اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

4 اس لاک !!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 4 اس لاک !!!

سلام..از امریکا برای من ایفون 4اس با پارت نامبر mc922ll/a و560 دلار خریدن..حالا اینجا سیم کارت همراه اول که میزارم No servic و اما ایرانسل که میزارم حرف E بالای صفحه میاد..هرجا بردم میگن لاکه...نمیشه اصلا کاریش کرد؟؟؟لطفا راهنماییم کنید...ممنون

خوب قاعدتا بايد انلاك بشه ولي تا جايي كه من ميدونم فعلا 4s قابل آنلاك شدن نيست. صبور باشيد. راستي بيس يند و پارت نامبرتون چنده؟

نظر

نه دوست عزیز فعلا راهی برای آنلاک کردن 4s نیومده.فقط میتونید به عنوان ipod ازش استفاده کنید

نظر

مگه mc922ll/a پات نامبر نیست؟...بیس بند بگو کجا نوشته تا واست بگم...هنوز مبتدیم شرمندم....البته سیم کارت at&t داخلش بود....خدا کنه بشه کاریش کرد...مرسی از راهنماییتون

نظر

چرا عزیز اون پارت نامبره احتمالا علی جون سریع خونده پستتو که متوجه نشده..
          modem firmware بیس باندته.
          فعلا که نمیشه به قول دوستمون صبور باش.
          ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 26-01-2012, 02:55 PM

نظر

نوشته اصلی توسط reza_mazloom نمایش پست ها
            مگه mc922ll/a پات نامبر نیست؟...بیس بند بگو کجا نوشته تا واست بگم...هنوز مبتدیم شرمندم....البته سیم کارت at&t داخلش بود....خدا کنه بشه کاریش کرد...مرسی از راهنماییتون
            setting-general-about

نظر

modem firmware:1.0.13...باشه چشم صبر میکنم ببینم چی می شه....بازم ممنون

نظر

صبر کنید ..
              X