اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازی های آیفون رو آیپد اجرا میشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بازی های آیفون رو آیپد اجرا میشه؟

سلام به همه دوستان.دوستان من یه آیپد 2 دارم ورژن 5.0.1 جیلبرک هم شده. من وقتی بازی های آیفونم رو روش میریزم بازی توی لیست برنامه ها میاد ولی وقتی روش کلیک میکنم اصلا باز نمیشه میخواستم بدونم مشکل چیه؟ برنامه های آیپد با آیفون فرق داره؟ برای مثال بازی angry bird رو آیفونم اجرا میشه ولی رو آیپدم نه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

اگه بازی Universal باشه هم روی iPhone نصب میشه هم iPad ، اما اگر ورژن مختض به iPad داشته باشه خیر.
    angrybirds یک بازی هست که ورژن iphone اون با ipad فرق داره.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

angry bird رو مثال زدم این مشکل رو با اکثر برنامه ها دارم.

نظر

مشکلتون رو نمیدونم

ولی بازی های ایفون روی ایپد اجرا میشند اما نه تمام صفحه احسان جان اشتباه متوجه شدند

نظر

پس اقا نیما چرا واسه من اجرا نمیشه.من 100 تا برنامه از ایفون به ایپد زدم و فقط 4 تاش کار کرد.اونم به طور تمام صفحه نبود.

نظر

دوستان میشه چند تا سایت واسه دانلود بازی مخصوص ایپد بگید من امتحان کنم ببینم بازم این مشکل رو دارم یا نه.فقط سایتی باشه که دانلود ازش راحت و رایگان باشه .مرسی

نظر

برای اینکه تشخیص بدی کدومش روی آیپد اجرا میشه
              آیتوز رو باز کن قسمت app رو نگا کن دقت کنی به سه بخش تبدیل شده
              قسمت اول که بالا قرار داره نوشته iPhone,iPad,iPod که معلومه تموم برنامه هایی که اینجا قرار دارن universal هستن یعنی هم تو iPad و هم تو iPhone و iPod نصب میشن
              قسمت دوم فقط نوشته iPhone,iPod touch که نشون میده این برنامه ها فقط تو آیفون و iPod هست و iPad رو شامل نمیشه
              و قسمت آخر هم مخصوص app های iPad هست و روی آیفون و iPod نصب نمیشن
              ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 26-01-2012, 12:32 AM

نظر

نوشته اصلی توسط amiradidas نمایش پست ها
                دوستان میشه چند تا سایت واسه دانلود بازی مخصوص ایپد بگید من امتحان کنم ببینم بازم این مشکل رو دارم یا نه.فقط سایتی باشه که دانلود ازش راحت و رایگان باشه .مرسی
                apptrackr.org
                برنامه هایی که کنار ایکونشون + دارن یعنی یونیورسال هستن و روی همه ی دیوایس ها فول اسکرین اجرا میشن

نظر

نوشته اصلی توسط mahyar1386 نمایش پست ها
                  apptrackr.org
                  برنامه هایی که کنار ایکونشون + دارن یعنی یونیورسال هستن و روی همه ی دیوایس ها فول اسکرین اجرا میشن
                  از این سایت نمیتونم دانلود کنم ارور ticket expired میده شما میدونی چه جوری حل میشه؟

نظر

البته اگه روی یکی از app هات کلیک راست کنی مشخص میکنه که تو چه دیوایس هایی قابل نصب هستش

نظر

دوستان من این برنامه ها رو توی آیتیونز ندارم من از برنامه های آیفونم با کمک برنامه ifunbox یه بکاپ گرفتم و با کمک همین برنامه هم اونا رو روی آیپد ریختم مشکل اجرا نشدنشون به خاطر اینه؟

نظر

نوشته اصلی توسط amiradidas نمایش پست ها
                        دوستان من این برنامه ها رو توی آیتیونز ندارم من از برنامه های آیفونم با کمک برنامه ifunbox یه بکاپ گرفتم و با کمک همین برنامه هم اونا رو روی آیپد ریختم مشکل اجرا نشدنشون به خاطر اینه؟
                        نباید مشکلی باشه در مورد بک اپ گرفتن اونها و نصبشون با برنامه ی ifunbox.
                        البته شاید تمام برنامه های ایفونتون تنها مخصوص ایفون باشه و روس ایپد اجرا نشه
                        منظورتون از اجرا نشدن چیه؟(برنامه ها کرش میکنن؟)

نظر

اصلا نمیتونم بازشون کنم یک ثانیه میره تو بعد سریع میاد بیرون

نظر

سلام
                            من آییپد ندارم اما تو آیفون این مشکل با appsync ios5+ حل میشه چون فرمودین جلبریک کردین. از cydia نصبش کنید.
                            موفق باشید
                            ویرایش توسط aliseyedi : https://i-phone.ir/forums/member/33843-aliseyedi در ساعت 26-01-2012, 02:36 AM

نظر

برنامهوهاي اصلي بعد از جيلبريك رو از cydia نصب كن بعد برنامه ها رو بريز
                              تو ايتونز اپ ها رو ٣. بخش ميكنه
                              ١ مخصوص ايفون اينا رو كوچيك نشون ميده
                              ٢ ليفون و ايپد. اينا يونيورسال هستند و تو هر ٢ دستگاه فول اسكرين و يا كيفيتن
                              ٣ برنامه هاي HD كه مخصوص ايپد هستند

اين هم كه برنامههاتو كرش ميكنه مال اينه كه يا خوب سينك نميشن يا ايپد با كركشون مشكل داره
                              دونه دونه بريز ببين ميشه يا نه

نظر

صبر کنید ..
                              X