اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال عکس به قسمت camera roll

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال عکس به قسمت camera roll

سلام دوستان.

من قبلا که 4.2.1 بودم به راحتی هر چه تمامتر با آیفانباکس عکس میریختم توی قسمت camera roll.
    امـــــــــــــــــا ...
    از وقتی رفتم به 5.0.1 دیگه نمیشه ....
    آیفانباکس رو آپدیت کردم بازم نشد.
    فقط با یه راه میشه اونم اینه که با ifile بری روی عکس و گزینه add to camera roll رو بزنی تا بره ....ولی تنیشه که برای همه عکس ها یکی یکی این کارو بکنم.

میفرماید من چی کار کنم ؟؟

تشکر.

منم اینو بگم.عکس هایی که با ایتونز میریزی هیچ راهی نیست با گوشی باکشون کنی؟ورژنم 5.0.1

نظر

نوشته اصلی توسط rhodes نمایش پست ها
      سلام دوستان.

من قبلا که 4.2.1 بودم به راحتی هر چه تمامتر با آیفانباکس عکس میریختم توی قسمت camera roll.
      امـــــــــــــــــا ...
      از وقتی رفتم به 5.0.1 دیگه نمیشه ....
      آیفانباکس رو آپدیت کردم بازم نشد.
      فقط با یه راه میشه اونم اینه که با ifile بری روی عکس و گزینه add to camera roll رو بزنی تا بره ....ولی تنیشه که برای همه عکس ها یکی یکی این کارو بکنم.

میفرماید من چی کار کنم ؟؟
      تشکر.
      من بهتون پیشنهاد میکنم از برنامه photomanagerpro استفاده کنید. از طریق این برنامه همه ی مشکلات مربوط به عکس هاتون بر طرف خواهد شد

نوشته اصلی توسط ebrahim-hn نمایش پست ها
      منم اینو بگم.عکس هایی که با ایتونز میریزی هیچ راهی نیست با گوشی باکشون کنی؟ورژنم 5.0.1
      خیر. هیچ راهی نیست که بتونید از خود گوشی پاکش کنید

نظر

بهترین برنامه برای انتقال و بکاپ و ... روی آیپاد ها SharePod هست، خیلی کامل و جامع

نظر

من بهتون پیشنهاد میکنم از برنامه photomanagerpro استفاده کنید. از طریق این برنامه همه ی مشکلات مربوط به عکس هاتون بر طرف خواهد شد.
          بعد میشه مستقیم عکس بریزیم تو فولدرش ؟؟؟
          یا باید اول با آیتونز بریزیم تو دستگاه و بعد به برنامه مورد نظر import کنیم ؟؟

بهترین برنامه برای انتقال و بکاپ و ... روی آیپاد ها SharePod هست، خیلی کامل و جامع
          لینکش رو لطف میکنید ؟؟

ممنونن.

نظر

لینک دانلود

fileape » download

نظر

صبر کنید ..
            X