنیانگذار شرکت مایکروسافت صورت گرفته است که او درباره ی آخرین مکالماتی که با استیو جابز در این اواخر داشته است صحبت میکند و همچنین به بیان دیدگاه خود درباره ی آینده آموزش و پرورش پس از اعلام کتاب درسی iPad شرکت اپل میپردازد .

گیتس با Mr.Wier پای گفتگو ای نشستند که در آن او در مورد کارهای انسان دوستان اش نیز صحبت میکند . با توجه به کمک های که گیتس انجام میدهد و بخشیدن ثروتش برای بهبود خیلی از مشکلات ، گیتس دیگر ثروتمندترین مرد جهان نیست.

با توجه به تلاش های خود برای مبارزه با بیماری و فقر، گیتس بیان کرد : با فوت استیو جابز در اواخر سال گذشته ، چشم اندازه جدیدی نسبت به زندگی پیدا کردم و فهمیدم که چقدر زندگی میتواند شکننده باشد. او در ادامه گفت : بسیار عجیب بود که کسی مانند جابز که آنقدر پر انرزی و پر جنب و جوش بود خیلی جوان از دنیا برود.

گیتس گفت : "این باعث می شود که شما احساس کنید و بگویید ، خدای من، ما دیگر پیر شدیم ؛. اما وقتی نگاه به عقب می کنیم، فکر میکنیم که چه فرصت های بزرگی تا به حال داشته ایم "

گیتس در ادامه بیان کرد که وی هم اکنون در سلامت کامل است و امیدوار است که به اندازه کافی بتواند طولانی زندگی کند تا به واقعیت تبدیل شدن برخی از پروژه هایی که هم اکنون در دست دارد را ببیند. او همچنین به این موضوع اشاره کرد که داروهای که بنیاد گیتس با بیش از 26 میلیارد دلار از سال 1994 در آن ها سرمایه گذاری کرد ه است، 15 سال وقت نیاز دارد تا به بازار عرضه شود.
    ، یکی از پروژه های ویزه ای که او و همسرش ملیندا سخت بر رویش کار کرده اند ریشه کن کردن مالاریا است. او به شوخی به wier میگوید : من برای تکمیل این موضوع هم به چند دهه ی دیگر وقت نیاز دارم!!!.

گیتس همچنین در مورد تک، تک صحبت های که جابز داشته صحبت کرد و بیان کرد که جابز هم همانند خودش واقعا عاشق کارش بوده است
    گیتس در ادامه گفت : من و استیو همیشه از صحبت کردن با یکدیگر لذت می بردیم . او همیشه ایده هایی میداد و ما با همدیگر سر آن موضوع ها با آرامش بحث میکردیم ، برای مثال میگفت ما چقدر خوش شانس هستیم که توانسیم همسر های خوبی در زندگی مان پیدا کنیم .

آقای ویر همچنین از گیتس در مورد iBooks 2 برای iPad و کتاب درسی دیجیتال اپل که در یک رویداد رسانه ها در هفته گذشته معرفی شد پرسید. گیتس در حالی که بر این ابتکارات اپل به طور خاص نظر نداد بیان کرد : با توجه به این که در 30 سال گذشته تحولی خاصی برای بهبود سیستم آموزش و پرورش در آمریکا دیده نشده است ولی فرصت های زیادی برای بهبود در این ضمینه از طریق فن آوری وجود داشت .
    او گفت : "ایده ی یادگیری شخصی در حال حاضر توسط بسیاری از نوآوری بر روی اینترنت فعال شده است،". "داشتن کلاس خوب، داشتن معلمی که قادر به این باشد که بداند دانشجویانش در چه سطحی هستند و ... ما همه ی این ها را میتوانیم با کمک تکنولوزی در آینده ای نزدیک کنار خودمان داشته باشیم

منبع :*
    ویرایش توسط alirezadiba : https://i-phone.ir/forums/member/40924-alirezadiba در ساعت 26-01-2012, 03:21 PM

بیل گیتس هم کار خوبی کرده که رفته تو کارهای بشر دوستانه فعالیت میکنه....خیلی خوبه.....
    ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 26-01-2012, 04:21 PM

نظر

نوشته اصلی توسط fresh نمایش پست ها
      بیل گیتس هم کار خوبی کرده که رفته تو کارهای بشر دوستانه فعالیت میکنه....خیلی خوبه.....
      بیل گیتس خیلی وقت هستش که این کار رو انجام میده و چندین سفر هم به کشور های آفریقایی داشته

نظر

صبر کنید ..
      X